Opinie o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu elektronicznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. w Warszawa

kesia

Hej, chodzą sluchy ze firma zostala przejeta przez kogos innego? to prawda? bedzie mozna sie ubiegac teraz o jakies zatrudnienie u nich?

uaa

Bo to UMC a nie Sharp. Kupil nas Rusek

eva

Nie ma zamowien nie ma zatrudnien.Ci co sa musza za dwoch zapierniczac.

eva

Nie ma zamowien nie ma zatrudnien.Ci co sa musza za dwoch zapierniczac.

pawel

Co wiecie o postoju?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

cxx

Co w niej takiego dobrego????

ktos

Nie rekrutuja,maja male zamowienia na wczesna jesien.Zwolnili ostatnio ludzi.

hejka

Raczej nie.Kiedys pracowalo 3tys osob a teraz. 700. Niczego nie kupuja a jak chcesz rozcinac towar to swoj nozyk przynosisz. Na wizualnej scierki kobity swoje przynosza bo tv brudne by szly. Glosno o podatku za ziemie czy czyms tam niezaplaconym od lat. Na lepsze jutro to mi jakos nie wyglada.....ale daj Boze bo pracujemy i chcemy dalej pracowac. Za Japoncow bylo lepiej a firma to Umc a nie Sharp.

Roman

Jak za sprzedawcę to na policje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDZIO

Janusz no może dosłownie nie jest problem z wyjściem do toalety,tylko czesto brygadzistki przysłowiowo zapominają ze zgloszono wyjście do toalety,bo taka brygadzistka woli sobie najlzejszą czynność sobie wybrać na daną chwilę.

Eva

Jaki znowu dobry znak.Podwyzek na linkach nie ma i nie bedzie ale beda zwalniac bo male zamowienie maja.

EDZIO
@Eva

Te parówy już zwolnili i to takich ludzi którzy dobrze sobie radzili nawet na dwóch stanowiskach pracy a papadruchów zostawili którzy nadają się już tylko na przed wczesną rentę,taka jest prawdziwa prawda.

Edzio

Jestem już byłym pracownikiem,ale kto tu nie pracował to niech się w (usunięte przez administratora) lepiej ugryzie niż ma bzdury wypisywać.Jest tu poprostu chory klimat,bo człowiek robi na trzech miejscach jednocześnie a po dwóch dniach zostaje zwolniony.Co nie którzy ze stałych pracowników powinni iść na bruk bo na lince w czasie produkcji nie zdarza wkręcić dwóch śrubek wkrętakiem na prąd,tak właśnie pracuje z wieloletnim stażem brygadzistka na linii C Renia a po chwili krzyczy "KAZIK"to znaczy że linię mają zatrzymać.Jest wiele takich osób jak ona ale sami krzyczą "dawaj,dawaj bo nie ma obudowy na linię".To jest parodia i cyrk w jednym.Dlatego Panie Wiśniewski Zabierz się Pan za takich pracowników do zwolnień a nie obrotnych i kumatych pan zwalnia bo nie długo będziecie rencistów i emerytów zatrudniali na 23 etatu.Żałuję że nigdy nie nagrałem na telefonie takich akcji które nie mieszczą się w głowie bynajmniej Władek miałby co podziwiać.Odradzam tam pracować no chyba że ktoś lubi być popędzany jak bydło w stadzie,a i bez makaronu nie da nikt tam sobie rady tak na marginesie

patii

Co słychac w UMC?

Monia

Jeśli sobota jest w harmonogramie to zazwyczaj jakiś inny dzień jest wolny więc pracujemy w ramach pensji. Jeśli natomiast proponują w sobotę nadgodziny to jeśli nie wybierzesz ich do końca danego m-ca jako wolne to zapłacą +50%. Nowością jest to że zapłacą od razu a nie jak do tej pory pod koniec okresu rozliczeniowego ( czyli raz na 4 miesiące ) Tak samo jeśli zostaniesz po godzinach .

Hej czy w soboty też trzeba jeździć?

Monia

Tylko kiedy wpiszą daną sobotę w harmonogram . Teraz mamy sobotę 30 lipca pracującą i jedną pod koniec sierpnia.

Zasada jest prosta - przyjdź, popracuj, a sam się przekonasz jak jest. Jeśli ktoś ma mocne nerwy i chęci do pracy na pewno sobie poradzi . Ja przyszłam tu " na próbę - na dwa tygodnie ", a pracuję już 9 lat. Były dni gorsze , były i lepsze . Ale pamiętajcie , że wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma. Pracy jest sporo, od sierpnia mamy produkować po 200 tys. telewizorów miesięcznie a bez nowych pracowników to się nie uda. Na początku na pewno jest ciężko - jeśli ktoś nie pracował na produkcji to może przeżyć lekki szok. Ale z czasem wchodzi się w rytm, nabiera wprawy i doświadczenia i już nie jest tak źle.

doradca

przez firmę się zatrudnić to jest cieżko chyba że masz wykształcenie wyzsze i znasz język rosyjski a tak to lipa musisz przez manpawer. Na tygodniowych umowach

pracownikmarc

oni mało kiedy dodaja oferty,trzeba dzwonic do manpower(nr znajdz w internecie) i powiedza ci kiedy masz przyjechac na rozmowe.nie trzeba doswiadczenia

boryna

droga asiu żadnego doświadczenia ci nie trzeba w tym zakładzie ważne zebyś robiła za dwóch i nie chciła wyjśc do toalety. No nie ma chętnych do pracy w tym zakładzie i nie bo opinie o tym zakładzie już poszła na całe województwo to każdy omija ten zakład z daleka

Aga
@boryna

chrzanicie ludzie g łupoty!!! Niecg tylko połowa z Was sreaci pracę to wredy będzie płacz i lament. Znacie zasady funkcjonowania biznesu, jeśli wsztystkie Wasze widzi misie by sie spełniały ten zakład już by nie istniał. Biznes jest prosty musi zarabiać, a wszystko tak wg was krytykowane generuje jakies koszty. Nikt z Was tego nie rozumie? Czy ktoż Z was zainwestował w tą fabrykę? Czy byłby odważny to wszytsko pocagnąć bez strachu, że pójdzie na dno??? Gadać i żądać jest łątwo, tylko stańcie na górze i spełnijcie wszytski zachcianki tłumu, no proszę! Kto będzie dobry wujkiem i pociagnie zakłąd w przepaść???? Masakra, proste gadanie i tylko, zero zrozumienia o co w tym wszytskim chodzi.

pracownikmarck

tak ale kazdego tygodnia mogą podziękowac za prace.. Szukają cały czas ale chodzą plotki że nie ma chętnych na rozmowy ale pojedyncze osoby przychodza.obecnie jest przerwa dwa tygodnie

pracownikmarck

Umowy są podpisywane co tydzien we wtorki. Po jakimś czasie jeśli nie chodzi się na urlop ani na chorobowe to dostaje sie na miesiąc

Zostaw merytoryczną opinię o Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.?

Sharp Manufacturing Poland Sp. z o. o.