Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o

Kielce

Opinie o Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o

inzynier 2011-02-09 16:14:32
pracowalem przy projektach jak jeszcze byla to angielska firma odszedlem po przejeciu przez kapital francuski, tak juz mam ze po doswiadczeniach z zabojadami nie zamierzam z nimi pracowac! i tak tez zrobilem odszedlem z info jakie mam nie mylilem sie [usunięte przez moderatora] sie francuz jak sowiet jak do czegos przylozy reke to niemal napewno [usunięte przez moderatora]
Blondi 2011-02-15 21:59:51
Jeden ze starych klientów RIGIPS powiedział, że kiedy była to firma angielska wszystko można było dla klienta załatwić, bo to on jest najważniejszy. Kiedy firmę przejęli Francuzi - skończyło się.
Z "bagietami" wszędzie jest ponuro, w WEBERZE w roku poprzednim były problemy, w ISOVERZE, również. Jednak, chyba szczyt szczytów to RAAB KARCHER. Nie ma co narzekać, bo tam, to doiero mają "wesoły" autobus. Francuzki patent - rozwój przez zamknięcia - zarząd odnosi sukces za sukcesem. Dynamika zatrważająca: 5 oddziałów likwodowanych rocznie.
sok 2016-04-29 11:20:23
czy ja wiem Batonie. Kadra pracownicza i kadra zarządzająca powinny się jakoś uzupełniać.
Zostaw swoją opinię o Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rigips Polska Stawiany Sp.z o.o