Księgarnia-Antykwariat Papirus

Bolesławiec

Opinie o Księgarnia-Antykwariat Papirus

Martusia 2009-08-26 14:17:40
Kiedys bardzo lubiłam tą księgarnie, ale jest tu taki bardzo miły facet, ktorego jak sie zapytałam czy ksiazki z Michaelem Jacksonem sa to on bardzo glosno uswiadomil mi ze ( i tu cytat) :
"MAM Nadzieje ze NIE MAMY" takie zachowanie mi sie bardzo nie podoba, a dzisiaj znowu bylam w tej ksiegarni i znow ten miły człowiek zaczal głosno uswiadamiac mi ze stoje po zlej stronie kolejki oraz głosno powtorzyl czy nie mam drobniejszych monet. A co do tego to wcale nie mowi ani dziekuje, ani prosze czy nawet dzien dobry lub dowidzenia. No coz nie lubie jak ktos do mnie glosno powtarza, poniewaz nie jestem głucha. Wracam do ksiegarni AGORY tam bynajmniej mowia prosze, dziekuje, dzien dobry czy dowidzenia. Bardzo zawiodlam sie na tej ksiegarni PAPIRUS. A zapomnialam napisac, ze jak poszlam kupywac ksiazki na zakonczenie roku to słyszalam rozmowe dwoch pracownikow ksiegarni PAPIRUS:
"Ide szybko pilnowac mlodziezy bo pewnie cos ukradnie" No wiecie co to juz jest chamstwo nie kazdy jest złodziejem, a juz napewno nie wzorowy uczen !!
belfer 2010-05-10 13:56:28
Nie podważam opinii o "Papirusie", bo też za tą księgarnią nie przepadam, ale wzorowa uczennica nie powinna pisać "kupywać", lecz "kupować"
Zostaw swoją opinię o Księgarnia-Antykwariat Papirus - Bolesławiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia-Antykwariat Papirus