PRAXIS Sp. z o.o

Katowice

Opinie o PRAXIS Sp. z o.o

KOR 2009-07-17 14:10:03
Rozmawiałem w sprawie pracy jako kurier. czy ktoś ma doswiadczenia z tą firmą i może się nimi ze mną podzielic.
d-g 2009-11-03 20:14:07
ek 2010-02-07 16:42:23
ponoć maja certyfikat rzetelna firma.....powygrywali przetargi teraz szukają chętnych na doręczenia....
la la la 2010-02-11 20:21:50
oj Praxis jak każda inna firma ma swoje plusy i minusy.... ALE słyszałem że kolportaże robią niezłe... tzn. mają jakość ( usunięte przez administratora ) co nieźle im to prowadzi... podobno fajna !!!!
tom 2010-03-15 17:34:49
Mógłby ktoś bardziej przybliżyć o co chodzi z tym praxisem,w szczególności jaka jest płaca
yyy... 2010-03-16 20:20:07
ile placa za paczki a jak z aiwezowanymi czy też płaca??? slyszalem o vekslach to prawdaa
yyy... 2010-03-16 20:21:28
uuuuuuuuuuuuu 2010-03-29 20:51:19
Całkowita prawda
tom 2010-04-12 15:45:35
Narzekać to Polak potrafi - poczytajcie umowy zanim je podpiszecie jeśli sami dajecie się naciągać to do siebie miejcie pretensje... co do Pani od kolportażu pozapocztowego to popieram wcześniejszą wypowiedź świetna dziewczyna...( usunięte przez administratora ) a w tych czasach to zjawisko nietypowe:) prawda panowie?!
Tomi 2010-06-21 09:11:15
A ja tam nie narzekam. Jezdże u nich już długo i jest w porządku. Jak się chce pracować to zarobić można teżż nieźle. Narzekają ci co myślą, że przyjdą i nic nie bedą robić i pieniądze same będą przychodzić.
ulotka 2010-09-17 14:38:40
uuu... coś się w Praxis posypało chyba grubsza ulotkowa sprawa? może ktoś coś na ten temat wie?
anonim 2011-02-02 16:09:03
d-g - 2009-11-03 20:14:07no i co tak dużo niby wiecie a na tym wasze wypowiedzi się kończą... może ktoś mi powie co sądzi na temat pracy w biurze w Praxis wysłałam Cv i ide na dzień próbny... sama nie wiem czego się spodziewaćwiecie cos o rejonie ( usunięte przez administratora ) da rade co zarobic?
anonim 2011-09-01 21:31:02
czy warto u nich pracować w biurze? może się ktoś wypowiedzieć?
geo111 2012-01-02 12:08:17
byłem w biurze w sprawie stanowiska doręczyciela paczek.... dostałem umowę i podczas jej czytania w domu troche się posmiałem ale i przeraziłem... ilośc wymogów i kar za dosłownie wszystko jest olbrzymia....a możliwe korzyści ???( usunięte przez administratora )
geo111 2012-01-02 12:17:41
...aha zapomniałem wspomnieć o wymogach względem np. samochodu, który musi być oznakowany logiem poczty polskiej, musi być w dobrym stanie technicznym i co zaznaczono powinien mieć dobrą powłokę lakierniczą, nie może mieć wgnieceń ( może od razu wezmę auto w leasing :D ) ...( usunięte przez administratora )
Bobi 2012-02-23 14:30:43
A ja pracuję u nich i jest ok, jak człowiek się stara i wykonuje rzetelnie swą pracę to jest ok i kary są tylko na papierze. Wypłaty są na czas. Ale niektórzy chcieliby \\\"mało robić ale zarobić\\\"
Ela 2012-02-23 14:32:29
Ja też mam umowę z nimi i nie wybrzydzam, praca kuriera nie jest łatwa, ale jak człowiek się stara to wszystko jest w porządku. Praca jest dla tych co chcą pracować a nie "obijać się"
anonim 2012-04-11 11:22:37
(usunięte przez administratora)Współpracuję z nimi od 3 miesięcy i póki co nie było problemów. Czy mam rozumieć że to cisza przed burzą?
Marek 2012-09-12 13:55:00
Witam, ja mam jak najlepsze doświadczenie z firmą (usunięte przez administratora), kiedyś nazywali się (usunięte przez administratora), rozwoże dla nich paczki trzeci rok i pieniadze mam zawsze na czas - bez żadnych problemów.
polecam !!
ostatnie dzień z tą firmą 2012-09-28 16:10:27
Ja dzisiaj pracuje ostatni dzień dla nich. Od poniedziałku będziemy działaś we współpracy z Pocztą. Warunki jakie nam przedstawiła poczta (kary i obostrzenia) są znacznie gorsze od tych (usunięte przez administratora):/ (usunięte przez administratora)jest ok, to Poczta narzuca niemożliwe...
Krzysztof 2014-04-22 08:22:00
Witam,
w kwestii zarobków czy też samego procesu rekrutacyjnego ciężko się odnieść, gdyż teraz rekrutacja dotyczy stanowisk "Dyrektora"/skich i ciężko to nazwać rekrutacją, casting mający na celu wyłonienie jeleni którzy za przysłowiową "prowizję" będę pozyskiwać grupy sprzedażowe, a cała reszta to "nagroda w raju"
Franjk 2015-01-23 17:31:21
ja nie słyszałem Jarku lecz wysłąłem sam dokumenty aplikacyjne a teraz zajrzałem na stronę z nadzieją o jakichs aktualizacjach dotyczących sytuacji w firmie. Też zastanawia mnie rozmowa, bo jak zadzwonia to chciałbym wiedziec juz co nie co... Ciekawi mnie także sprawa związana z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy
jag 2015-03-25 10:38:18
No to ja trochę z innej strony, mnie ciekawi jak wygląda u nich nauka. Czytałem, że praxis to szkoły i placówki dla dorosłych. Tylko niestety nie widziałem konkretów np. czy można zrobić u nich maturę lub całe liceum zaocznie ? ktoś coś słyszał? no i jak ma się ich poziom i ceny do innych placówek w Katowicach? ktoś ma porównanie?
Michał 2016-05-14 12:55:53
Wiecie może czy jakaś rotacja ma miejsce czy nie ma, bo powiem szczerze, że jestem mega zainteresowany tym, aby tutaj trochę popracowac i nie wiem jak to szybko ogarnąć
Zostaw swoją opinię o PRAXIS Sp. z o.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAXIS Sp. z o.o