Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Witam wiecie może czy w lipcu jest postuj w umc

Mala

Hej na ile podpisywana jest umowa. Co tydzień? Słyszałam że nowi co przychodzą maja na 3miesiace to prawda?

Odysea

Masakra Ci wy wypisujecie.!! Pierwsze co mnie zaciekawiło to to, ze wypisujecie jaki wielki problem macie z wyjściem do toalety. Wszyscy byliście nauczeni tzw" kolejkowania" osoba szła i wszystkich zastosowała nawet jak komuś się nie chciało to i tak szedł byle tylko wyjść coś zjeść, itp... A teraz kiedy to się skończyło nagle zrobił się wielki problem. Sama stoję na linii i wtedy kiedy mam potrzebę brygadzistka mnie zastąpi, tam samo na innych liniach. Szokiem jest również to jak można być tak pustym. Jak wam się tak ciężko pracuje to dlaczego do tej pory tu pracujecie? Nie mam zamiaru słuchać waszych odpowiedzi z krytyką, a jeżeli chcesz coś napisać to poprostu odpowiedź dlaczego tu do tej pory siedzisz i wypisujesz bzdury na forum a w pracy potulna jak myszka.

Edzio
@Odysea

Jest problem z wyjściem do toalety bo ja sam musiałem coś zawsze wymyśleć aby wyjść,a jak ktoś sie ponownie upomknął o toaletę to była odpowiedz-ojjjjjjj zapomniałam.He taka jest prawda jestem ciekawy na jakiej lince robisz że nie narzekasz?

agnes
@Odysea

Czy wie ktos moze czy przyjmują do umc na produkcje

Fan
@agnes

Cały czas przyjmują odradzam masakra najgorszy zakład

Hej chciałam zapytać jak wygląda sprawa z umową. To prawda że jest umowa co tydzień?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
damiano

Nie przesadzajcie...praca jak praca. Wiadomo, że Cię nie posadzą. Z resztą - wszędzie jest tak samo - poczytajcie sobie o innych firmach. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jednemu się podoba, drugiemu mniej.

MM

A jak tam u was dział techniczny? Co za ludzie tam pracują? I jaka praca

olek

a na jakich stanowiskach to dokladnie bys musiała sama sie wybrac do grudziadza i pokadac z pania kadrowa . A zatrudnie ma być od września

olek

droga czyteliczka asiu ofert pracy jest mnóstwo we wrzesniu maja zatrudniac w grudziadzu i ma ruszyc produkcja ale dla czego nikt sie nie zwalnia bo ludzie sie przyzwyczaili do tego jak sa traktowani i jaka jest praca.a 3 tyś powiadasz to chyba masz tyle z nadgodzinami i pracujesz kazada sobote. Jeżeli ktos lubie robic za trzech lub za dwoch to praca jest idealna dla niego . No i problem z toleta też jest nie ma co ukrywac

@olek

rotacji już nie ma bo opinia o tym zakładzie poszła w eter i nikt nie chce przyjść tu do pracy a ilu pracowników zrezygnowało po 4 godzinach pracy to nie masz zielonego pojęcia musisz zweryfikowac swoje informacje!

pracownica

praca jest ciężka ale nigdzie cię nie posadzą najgorsi sa przełożeni stwarzają atmosferę terroru rozwalaja proces który idzie dobrze a przoduja w tym dwie osoby pewien pan i pewna pani gdyby ich nie było praca choć ciężka byłaby w spokojnej atmosferze i plan tez byłby wykonany terror tylko w tym wzsystkim przeszkadza

fakt umowa jest o prace chyba ze jestes przez agencje a o stabline zatrudniejnie nie jest cieżko jak chesz to coś znajdziesz. Fakt ze jest benefit ale musisz zapierdzielac na dwóch na lice a o wyjsciu do toalety zapomnij .A n tak myśle ze ty to jest jakimś obibokem nie stojący na lince skoro mówisz o zadowoleni pracowników ja to mogę powiedziec ze pracownicy to są tam zajeżdzani jak nie nadąrzasz to wypadzasz

dddd

Tak na rw jest lepiej

X

Hej mam pytanie czy lepiej jest na reworku?

montż

Zakład ok jak lubisz jak stoją nad tobą i cię poganiaja szybciej szybcjeij bo mało praca ok jak lubisz robić za dwóch to cie odrazu polubią i jeszecze nie wołaj że chcesz wyjść do wc to jest super pracownik dla nich SOcjal jest ok a praca dla ambitnych mhm to uwarzam że wysokej ambicji to ty nie masz skoro tak mówisz .Zgadzam się że dla silnie zdrowych psychiczne jednostek co mają zlewke na wszystko

eva

Mowisz o lkreispak czy sharp?

MyOwnLife

Zakład OK. Praca OK. Socjal OK. Polecam dla ambitnych i silnych jednostek.

olek

drodzy pracownicy i ci którzy chcą tam pracować pujście do biura na skargę czy do przełozonego nic nie pomoże .Musimy się masowo zacząc zwalniać i szukać innej pracy bo świat na umc się nie kończy.Ilu dobrych i pracowitych osób już się z tamtąd zwolniło i poszukało innej lepszej pracy. Wyjście do toalety to graniczy z cudem. Jeżeli nadal tam pracujecie i wiecie jak tam jest to znaczy że to akceptujecie jak was tam traktują i akceptujecie warunki tam panujące. Jeżeli pracujecie nawet 10 lat lum mniej i czekacie aż was sami zwolnią oraz na odprawe to się nie doczekacie prędze sami się wykończycie psychicznie oraz nerwowo.Tylko jak tam komuś się tam dobrze pracuje i pracuje przez zasiedzenie i myśli że się coś poprawi to się grubo myli.Idzie lato firmy ziwiększają produkcje powstają nowe to jak ktoś chce to prace sobie znajdzie . A jak nie i chcę tam zostać to życzę mu dużo zdrowia i odporności psychicznej

babka

Ludzie broncie sie przed tym zakladem bo to jest oboz isc do biura na skarge topowiedza ze masz sie wyplakac w lazience CZY MY DO PRACY PRZYCHODZIMY PLAKAC do lazienki za potrzeba wychodzi odwazniejszy a ten kto jest zastraszony cierpi iwstrzymuje swoje potrzebyCZY nikt tego nie wwwwidzi ze to jest ni zgodne z prawem tylko pracownikowi nic nie wolno w jakim PANSTWIE my zyjemy POLACY NIE DAJMY SIE BO NASZ KAPITAL WYCHODZI ZA GRANICE AMY JESTESMY MURZYNAMI

X26

Witam wiecie jak jest może w kreis pack bo nie wiem czy składać tam papiery. Proszę o informację

miś

To się dzisiaj poopalaliśmy przez pół godzinki - WIWAT EWAKUACJA !!! Proponuję takie ćwiczenia co najmniej raz w miesiącu - dla zachowania zdrowia psychicznego. Tyle że może choć raz faktycznie będzie to niezapowiedziane !

AGA

SMIECHU WARTE JEST TO,ZE KTOS PISZE ,ZEBY ISC NA SKARGE DO BIURA,WIEM CO ZNACZY TAM PRACOWAC

@AGA

przestańcie mówić sharp bo to nie jest już sharp tylko umc i praca w tych dwóch firmach różni się diametralnie sharp to ogólnie raczej spokój a tutaj w umc słowo szybciej to jak amen w pacierzu praca na dwoch stanowiskach to standard i presja psychiczna niesamowita bo wszystko jest za wolno z tego pospiechu rodzą się pomyłki ktore nie powinny się zdarzyć a odpowiedzialnosci za to totalny brak

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.