HPC Polska

Wrocław

Opinie o HPC Polska

felek 2011-06-17 22:13:39
Kolokwialnie ujmując - jedna wielka ściema. Rzekomo firma z aspiracjami - spółka córka zachodniej dużej grupy HPC - a bałagan i amatorka, wielkie słowa bez oparcia w faktach. Nie polecam.
rebel 2012-01-05 15:30:31
W HPC Polska zdarza się pracować przy fajnych projektach. Minus taki, że na projekt trzeba czekać, aż się pojawi. A \"bardzo mile widziane\" jest jak pracę pozyskasz sobie sam. Człowiek ma być sam sobie \"sterem, żeglarzem i okrętem\". Atmosfera, jak to w pracy - przyjaźni się tam nie zawiera. Rada: jak masz pracę, z której jesteś zadowolony - nie decyduj się na pracę w HPC Polska.
elemelek 2014-05-13 09:56:58
Witam! Zgadzam się z obiema poprzednimi ocenami felka i rebela. Już lepiej założyć coś własnego, ponadto kierunek w którym zmierza ta firma jest totalnie nie trafiony...
Szkoda czasu...
Marek 2015-07-07 22:57:39
Mam inne zdanie niż przed opiniodawcy. Zlecenia nie osiągalne w innych firmach tej branży.
karosz 2016-04-21 18:50:48
myślę , że każdy kto wchodzi na to forum ma o tym pojecie. To pierwsza rzecz która się u nich rzuca w oczy
Zostaw swoją opinię o HPC Polska - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HPC Polska