BEKOR POLSKA SP. Z O.O.

Goleniów

Opinie o BEKOR POLSKA SP. Z O.O.

heiko 2014-04-11 15:12:47
(usunięte przez administratora) max stawka to 8 euro ( o ile wytrzymacie 2 lata tak to max 7 euro ) Pan Marek rozdziela prace uwaza sie za boga. Prosty przyklad nocka 12h wracacie i jedziecie na 1 zmiane wracacie i spowrotem na nocke. Polacy musza robi a niemcy siedza co do mieszkan to w hburgu jest hostel ( ok 20 pokoi na pietrze 1 kuchnia i lazienka na wszystkich z pietra ) poprostu jedzie sie tam robic za nich. Najlepsze jest ubezpieczenia za ktore placimy co miesiac a przy wizycie w szpitalu to my pokrywamy koszta. Niepolecam i odradzam.
ostry 2014-11-02 21:42:20
to co pisz kolega to prawda ale to jeszcze nie koiec z dnia na dzien sie mozesz dowiedziec aby s........c do polski a najlepsze w tym jest to ze polacy przez szefostwo niemieckie sa traktowani za smieci proste ja place a wy zamknac ryje znam wiele osob ktore tam robily lub robia ja wiem ze trzeba robic i ze kazdy boji sie o prace ale k..wa zeby polak sprzedawal polaka za 50 centow smiech ci co byli ok sa teraz parobami bekoru heheheh a najlepsze sa umowy z bekorem niech ktos koncu zrobi pozadek z nimi lewe na maksa sa ludzie opanujie sie ja nie pisze tego po zci ale poprostu pracolem tam ponad cztery lata i pych mi siadla m pek poprostu jest oszuste fakt firma placi na czasle minus hotel lub barak ubezpieczenie placenie za ransport itd plus polsce zus mieszkanie itp to przykladowo nowi zaobia 6000zl a po oliczeniu wszystkiego moze 500 zostanie na szalenstwa chslo przewodnie bekoru niemiecki prawojazdy bedzie podwyzka hahahah a robia tam laby bez niemieckiego bez aut itp oczywiscie nie wyscy sa tam tacy ale 95 procent to de..le i du..lizy hehehe najlepsi statysci nc nie potrafia jak cos ktos uminie pije to h.jnie pracownik i pan m wy.ie..ala ludzi do domu pena niego odradzam ta fasystowska firme
zyzy 2015-01-06 09:28:57
a ja powiem tak... asem oczywiscie nie jestem i moglbym pisac tak jak wy, jeżeli P marek kaze komus wypie... to tylko dlatego ze ten ktos nawalil, tak ze wez to do siebie i poprostu sam bylem w identycznej sytuacji tyle tylko ze umiem sie przyznac do bledu jezeli jedziesz pic to nie jedz a jak jedziesz do pracy to nie pij proste chyba nie? praca jest jaka jest i najwazniejsze ze pieniadze sa na czas
polo 2015-03-18 15:41:58
co ty piszesz czlowieku zastanow sie czasami bo po takich wypowiedziach powinni ci kapa wyjebac na smietnik
zenek 2015-04-01 22:45:22
A ja powiem tak ci co pisali to sami alokochalicy jada tam żeby pić bo w domu nie mogą ogulnie bydło , a w wszędzie trzeba robić a firma wyplacalna takrze polecam dziękuje
Bekor 2016-04-05 12:58:39
Witam naucz się pisać , I idź się naje***,chyba pisałeś to pijany .Pozdrawiam
karawan 2016-04-11 09:23:34
witam mozna jakies nowe informacje dotyczące firmy ?? nie obchodzą mnie alkoholicy którzy tam robią , Chodzi mi o to co głównie się robi czy praca odbywa się w miastach czy na jednym placu ??pozdrawiam normalnych ludzi
oksy 2016-09-25 11:15:06
szkoda, ze nie maja zadnej strony internetowej tam przynajmniej mozna byloby sprawdzic jakies obecne oferty pracy, a tak to nawet nie wiadomo czy isc osobiscie do firmy i alikowac czy moze ktos tutaj z was posiada jakiś kontakt do nich? zajmują sie budowlanką wiec to coś dla mnie
niedz 2016-10-25 20:01:37
powiem ci tak karzdy jest swinia za granica a zwlaszcza polacya co do pracy zalerzy gdzie trafisz do jakiego majstra razna firmie raz na wyjezdzie roznie tam bywa ale glowwmie zalerzy to od marka szefa polkow a co do pracy czsami bylo ciezko a czasami lekko tyle a co do ludzi chodzi sam sie dowiesz wiesz to zalezy od czzloiekajeden ok a drogi nie ale uwaga tam wsioki sa co niektuzy
Zostaw swoją opinię o BEKOR POLSKA SP. Z O.O. - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKOR POLSKA SP. Z O.O.