Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Obiektywny

Jest sposób na radzenie sobie z tyranią jak widzisz że ktoś odpowiedzialny za prawidłowy przebieg prac wyżywa się na kimś niech zareaguje kilka osób albo wszyscy niech ktoś kto przekracza swoje kwalifikacje znajdzie się pod obstrzałem nieważne czy się kogoś lubi czy nie robimy to dla siebie każdy może mieć w przyszłości taki problem jak taśma leci za szybko to niech raz jeden wciśnie grzyba raz drugi to też robimy dla siebie i tyle

Obiektywny

Pracownik fizyczny powinien mieć 2 przerwy 15 minutowe na odpoczynek nie może być tak że po 4 h ma się dość no i pensję rekompensującą stres ból i pot weekendy wolne wówczas taki pracownik jest zdatny do dalszej pracy puszczają na rynek buble wygenerowane rękoma ludzi wypompowanych po jednym dniu pracy to czysta głupota ale to nic od czego są reklamacje piguły strajkują chociaż niektóre bym wysłał w kosmos bez biletu powrotnego

Obiektywny

I w jeszcze jednym olek masz rację agencje pracy ponoszą połowę odpowiedzialności dlateg napisałem że interwencja AP mile widziana ale oni się boją że jak coś powiedzą to wezmą inną agencję która jest NIEMA GŁUCHA I ŚLEPA wszyscy to wiemy i to jest taki zaklęty krąg doskonale zdaję sobie z tego sprawę -pracownicy się boją AP się boją no super a pracodawcy i osoby które wyznaczają do koordynowania pracy sobie używają nasi przodkowie z szabelkami by sobie nie dali w kaszę dmuchać ale nasze pokolenie jest za bardzo utopione w dopalaczach alkoholu i ogólnie jest bezwoli jak kukiełki rany jak mnie to wnerwia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obiektywny

A z takim podejściem to niedługo nie będzie pracowników którzy ciężko pracują na luksusowe życie pracodawców ich dzieci żon kochanek kochanków itp. a staniemy się niewolnikami będziemy całować pracodawców w dłoń i będziemy padać na podłogę i będziemy przeskakiwać jeden przez drugiego w spełnianiu zachcianek naszych "Panów" i to nie jest żart to jest najbliższa przyszłość a tyle ludzi straciło życie w walce z tyranią żeby wiedzieli że przyszłe pokolenia bedą pokornie spuszczać głowę to by się chyba załamali

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Obiektywny

No tak jest jak mówisz Pracownicy się boją a bać sie powinni Peacodawcy bez reakcji nie można oczekiwać że cokolwiek się zmieni pracowałem w wielu Mordorach znam temat aż za dobrze i narasta we mnie coraz większa frustracja tempo takiej na przykład taśmy powinno być przystosowane do możliwości człowieka o normalnej kondycji fizycznej tymczasem tempo taśmy jest podkręcane i podkręcane ludzie to nie maszyny pogodziliśmy się z takim stanem rzeczy a to błąd podkreślę meritum sprawy sam jeden człowiek nic nie zdziała to jest oczywiste ale zeznania wielu pracowników to już zupełnie inna historia przykład Biedronka przed

olek

do sądu bardzo śmieszne i zabawne jeszcze nikt z tej firmy nie poszedł do sądu o pozew zbiorowy bo każdy się boi o swoją prace a agancja pracy traktuje pracownikow jak nie ten to następny :)

Obiektywny

Jednym słowem nie Praca a Mordor opisujecie jest jedno rozwiązanie zbiorowy pozew do Sądu Pracy o mobbing , nękanie i inne zarzuty adekwatne do tego stanu i pozamiatane.Do tego służy forum nikt nie bedzie chodzić od współpracownika do współpracownika pytać "ej a może pozew wniesiemy" istnieją narzędzia tylko ludzie nie potrafią z nich korzystać, swoją drogą agencje pracy też nie są bez winy pracownicy agencji pracy są traktowani szczególnie przez pracowników zakładowych jak mięso armatnie interwencja ze strony agencji pracy mile widziana

Były

Uważajcie na tego dyrektorka SS.W oczy ładnie powie a i tak swoje zrobi aby własną dupę utrzymać. Po prostu fałszywy jak lis. Coś o tym wiem bo pracowałem na RW.

real

podwyżke dostaniesz ale normy :)to nie widzialeś ze każdy kto trzyma paluszek w dupce to ma lepiej w tej pracy

Tu

Panie Dyrektorze S.S. otworzy Pan oczy.niektórzy dostali umowę z UMC za trzymanie paluszka w d....liderom.A robią szkody na rzecz firmy notorycznie.I gdzie te podwyżki za te niegodnosci?

mala

Ale ze co? Zazdrość, ze ludzie na RW otrzymali podwyżki i stanowisko?

RW

Oj na RW tylko noże sie ostrza.

zgadzam się zapłacą dopiero za nadgodziny jak się skonczy okres rozliczeniowy czyli czyli dostaniesz to w maju razem z wypłatą kwietniową . Mała załoga bo każdy widzi co się tam wyrabia i spierdziela jak tylko trafi mu się okazja .Ale pocieszenie jest jedno że idzie wiosna powstają nowe zakłady i już nie będą kim mieć orać. Chyba że przy lince stana menagerowie :)

eva

zapłacą z pensją za kwiecień bo wolnego nie odbierzesz. Orają małą załogą ogromne plany więc zapomnij o urlopie i jakimkolwiek wolnym.Dostaniesz kwiatka na dzień kobiet jako zachętę do dalszego tyrania.Wypłata w maju za to będzie lekko lepsza.Kiedyś na kwitkach było czytelnie ile nadgodzin, ile za te nadgodziny a teraz to nic z tego nie wiadomo.Trzeba się przyjrzeć w maju kwitkom czy oby wszystko tam będzie grało i lecieć do kadr po wyjaśnienia bo jakieś dziwne teraz są.

nadgodziny

I co bedz placic za te soboty?

ooo

a co tu taka cisza zapanowala ???

xde

Zwolnią Cię ale ZUS bedzie placil poki bedziesz chorowac.

Wie ktoś jak to jest ,gdy jestem zatrudniona przez manpower i kończy mi się umowa tzn mam ostatni dzień i daje L4 czy maja prawo mnie zwolnić w tym momencie ??

gigi

Pracownik tymczasowy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy może być delegowany przez agencję pracy tymczasową do wykonywania pracy tymczasowej na rzecz jednego pracodawcy użytkownika przez okres nieprzekraczający łącznie 18 miesięcy.

xxx
@gigi

slowo w slowo zerżnięte z internetu z kodeksu pracy ale pobobno ten sie zmienil

ola

wie ktos moze jak dlugo mozna pracowac przez manpowera chodzi mi o ilosc umow

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.