tunis

Katowice

Opinie o tunis

Kasiulaa01987 2010-01-13 16:52:24
Pracowałam tam i zachorowałam... Zwierzęta traktuje się lepiej niż tam człowieka... Sama praca była ok... Ale biuro i polacy na wyzszym stanowisku mieszali z błotem!!! Lepiej się dobrze zastanowić zanim się tam pojedzie!!! Lepiej szukać dalej... Pozdrawiam...
MIREK 2010-01-19 18:21:25

Pośrednik pracy mojej Agro-V...k z Bydgoszczy okradał mnie.
Pracowałem w Tunis w 2007-2008 mieli nas za tanią siłę roboczą.
Odradzam wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inkognito 2010-01-20 10:45:46
no coz faktycznie to oboz pracy pracowalem tam jako wykrawacz na trybowaniu szynki takiej norym to nigdzie nie wyrabialem a na lini to same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zjebane łby kto ich tam dopuszczado pracy co drugi to pijany hotele to najgorsze jakie moga byc bylem w jedny hotelu czarne sciany pokoj zajszczany a w pokoju smierdzalo jaknajakies mecie oj duzo by tu pisacpozdarwiam wszystkich co wyjechali stamtad madrzy ludzie :)
666 2011-01-25 23:53:30
A co tam ciekawego na dziale msti czyli metki.p racuje jeszcze (usunięte przez administratora) i reszta tej bandy
zazdrosny mąż z córką 2012-06-18 06:36:45
Witam czy jest tam ktoś kto mógłby mi pomóc?
błagam podejrzewam że żona mnie zdradza. pracuje ma pakowaniu szaszłykach itp czy ktoś mi pomoże jak pracują w jakie dni czy naprawdę teraz jakieś akcje i chodzą wszystkie soboty?
ceru 2016-04-19 20:45:30
kurcze szukam i szukam i nic nie ma może jest tu ktoś kto powie czy dalej oni działają ani strony ani ofert
Zostaw swoją opinię o tunis - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tunis