Teradata

Opinie o Teradata

anonim 2011-06-17 11:28:46
Pełen luz, polecam.
gal anonim 2015-02-03 22:57:16
potwierdzam - zaj..a atmosfera.
Piotr 2015-11-07 12:50:15
Odradzam pracę na kontrakcie dla Teradata ze względu na brak stabilności projektowej.
Krzysiek 2016-01-24 09:58:30
Byłem na projekcie w Teradata Polska i mam raczej negatywne odczucia. Przede wszystkim tam sie jest przyjmowanym nie tyle do firmy, co na projekt. Kończy się projekt to się mogą natychmiast z Tobą pożegnać albo masz przerwę w pracy. Nie miałem co liczyć na żadne szkolenia, ani nawet wdrożenie w to czym mam się zajmować, itd. Po prostu byłem traktowany jako specjalista na podwynajem dla Klienta Końcowego i firma jak najszybciej chce Cię wysłać do Klienta.Żadnego poczucia budowania więzi firmy ze mną na dłużej. Jedyne plusy to kontakt ze specjalistami w danej dziedzinie, ale rzadko mieli czas bo mieli swoje projekty. Co mi z Tego, że mijam ich na korytarzu ? U Klienta pracuje się bowiem nierzadko samotnie.

Piotr 2016-01-30 16:49:32
Poprzez firmę pośrednią byłem na projekcie w Teradata. Projekt miał być na rok. Ale już pierwszego dnia na dzień dobry dowiedziałem się, że mam być jedynie wsparciem na około 1 miesiąc. Cóż, firma pośrednia raczyła mnie o tym nie poinformować. Zalecam ogromną ostrożność przy podejmowaniu współpracy ze względu na brak stabilności projektowej. Potrafi dojść do sytuacji, że nawet dosłownie następnego dnia nie wiadomo, czy nadal będzie się w projekcie i za jaką stawkę bo może się zmienić z dnia na dzień.
mrozik 2016-04-24 17:52:20
to zależy od wielu czynników, widocznie tak teraz wyszło, ale z tego co wiem to firma jest słowna i porządna
Zostaw swoją opinię o Teradata - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teradata