DREAMS FLOOR Group

Katowice

Opinie o DREAMS FLOOR Group

Agnieszka 2011-06-17 18:00
Firmie nie mam nic do zarzucenia, może poza natłokiem pracy. Zostałam zatrudniona jako doradca klienta detalicznego. Pracy jest dużo - codziennie odbierałam ok. 10 zamówień, koordynowałam prace dostawców, wysyłałam potwierdzenia, wystawiałam faktury, kontaktowałam się z klientami. Miło wspominam spędzone tam chwile :) Płaca adekwatna do wykonanych obowiązków - 2200 ,-
kierowca - Łukasz 2011-06-17 18:07
Jeździłem dla tej firmy, fajni młodzi ludzie...Teraz jeżdżę dla siebie :)
Montażysta 2014-11-20 08:49
Jako montażysta nie polecam współpracy z tą firmą.(usunięte przez administratora) człowiek jest zdany na ich łaskę.
tycik8 2016-04-24 17:41
z tego co wiem to na katowickim rynku oni mają największe "branie" i wiele wykończeniówek właśnie od nich zakupuje produkty, które są niewątpliwe dobrej jakości
klient 2017-04-26 16:59
firma wyludza pieniadze wysyla inne modele produktow nie odbiera telefonow rzuca sluchawkami jak juz sie ua dodzwonic klamie ze wysyla towar po kilka razy z rzedu produkty niskiej jakosci nie odpowiadajace zamowieniu nie polecam sprawa laduje na policji
Zostaw swoją opinię o DREAMS FLOOR Group - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREAMS FLOOR Group