JAN BUD

Żary

Opinie o JAN BUD

ARTUR 74 2009-06-28 19:29:41
Niskie wynagrodzenie,brak delegacji,pomimo pracy poza miejscem siedziby firmy.Siedziba w Żarach,praca we Wrocławiu.Firma zapewnia tylko nocleg.Plusy to-wypłata na czas.
Zet 2010-10-18 11:36:20
Nieprawda, Firma zawsze wypłacała delegacje, Zarobki nie najgorsze, Firma płaci nadgodziny, a składki odprowadza w rzeczywistej wysokości.
długo letni pracownik 2014-01-12 09:03:06
Znajdż lepszą firmę w pobliżu jeśli potrafisz Arturku 74
sikorskikrz@o2.pl 2015-03-23 15:13:50
Prawdą jestze firma płaci wynagrodzenie na czas.Delegacji nie płaci od kilku juz lat.Płaci delegacje tylko tym osobom,ktore pracują w firmie od kilku juz lat.Od kilku lat nowo przyjeci delegacji juz nie dostają.Atmosfera jest średnia.Płaca nadgodziny,umowa z całości.Krotko mowiac mozna isc do pracy.Krzysiek z Żar-były pracownik.
Szymon 2015-05-01 23:38:19
Płaca na czas ok, ale to nie jest żaden plus tylko obowiązek. Dostałem umowę na kat B (2400brutto), pomimo, że jeździłem na C(zapłaconych składek za 2 miesiące 61,93 zł), plus nie były odprowadzane od początku tylko ponad dwa tygodnie jeździłem na czarno. Plus ręczne rozładunki po parę ton dziennie. Facet prywatnie bardzo w porządku, zaangażowany, nie było problemów z sianem auto zadbane. Pracę polecam tylko dla zdobycia minimalnego doświadczenia.
tgg 2016-05-19 15:12:03
hm @przypadkowy, nie wydaje mi się też, by firma Basior była nie wiadomo jak ważną instytucją, by chodzić w niej pod krawatem. Może szef firmy nie zadawał pytań na miejscu, ale ja bym firmy nie krytykował, zawsze może coś się zmienić na lepsze przecież.
Zostaw swoją opinię o JAN BUD - Żary
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAN BUD