Opinie o Hotel Czardasz w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Czardasz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Czardasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Czardasz w Koziegłowy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy urlop w Hotel Czardasz jest płatny 100%?

Kasia Nowy wpis

Lokal prowadzony przez chorą osobę. Ciągle słyszałam że nikomu nie można ufać. . że wszyscy współpracują z mafią i chcą żeby inni przejęli lokal. Rzekomo każdy robi "pod górkę " Pani szefowej. Ciężka psychicznie praca. Ciągłe obserwowanie w kamerach, chwile chcesz odpocząć i już telefon czy to na nocce czy na dniowce. Nie polecam tego miejsca.

Maniusia Nowy wpis
@Kasia

O tak o mafii i szpiegowaniu to święta prawda. Od lat. Usłyszałam to osobiście od tej pani wielokrotnie. Wyzysk i ubliżanie na porządku dziennym. Żadne pieniądze nie są współmierne z tym na co tam trzeba się godzić . Ale karma wróci ...

Czy dyżury międzyświąteczne w Hotel Czardasz obstawiają najmłodszymi stażem?

John Nowy wpis

Nie koniecznie... obstawiają kimkolwiek się da

W dniu dzisiejszym wraz ze znajomymi miałam przyjemność być obsługiwana przez dwie przesympatyczne kelnerki w waszym Czardaszu. Dziewczyny, pomimo dużego ruchu uczynne, sympatyczne i zasługujące na dużą premię. Dziwne jest to, że właściciele na piątkowy wieczór, zaczynający weekend nie starają się zorganizować odpowiedniej ilości osób na obsłudze. Na tak duży lokal, dwie osoby na obsłudze, bez wyobraźni. Bardzo duży plus dla dziewczyn na zmianie, które z usmiechem dają radę. Niestety brak odpowiedniej ilosci obsługi w lokalu zniecheca. Jeszcze raz dziewczyny na barze, współczuję

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Czardasz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI RDZENI
Koziegłowy
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy SPRZEDAWCA
Koziegłowy
Netto Sp. z o.o.
Wanda

Chciałam spróbować pracy w hotelu. Co dokładnie się tam robi? I w jakim systemie pracujecie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

chamska
@Wanda

pracowałam tam krótko. Zalezy co chciałabys robić, ale ogólny wyzysk za marne pieniądze /10 -11 zł/wszędzie kamery jak siądziesz na 5 minut zaraz telefon dlaczego nie pracujesz.Praca od 8 do 12 godzin non stop spróbuj siąść . Przy wejściu sprawdzają torebki przy wyjściu też . czy czegoś nie wnosisz lub wynosisz . Tylko numerki natatułować i arbeit macht frai .Praca całą dobę jak sobie wybierzesz.Nie polecam.

Jak długo czekaliście na odzew z Hotel Czardasz? Oddzwaniają zawsze?

Marketing

Zawsze oddzwaniamy po otrzymaniu informacji o nieodebranym połączeniu i telefon do Gościa wykonujemy natychmiast

(usunięte przez administratora) szefowej żądającej w połowie posiłku natychmiastowej zapłaty plus ochroniarze którzy przez połowę kolacji stali nad nami i pilnowali żebyśmy nie uciekli bez płacenia rachunku to szczyt globalnego buractwa i obciachu. Nigdy i nigdzie takiego chamstwa nie widziałem a spędzam w hotelach sporo czasu. Odradzam wszystkim.

włajaż

Niestety,nic się dobrego nie da napisać.Kobieta,która jest posiadaczem tego pięknego hotelu,jest osoba nie umiejącą zarządzać :( Brak wykształcenia i tępota robi swoje.Nie polecam

Eli
@włajaż

Co z ciebie za pajac…

Eli Zolkos

Hotel wyjątkowy, miła obsługa, wygodne ludzie, czysto, cicho - tak jak powinno być. Pierogi - rewelacja! Gorąco polecam , no i śledzik "wspaniały". Konkurencja wypisuje bzdury w opiniach bo u nich pusto, sprawdźcie sami , ja tu zawsze wracam.

Ula

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Ideałów nie ma!!

