apteka magiczna

Ruda Śląska

Opinie o apteka magiczna

anonim 2011-06-17 21:12:16
nie polecam współpracy dla firm zewnętrznych z tą apteką, pracownicy tej firmy nie mają prawa głosu i wszystko zależy od wielkiego szefa pana prezesa czy innego [usunięte przez moderatora] zwanego właścicielem?!@!#$ zero mediacji i chęci ugody, tak czy inaczej moja sprawa skończy się w sądzie, bo nie odpuszczę [usunięte przez moderatora]
Elektryk 2011-11-11 13:13:08
Miałem nieszczęście wyknać usługę dla firmy Magiczna, za którą długo nie otrzymywalem zapłaty pomimo upływu terminu platności FV, dopiero wyłączenie prądu i demontaż zasilania w jednym z obiektów spowodowało natychmiastową zapłatę. Nigdy więcej współpracy z tą [usunięte przez moderatora] firmą Apteka Magiczna
adieu 2012-07-20 11:08:55
popieram
kris 2015-10-05 19:57:55
najgorsza apteka w jakiej kiedykolwiek bylem! za kazdym razem musza wszystko zamawiac nawet glupie plastry!!! wrocilem wlasnie z tej apteki polowa ludzi przedemna nic niekupila bo nic tam nie maja.niepolecam szkoda czasu i nerwow.apteka magiczna na gornoslaskiej !
zalamka 2015-11-20 12:59:56
A gdyby Pan wiedzial jak sa traktowani pracownicy przez Pania kierownik to w zyciu Pan tam nie kupowalby lekow
felek 2016-04-19 09:43:19
To może dlatego ta apteka nazwa się magiczna? Ale faktycznie, żeby zamawiać plastry to troche przesada, faktycznie widze, ze nawet na stronie nie mają zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o leki, przecież opłacałoby się im poszezryć nieco asortyment jaki mają.
Zostaw swoją opinię o apteka magiczna - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie apteka magiczna