Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

1wis

Jak się czujecie ludziki co zjechali jeszcze przed wprowadzeniem kwarantanny??! A jak Ci co będą zjeżdżać w tym tyg ??? Kiedy szmit zamknie hale ??

Ryzykant

Czy jeżeli odmówimy twraz wyjazdu do de grozi nam zwolnienie z firmy ???

Do nina

A umiesz rozwinąć swoją odpowiedź, czy tylko umiesz napisać nie ??? Wiesz coś konkretnego w tym zapytaniu czy tylko nie

Nina
@Do nina

Co tu chcesz rozwijac...

Jolanta
@Ryzykant

@Ryzykant ILS zajmuje się transportem krajowym, międzynarodowym, morskim i intermodalnym, więc na na pewno ma wiele opcji innych do zaoferowania swoim pracownikom. Ktoś ma potwierdzone informacje o tym jak to teraz będzie wyglądać? Na stronie na razie nie ma oficjalnych wiadomości.

Mmm
@Nina

Co firma ma do zaoferowania ludzia którzy boją się zagrożenia i Boją się o pracę

Wissss

Czy ludzie co zjechali teraz w czwartek do pl mają kwarantane domowa ????proszę o szybką odpowiedź

Obecny
@Wissss

Szczerze powinni mieć kwarantanne . Jezdzicie do de i wracacie do Pl roznosicie wirus .Czy wy macie rodziny ...Chyba nie . Mam nadzieję że Rząd Pl zablokuje granice i wtedy wam się oczy otworzą . Wtedy to 500 euro + premia na nic wam się nie przydają no chyba ze ...Dziwię się wam, ta firma nie jest tego warta

Pracownik 2019

Czy ludzie tam chodzą normalnie do pracy?? Nie pozamykali jeszcze hal??? Czy w razie potrzeby są przygotowani na zamknięcie .. Może szefowa niech się tym zainteresuje i sprawdza stany ludzi Prosimy też o wstrzymanie wyjazdu teraz Aż trochę się to uspokoi

Samotny

Nie warto tam pracować nawet nie zarobicie w 80 godzin 2000 euro to jest (usunięte przez administratora) poza tym lepsze są firmy co na dłużej zatrudniają i płacą do 3500 na rękę najgorsza jest nazywana szefową Magda, jej pupilek Adi, i jeszcze jedna ,zresztą zachęcam do kupna książki o tej Firmie i ich przekrętach za niedługo wyjdzie

Adus
@Samotny

To czekamy na namiary na książkę chętnie poczytam .

Tst
@Samotny

Chociaż jeden mądry co zrezygnował z tego (usunięte przez administratora).... W PGR mają większy szacunek do pracownika niż w tym cyrku... są lepsze oferty pracy za lepsze pieniądze tylko wystarczy dobrze poszukać...

Sandra przyjechała granice , wszystko poszło sprawnie, a jak sytuacja na monsheim??? Czy warto tam wrócić.?

Ciekaw jestem

Czy nasza "sandra " przejedzie granice ??? Bo to już nie są żarty z tym że granice zamykają

Onkaaaaa

Tak wyjedzie,kierowcy kazdemu beda mierzyc temperature przed wejsciem do autokaru.

Nina

Ale kretyn z Ciebie

Ciekawy

Jak wyglądaja wyjazdy i praca kontra koronawirus ? Czy są stosowane jakieś środki zalobiegawcze ?

Tst
@Ciekawy

Chcieliśmy i udostępnić środki do dezynfekcji rąk w toaletach, ale z obawy ze te środki zostaną wykorzystane do doustne j konsumpcji w celu zaspokojenia potrzeb alkoholowych szukamy innego rozwiązania

Zbulwersowana
@Tst

No to mamy czarno na białym jak ta firma jest kompetętna . Dyplom Uznania dla tej firmy .My congratulations

Darek
@Ciekawy

Prezerwatywy na 14???? środki zapobiegawcze to nie jechać.

kolegaz14

wczoraj schlali łeb na 14 alkoholicy nie polecam namawiali mnie do picia i musiałem pic z nimi pod groźba okaleczenia mojego ciała ale fajnie było polecam

Nńnnn

Nie polecana firma jedni (usunięte przez administratora) A drudzy lecą w kolki nawet nie mają litości nad ludźmi mala szrajberina to nawet nie potrafi wytłumaczyć ludzia tylko woli na kantyne odesłać i Buczec po ludziach i wielce sobie koleżanki znalazła do miksu pytanie dlaczego nie bierzecie wszystkich ludzi po równo nie polecam tej firmy

