logo Vescom Polska Sp. z o.o.

Vescom Polska Sp. z o.o.

Opinie o Vescom Polska Sp. z o.o.

Ja 2011-06-17 13:00
Firma kolesiów (jeden drugiemu załatwia pracę) nie jest profesjonalna, a dyrektorzy kierują się swoimi interesami, centrala w Holandii nic nie lepsza bo zarządzana częściowo przez menagerów z Polski, za nic mają ludzi i chodzi im tylko o kasę (w najgorszym wydaniu). Ogólnie mam wstrętne wspomnienia z tą firmą.
m 2014-02-11 22:58
Nic dodać....ochydna atmosfera w pracy i jeszcze gorsi ludzie!!!
remont 2016-05-16 19:57
czy ja wiem.. może jeszcze nie zdążyli wprowadzić wszystkich restrykcji. Bo jak to na firmę międzynarodową wypada- powinni się dostosować do centrali, tak mi się przynajmniej wydaje. Wielkie koncerny mają standardy
Iwona 2017-05-29 13:19
Pracujesz w Vescom Polska? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Na jakie warunki pracy mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda praca w Twoim dziale? Dodatkowa informacja będzie cenna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.
@m piszesz, że nie masz dobrej opinii o pracy w Vescom Polska. Czy w ciągu kilku ostatnich lat coś uległo zmianie? Jak obecnie pracuje się w firmie?
Zostaw swoją opinię o Vescom Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vescom Polska Sp. z o.o.