Izabel

Pierwszy raz spotkałam się z tym, że jak ktos chce coś zjeść to trzeba samemu iść i zamówić. Myślałam, że jest to hotel i że kelnerzy przyjdą by przyjąć zamówienie. Kiedyś przy barze musiałam czekać pół godz aby coś zamówić bo tylko jedna pani przyjmowała zamówienia. Porażka. Z muzyką też szału nie ma. Jedyny plus to to, że jedzenie dobre.

xxx
@Izabel

a w mc donaldzie pani była?

Izabel
@xxx

Byłam. O niebo lepsze jedzenie i ceny;-)

...

Jedno wielkie nieporozumienie to praca w tym zakladzie. Nie polecam!!!

Zadowolony poza dwoma szczegółami

A ja chciałem napisać coś z innej beczki bo liczę na to że właściciel czasami przegląda to forum.Pokoje bardzo ładne przestronne wygodne nie mam zarzutów ale cena 210 zł. za pokój typu comfort w hotelu trzy gwiazdkowym wydaje mi się trochę wygórowana.Karczma bardzo smaczne jedzenie i pomysł z muzyką na żywo w soboty wieczorem SUPER.Często spędzam tam noc z soboty na niedziele z moją partnerką lubimy zejść na dół dobrze zjeść posiedzieć posłuchać muzyki i potańczyć.Wszystko fajnie ale panowie którzy grali w sobotę 23 kwietnia z całym szacunkiem do ich starań ta gra im nie wychodzi szczególnie śpiew bardziej męczą tą muzyką niż zachęcają do tańca ogólnie słabo im to idzie.Wiem że grywają tam inni muzycy którzy świetnie dają sobie rade i wtedy zabawa jest super.Pozdrawiam

;-)

Jedyne co mogę powiedzieć to ODRADZAM PRACĘ W TYM '' ZAKŁADZIE''! Jedno wielkie nieporozumienie. Jak to już zostało zacytowane '' Niewolnictwo dawno się skończyło;'' Starzy i dobrzy pracownicy sa traktowani jak śmieci-dobrze że powoli już odchodzą. Może szefowa zobaczy co traci tylko że już jest chyba za pózno na rozumienie. Praca jak praca. Tylko od starych pracowników wymaga się wiele a nowi nie robią nic za TA SAMA STAWKĘ... Można powiedzieć, że to taka produkcja a nie praca w gastronomi. pozdrawiam

;-)

Pani Manager jest ok. Najbardziej lojalna osoba w tej pracy. Wie co z czym nie to co inni "Nic nie robic".

@;-)

Dupcia wylizana, będzie premia.

@Gość

hahahahah

Prawdziwa opinia

Napiszę opinię o Czardaszu jako potencjalnym pracodawcy. Jeśli ktokolwiek spotkał się z negatywnymi opiniami na innych stronach potwierdzam, iż są one jak najbardziej prawdziwe. W wielkim skrócie można napisać...omijać szerokim łukiem!!! Praktyką na porządku dziennym jest proponowanie pracy "na czarno" oraz składanie obietnic bez pokrycia. Jeśli przyszły pracownik ośmieli się zapytać o umowę oferuje mu się wynagrodzenie na poziomie jałmużny.Natomiast pani, pożal się Boże manager,moim zdaniem ze swoim pseudo profesjonalizmem powinna pełnić funkcję zgoła inną od tej, którą piastuje. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do prawdziwości powyższej opinii służę szczegółowym wyjaśnieniem. Myślę, że pani manager czytając tą opinię doskonale orientuje się jaką sytuację ona opisuje.

kasia
@Prawdziwa opinia

No to pani manager wreszcie dostałaś za swoje.

Prawdziwa opinia

Gosc

Jedzenie było dobre, ale samo miejsce okropne- strasznie smierdzialo dymem i Starym przepalonym tluszczem, ubranie i włosy smierdzialy tym dymem, chodź w środku byłam tylko chwilę, złożyłam zamówienie i poszłam siedzieć na zewnątrz. Ocena negatywna !

Prawdziwa.

Ludzie. Nie wiem skąd takie opinie. Pracuje tam już dłuższy czas. Wypłata zawsze na czas. Wolne. Komu nie chce się pracować zawsze będzie źle. Polozcie się wszyscy najlepiej.

no tak szczegolnie ze za pisanie tych bzdur szefowa slono ci placi,za kase to kazde klamstwo mozna napisac, praca w biurze pseudo szefowej zobowiazuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Czardasz - Koziegłowy

Hotel Czardasz