Najwięcej narzekają Ci, których wyrzucono lub Ci którzy myślą sobie, że jeśli pojadą do Niemiec, do będą im płacić za leżenie. Przez tą firmę przewinęło się tyle osób, a 3/4 z nich to zwykłe lenie i nieroby. Później właśnie odreagowują na anonimowych stronach, plując jadem na lewo i prawo. Wyjazdy nie są przymusowe, nikt nie jest związany żadnym kontraktem, więc jeśli się komuś nie podoba, to niech siedzi na (usunięte przez administratora) w Polsce. Normy są w każdej jednej firmie i każda firma ma zarabiać na pracowniku i nigdy nie jest na odwrót. Wiadomo że ta firma idealna nie jest i jednych traktuje się lepiej i z przywilejami od innych. Prosty przykład: zostajesz dłużej, to musisz biegać od pokoju do pokoju szukając sobie miejsca, a takie księżniczki na tej 13 mają swój pokój na własność myślą że są pępkiem świata i siedzą po parę tygodni. Broń Boże je ruszyć, bo będzie płacz i lament. Za to powinni się wziąć, żeby traktować wszystkich na równi, ale pewnie koordynatorzy boją się takich ludzi i ich "ruszenia" i wolą iść na łatwiznę

Onkaaaaa

Ci co pracuja dlzszy czas maja po co jechac.. Nowi..hmm.. Tst ich czeka...

Kamilek
@Onkaaaaa

A czy jest jeszcze praca na izo ?? Chciałbym wrócić ale czy jest do czego??

Kolega z 14

Przeciez Ona jest tak brzydka A myśli sobie że jest miss firmy ... a ma łatwiej może i tak przez te napompowane ciało ... Ale powinni ją wy..jebac skoro nie interesuje ja nic i robi se co chce

Ciekawy 2020
@Kolega z 14

Ludziki co myślicie o tym co wyprawia na miss ???czy koordynatorzy zadziałaja i wyciagna z tego konsekwencje ?

Zszokowana

Jaki jest zakres obowiązków koordynatorów ? Chyba nie znają słowa tego znaczenia jakie mają obowiązki w każdej szanującej się firmie bądż ktoś kto ich zatrudnil. KOORDYNATOR to coś więcęj a niżeli podwież pracownika do pracy zrobić zakupy z promocji i wydać czipy rozwiesić listy no i zadbać komu z górki a komu pod górę a bron Boże nie pros o żadne zaświadczenie bo zakaz !w głowie pstro i gów....no gro żal mi Was z taką wiedzą zero pojęca z współpracą z firmą kur....wa kto Was zatrudnił? .Działacie tylko na szkodę firmy

Obserwator
@Zszokowana

No tak jak to się mówi przykład zawsze idzie z góry a raczej po ich postępowaniu każdy jest zaszczuty na siebie i spirala zawiści nakręca ta firmę bo my na siebie szczujemy czyt. od koordynatora pprzez kierowców po schreiberiny na zwykłych pracownikach kończąc... A Schmidt zadowolony bo nakręcacie normy i on ma w kieszeni to co zaoszczędzi na tym co mogliście pracować w weekendy

Obserwator
@Obserwator

Bardzo nie przemyślany wpis !!! Nie spirala tym wszysskim kręci tylko zwykła ludzka nienawiśc złość i zabawa paru osób którzy wyjadają z koryta ile się da .A przy okazji zabawić się w towarzystwie zdesperowanych pracowników i pokazać kto ma władzę .

Mieszko
@Zszokowana

Ci, którzy zostali, mam na myśli pewnych dwoje z nich nie interesuje nic poza plotkami i zaspokojeniem swoich ogromnych brzuchów, obfitym posiłkiem i wysoko % napojami, dziękuję i pozdrawiam, normalnych którzy tam jeszcze zostali

Maciej
@Obserwator

Bardzo dobra ocena, oni jeszcze żyją czy już się zapili?

O jakie dwie stare wyjadaczki chodzi,prosze pisać nazwiskami.

Czy firma ILS w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Miałam kiedys Ils i nie pamiętam aby były jakiekolwiek szkolenia.Do podpisu tylko dostawalismy plik papierów i to wsio.

Maciek

Ile ludzi jeszcze tam pracuje? Macie już te 500E na turnus czy nie?

Szalony pryszcz

Prawda jest taka, że jeżeli nie trzymasz strony Madzi to jesteś nikim... Pracowałem 3 lata i to co zobaczyłem i przeżyłem to szok... W sumie się nie dziwię, że dobrych koordynatorow zwolniła, bo jak nie robili jak mi się kazano to nara, i jeszcze jedno nie wiem po co się miesza w prywatne życie ludzi, to już wgl jakas porażka... Powinna się cieszyć, że wgl jeszcze ktoś chce tam pracować....

