INOTIS Piotr Jurkowski

Bydgoszcz

Opinie o INOTIS Piotr Jurkowski

karol_67 2015-04-14 09:31
firma w porządku. mozliwosci rozwoju, fajne realizacje, na pieniadze nie narzekalem.
jenisce 2015-04-15 11:25
Współpracowałem jako likwidator, profesjonaliści!
marcopl 2015-04-17 08:11
dobrzy fachowcy, dużo zleceń, są szkolenia dla pracowników, kasa tez jes ok.
martalinka 2015-05-18 10:24
OK polecam
kirkor 2015-10-08 11:32
Współpracuje z nimi ponad 2 lata i złego słowa powiedzieć nie mogę. Płacą na czas, mają swój dobrze ogarnięty portal do zleceń a przede wszystkim pracują tam miłe Panie. Gdyby jeszcze zleceń na moim terenie było więcej... Równolegle współpracowałem z firmą partner z Krakowa pomimo dużej ilości zleceń jest to przeciwległy biegun jeśli chodzi o współpracę.
krk 2015-10-23 20:25
Interesuje Cię praca w Bydgoszczy w centrali, czy na jakimś konkretnym terenie jako rzeczoznawca terenowy?
biolo 2016-10-18 21:52
czy ktoś wie jakie są na stanowisko eksperta technicznego wymagania?
Życzliwy 2017-02-27 22:12
Szału nie ma... pieniądze średnie i bardzo przedmiotowe traktowanie ludzi.
Bartek 2017-04-01 10:16
@marcopl ciekawe gdzie te szkolenia

@życzliwy, co do kasy to narzekać nie można, jednak co do traktowania ludzi to faktycznie troszkę się w d... poprzewracało

Ponadto firma zatrudnia ludzi merytorycznie nieprzygotowanych do pełnienia funkcji szczególnie w kwestii kosztorysowania, brak doświadczenia jest bardzo widoczny, ale czego można wymagać od studentów.
Ponadto brak jest szkoleń szczególnie w kwestii merytorycznych, czyli papierowej. Ciekawe czy jest choć jeden likwidator, który przeczytał całość procedur i je ogarnął - bo jeśli tak to na pewno nie jest tym samym człowiekiem.
Globalnie patrząc na całość, na dzień dzisiejszy firma godna polecenia do współpracy.
Wojtek 2017-05-08 15:22
totalne dno....kasa masakra....totalny wyzysk....
Salma 2017-09-14 17:41
totalna masakra,pieniądze to minimalna pensja,a ludzie są zupełnie nieważni
jaro 2017-09-18 17:26
Oszukują poszkodowanych. Zaniżają jak moga kosztorysy. Dno i brak honoru tylko mamona się liczy.
XXX 2017-09-20 15:40
omijać tą firmę z daleka!!!!
Rzeczoznawca 2017-09-27 20:55
Zlecenia mało płatne a wymagania duże, realizacja zleceń od 30km w jedną stronę do 80 km.
Ogólnie firma się zmieniła i próbuje dyktować warunki na swoją korzyść.
Traktują ludzi jak wyrobników z nakazem pracy w soboty i wykonywaniem kosztorysów za 20zł,śmiech.
Nakładanie kar za nie terminowe wykonywanie zleceń to już norma.
Termin do realizacji 24H od momentu wejścia zlecenia na portal dla rzeczoznawcy -kara to nawet 100% ceny zlecenia za opóźnienie.
Żenada, dno i bąbelki.
Zostaw swoją opinię o INOTIS Piotr Jurkowski - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INOTIS Piotr Jurkowski