Opinie o JAN BUD w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JAN BUD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JAN BUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAN BUD w Żary

Grzegorz Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Niszczy ludzi doświadczonych. Którzy sami się zwalniają. Bo nie wytrzymują. Dobrze że dostał firmę bo był by nikim. Przecuerz nie zwolni bo.musial by dać odpawe. Byle jakie materiały najtańsze. A cena wygórowana.

Henryk Nowy wpis

Jakie są aktualnie szanse na pracę w Niemczech? Jak wtedy wychodzi wynagrodzenie?

tgg Nowy wpis

hm @przypadkowy, nie wydaje mi się też, by firma Basior była nie wiadomo jak ważną instytucją, by chodzić w niej pod krawatem. Może szef firmy nie zadawał pytań na miejscu, ale ja bym firmy nie krytykował, zawsze może coś się zmienić na lepsze przecież.

Szymon Nowy wpis

Płaca na czas ok, ale to nie jest żaden plus tylko obowiązek. Dostałem umowę na kat B (2400brutto), pomimo, że jeździłem na C(zapłaconych składek za 2 miesiące 61,93 zł), plus nie były odprowadzane od początku tylko ponad dwa tygodnie jeździłem na czarno. Plus ręczne rozładunki po parę ton dziennie. Facet prywatnie bardzo w porządku, zaangażowany, nie było problemów z sianem auto zadbane. Pracę polecam tylko dla zdobycia minimalnego doświadczenia.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie JAN BUD? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żary
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żary
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
sikorskikrz@o2.pl

Prawdą jestze firma płaci wynagrodzenie na czas.Delegacji nie płaci od kilku juz lat.Płaci delegacje tylko tym osobom,ktore pracują w firmie od kilku juz lat.Od kilku lat nowo przyjeci delegacji juz nie dostają.Atmosfera jest średnia.Płaca nadgodziny,umowa z całości.Krotko mowiac mozna isc do pracy.Krzysiek z Żar-były pracownik.

długo letni pracownik

Znajdż lepszą firmę w pobliżu jeśli potrafisz Arturku 74

Zet

Nieprawda, Firma zawsze wypłacała delegacje, Zarobki nie najgorsze, Firma płaci nadgodziny, a składki odprowadza w rzeczywistej wysokości.

ARTUR 74

Niskie wynagrodzenie,brak delegacji,pomimo pracy poza miejscem siedziby firmy.Siedziba w Żarach,praca we Wrocławiu.Firma zapewnia tylko nocleg.Plusy to-wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o JAN BUD - Żary

• Jak się pracuje w JAN BUD?

Zobacz opinie na temat firmy JAN BUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAN BUD?

JAN BUD