Opinie o Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Bydgoszcz

PANIE I PANOWIE PROSZĘ NIE SŁUCHAĆ OPINI LUDZI FUSTRATÓW KTÓRZY NIE SĄ W STANIE OPANOWAĆ EMOCJI FIRMA ZOSTAŁA REWIZATYLIZOWANA NOWA HALA PRODUKCJI NOWY SYSTEMY SZATNI I ZAPLECZE STOŁÓWKI W PEŁNI WYPOSARZONE HALE KLIMATYZOWANE I SUPER OŚWIETLENIEM WIADOMO ZAROBKI JAK WSZĘDZIE JAK ZA MAŁO SZUKAJ DALEJ LUB ZOSTAŃ PROSZĘ NIE POWIELAJ NIEPRAWDY JAK BYŁEŚ I NIE PASOWAŁO TO TWÓJ PROBLEM JAK BEDZIEŻ TO NAJPIERW SPRAWDŻ I ZOSTAŃ

A co ma brać? Może niepotrzebnie pisał to z capsa ale widać, że się rozzłościł. W czym widzisz problem, sugerujesz, że kłamie?

Xd
@Anna

A ty tak poważnie czy też coś bierzesz

@Anna

Przecież każdy jak ma tylko okazje iść gdzieś indziej do pracy to ucieka z Polonu Tam to już chyba sama desperaci zostali

Zosia
@Anna

No oczywiście że bzdury pisze Wiesz dlaczego każdy kto jest dobry ucieka z tego zakładu Bo szanuje siebie Najlepsi z Polonu już odeszli

Tomasz
@Piotr

No i co z tego jak każdy ucieka z Polonu Myślę że nie bez powodu Wystarczy wyjść na miasto posłuchać co o Polonię mówią poczytać tutaj w końcu pracować w tym dzidostwie i zobaczyć na własne oczy co tam się dzieje

Beka
@Piotr

Ile ci za ten komentarz zapłacili hahaha

@Beka

Dlaczego od razu mieliby płacić? Jeju miejsce trochę wiary w ludzi. Każdy ma prawo mieć własną opinię, przecież nikomu na siłę zdania nie narzucisz... :(

Beka
@Anna

Czyli mu zapłacili albo D ,,,e liże Nikt normalny w tym zakładzie nie zostaje na dłużej Każdy szuka normalnego zakładu a nie to (usunięte przez administratora)

Cyryl

Następna nawiedzona

Kacper
@Anna

W tym zakładzie wiara w ludzi No proszę Chyba chora jesteś

@Kacper

Człowieku tylko pytanie zadaję, trochę kultury może? Zresztą deklarujesz się jako kandydat, to Ty aż tak usilnie w same plotki wierzysz nie sprawdzając na własnej skórze co i jak? Gratuluję. ;p

Edyta
@Anna

Weź lepiej zamilcz Ten zakład to jedna wielka porażka Więc już się nie udzielaj

U
@Edyta

100% prawdy

Lechu Nowy wpis
@Anna

Ty nawiedzona babo ile ci płacą za takie komentarze Ten zakład już dawno powinna odwiedzić Inspekcja

Adam Nowy wpis
@Piotr

Ja do pracy przychodzę zarabiać pieniądze a nie dla klimatyzowanej hali i to jest główny mój powód odejścia słaba kasa a jak ci pasuje to możesz nawet charytatywnie tam pracować albo jeszcze ty mu płac za możliwość chodzenia do pracy .

Ida Nowy wpis
@Adam

Słaba kasa i atmosfera do bani Każdy normalny ucieka z Polonu

Izydor Nowy wpis
@Anna

Anno co z tobą jest nie tak Masz zryty łeb czy tylko parking przed Polonem sprzątasz i nie zdajesz sobie sprawy jak wygląda praca w tym zakładzie

PRZEPRASZM W ŻYCZENIACH ZAPOMIAŁEM O TYCH CO SĄ NA EMERYTYRZE I TYCH CO ODESZLI NA WIECZNĄ SZYCHTĘ I ICH RODZINACH ZDROWIA SPOKOJU I RODZINY PRZY STOLE PAMIETAJCIE MY WAS GODNIE ZASTĄPIMY NIE ZAWIEDŻIEMY

T
@Piotr

Dobrzy pracownicy już odeszli Nie sądze byś był w stanie je zastąpić

Robert
@Piotr

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

Marzena

Wzajemnie! Mam nadzieję że dostaliście jakieś dodatkowe premie świąteczne na ten czas? :)

PIOTR
@Marzena

WIDZĘ ŻE TO NIEWAŻNE SUMY WYPŁAT DOBRZE ŻE SĄ TO DLA MNIE WAŻNE PAMIĘTAM FIRMĘ GDZIE DOSTAŁEM 10 ZŁ I PALEMKE

Prcownik produkcji.

Witam. Fajnie w końcu będziemy mieli 12 % procent premii. Mogło być lepiej jako produkcja zrobiliśmy swoje. Ale jak zwykle NKJ wąskie gardło. Ale niestety na pół leżąco na krzesłach to nie można więcej centralek odebrać. Potrafią przez godzinę nie zmieniać pozycji. Inni zabudowali się ściankami z Polona 6000. I myślą ż nie widać że walą komara. Choć u nas też nie za ciekawie. Brygadzista który wygryzł kolegę z tego stanowiska donoszeniem w ciągu dnia tylko się kręci i wchodzi w zbędne dyskusje. Jego zastępcy też chyba płacą za kroki bo wszędzie go pełno. Ale najważniejsze 4 dni w tygodniu nadgodziny i do tego sobota i niedziela. To ich cel.

@Prcownik produkcji.

Zmartwiłeś mnie informacją o nadgodzinach i pracujących weekendach, ale jeśli dobrze zrozumiałam, takie rozwiązanie jest dopiero w planach. Skąd posiadasz takie informacje, to wiarygodne źródło? Obecnie wyrabiacie już jakieś nadgodziny? Mój małżonek szuka pracy, ale chciałabym, aby weekendy spędzał w domu.

Czesław
@Prcownik produkcji.

Podobnie jak Monika również doszedłem do wniosku, ze te nadgodziny dopiero są w planach. Od tej opinii minęły już ponad 3 miesiące i jestem ciekaw jak to się skończyło. Czy te nadgodziny (jeśli je macie) są dodatkowo płatne?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pracownik produkcji

Polon-Alfa teraz poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca-kasjer: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/sprzedawca-kasjer,praca.gov.pla2ea10f109cf923ade0ec6dba84e17bf,zielona-gora. Jest umowa o pracę na czas próbny i dwie zmiany. Ktoś się orientuje, w jakich godzinach dokładnie jest praca? Bardzo proszę o info.

admin

Dodaj opinię o firmie Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i zacznij dyskusję o tym jak dobry jest to pracodawca. Twoja szczerza opinia to pierwszy krok do transparentnego i szczerego rynku pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
  • Glinki 155
    85-861 Bydgoszcz
  • NIP: 5540311901 KRS: 0000385283

Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.