MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR

Włocławek

Opinie o MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR

była pracownica w jednym z miast woj. pomorskiego 2015-04-09 22:22
MOBING !! TA FIRMA TO JEDEN WIELKI MOBING !! Zastraszanie pracowników, wykorzystywanie, poniżanie ! wielka "pani kierownik" mówiąca do drugiej przez telefon " jeszcze trochę je dociśniemy, może same się zwolnią " - czy to normalne ?! szef mówiący "trzeba się bać" ! szarpanie za ubrania przez kierowniczkę, nie wypłacanie za nadgodziny, zmuszanie do przychodzenia ZA DARMO na co najmniej 6 rano do pracy !!! TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE SKUPIANIE SIĘ NA PONIŻANIU LUDZI !!!!!! siedzenie " za karę" do 22 w pracy (sklep otwarty do godziny 18 )- bo żałosna kierownik musiała się mądrzyć !! ZAPLEŚNIAŁE BUTY, KTÓRE KAŻĄ CZYŚCIĆ BY LUDZIE KUPILI TAKI BUBEL !!!!!!!!!!!!! BRAK I ZAKAZ KONTAKTU Z INNYMI PRACOWNIKAMI, WYPŁATY TYLKO DO RĘKI (NIE NA KONTO BO ZABRONIONE ) !!!!!!!! TĄ FIRMĘ POWINNI ZAMKNĄĆ TYLKO JAK PRACOWNICY MAJĄ WSPÓŁDZIAŁAĆ PRZECIW NIM, SKORO NIE MAJĄ ZE SOBĄ NAWET TELEFONICZNEGO KONTAKTU ?! NIKT NAWET NIE WIE ILE MAJĄ SKLEPÓW W POLSCE- COŚ TU NIE TAK!! mam MEGA WIELKĄ NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ JAKIMŚ CUDEM PRACOWNICY POZNAJĄ SIĘ MIĘDZY SOBĄ CHOĆ W MAŁEJ CZĘŚCI I ZDOBĘDĄ NA ODWAGĘ BY POSTAWIĆ SIĘ PRZECIW NIM, BY SKIEROWAĆ TO DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI I BY NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE ZAMKNĘLI TĄ FIRMĘ !! bo wiadomo..dwie osoby będące na sklepie, nie znające nikogo innego z reszty posiadanych przez firmę MEVIS pracowników (pomimo posiadanych dowodów na mobing w pracy), nie mają najmniejszych szans na wygranie sprawy w sądzie..ŻYCZĘ WSZYSTKIM OBECNYM JAK I PRZYSZŁYM PRACOWNIKOM SIŁY WALKI I NIE DANIA SIĘ JAK JA PRESJI MOBINGU I późniejszego leczenia zdrowotnego, które wcale nie jest takie łatwe..
BĄBEL11 2015-10-23 18:52
BOŻE
KOBIETO CO TY ZA BZDURY PISZESZ I SKĄD SIĘ URWAŁAŚ?????????????
JA PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE 6 LAT !!!!!!!!!! A MUSIAŁAM ZREZYGNOWAĆ Z PRACY DLATEGO ŻE SIĘ PRZEPROWADZIