Biuro Podróży REGENT

Poznań

Opinie o Biuro Podróży REGENT

k 2012-08-12 13:07:25
Również nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie jako pilot !!! ( usunięte przez administratora )Program napięty, w każdy dzień praktycznie ktoś przylatuje, hotele daleko od centrum i ciężko to wszystko logicznie zgrać. Liczy się tylko zysk nic więcej.
Gwiazda 2016-08-30 08:37:57
Pracowałam w tym biurze na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta w latach 2009-2010 i szczerze odradzam komukolwiek pracę w tym biurze. Jest zaprzeczeniem biura podróży i zniszczy każdemu chcącemu pracować w biurach podrózy ogólny obraz biura, dbającego o klientów. Biuro nastawione tylko i wyłacznie na zysk.
Zatrudnia przede wszystkim studentów na umowę zlecenie, czasami dają umowę o pracę, ale potem nagle zwalniają z byle powodu. (wiadomo-trzeba płacić ZUS, a to już za duże koszty). Rządzi Mama-Kaniecka, syn-Łukasz Kaniecki umie tylko wyliczać co się bardziej opłaca i tak też tworzy oferty wyjazdów.
Po pewnym czasie jak się widzi takie naciąganie na wszystko - odechciewa się pracować dla takich ludzi. Obłudni-przed rezerwacją zrobią dla klienta wszystko byleby tylko wpłacił kasę na konto-potem olewają go i mają gdzieś.
Mają dobrze skonstruowane umowy, dlatego klienci, którzy piszą reklamacje nie wygrają z nimi, bo Mama-Kaniecka ma opracowany każdy punkt i cięzko jest coś im wtedy zarzucić.
Sytuację ratują piloci - widzę, że aktualnie opinie o biurze są kształtowane tylko na podstawie pilotów w Barcelonie-widocznie biuro trafiło na porządnych pilotów a to naprawdę ratuje sytuację-zwłaszcza takiego biura jak Regent.
Zdecydowanie nie polecam pracy w tym biurze-stres, dużo obowiązków, pensja minimalna, premie pewnie są, ale jak zawsze wyśrubowane.
Pod fasadą ich usmiechów (zwłaszcza Matki) kryje się fałsz i obłuda.
Zostaw swoją opinię o Biuro Podróży REGENT - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży REGENT