Pracus
@Szalony pryszcz

Z tego co wiem to szefowa żyje życiem innych bo nie ma swojego życia prywatnego i nawet mnie to nie dziwi bo żyje życiem pracowników kto z kim się spotyka z kim sypią i z kim pije A nie widzi pod nosem że jej prawa ręka pije z każdym kogo spotka niby chory na diecie ale małego nie odmówi A myśli że taki dobry ułożony i solidarny guzik prawda jestem tu widzę i naprawdę wiem co pisze pozdrawiam wszystkich wtajemniczonych

Słownik
@Pracus

Akurat nigdy nie odmówił, więc to chyba każdy wie, i nic nowego.......

Smirnoff
@Słownik

Mogę potwierdzić nigdy nie odmówił, nie miało znaczenia czy pił z kim kogoś lubi czy niecierpi, szczwana bestia, zawsze skorzystał z okazji, na zdrowie????

Słownik

Akurat narzekać nie może na pracę jak i płacę

Kiedy Sandra wyjeżdża do Niemiec w styczniu oprócz 1.01.2020 , czy ktokolwiec ma jakieś informacje na ten temat ???

koleś
@Zainteresowany

Nie jedź szkoda twojego zdrowia fizycznego i psychicznego... widzę że coraz mniej osób jeździ a te sznajberiny CO BYŁY LUDZKIE TO JUŻ NIE MA.Dobrze że ich nie ma bo tylko wykorzystywane były do najgorszej roboty.

Jolanta

Tak to już jest, że czasami interesujemy się tym, czym w zasadzie nie powinniśmy. Liczę jednak na to, iż chociaż Ty powiesz mi coś na temat aktualnych warunków pracy w ILS. A może wiesz, czy w najbliższym czasie będą tam potrzebować nowych pracowników?

Eryk
@Jolanta

W tej firmie zawsze potrzebują nowych niewolników za te marne stawki mało kto chce tam pracować harować trzeba za trzech . Poza tym kieruje tym balaganem dwoje koordynatorów pod wodzą polsko jezycznej szefowej niby znająca język niemiecki ale to tylko teoria bo w praktyce to żaden z nich nie mówi na poziomie nawet A2 jestem tu od kilku miesiecy ale tylko dlatego ze system pracy mi odpowiada nie polecam dla nowych pracownikow ze wzgledu na układy ktore tu panują nic nie mozna zmienic ani wynegocjowac jak sie nie ma znajomości jak sie dobrze zyje z tymi z nadmiarem kg to można tu pracować

Król Henryk

A co tu się interesować praca jest do duszy tylko normy i normy jak by mogli to by batem poganiali obojętnie na którym magazynie za te marne stawki glodowe A jak o kimś piszą tzn że żyje i dobrze przynajmniej jest temat

Bogumił

To nie praca a wyzysk, tak jak nie nawet pseudo firma tylko organizacja przestępcza, same nadużycia i oszustwa, tyle w temacie.

Były
@Bogumił

Trafne określenie same nadużycia szczególnie finansowe tak jak brak dodatków zmianowych potrącanie za Sandre nawet jak jest zjazd prywatnie czy nawet jak sobie przedłużysz o kilka tygodni to potrącają wtedy kiedy miałeś a nie zjechałeś i znowu bonusik dla firmy kolena : potrącanie na kościół jakim prawem nie będąc obywatelem Niemiec i nie będąc zameldowanym a jeśli już jest to wszystko zgodne to dlaczego nie dajecie miesięcznych rozliczeń tylko zwykłe karteczki z imieniem i nazwiskiem i paroma datami godzinami co niby pracował nawet pieczątki nazwy firmy na tym papierku nie ma .To tylko 3 igiełki w stogu .A o reszcie to elaborat można napisać. Pozdrawiam i ciesze się że już nie pracuję w tej pseudo firmie

Oli
@Eryk

Przeprowadż się do Krowiarek zostaniesz parafianinem państwa M to żadne negocjacje nie będą Ci potrzebne

Romam
@Były

Zgadzam się z Tobą Były to jest obuz koncentracyjny też cieszę się że już tam nie pracuję ,a byś wiedział jak miedzy sobą koordynatorzy się puszczają i dziewczyny co przyjezdrzają wyzyskują .Nawet Gruby zrobił dziecko jednej będąc mężem już jednej szraiberiny tam potrafią tylko gonic batem ,niestety pracowałem tyle że mogę wydac książkę na ich temat i to zrobię .Nawet Magda jak mówią szefowa na niąą też brała sobie chłopców jakich chciała na sex młodych to jest czyste (usunięte przez administratora) w tej firmie powinno byc na rękę 11euro az tego by zostało 8 -9

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS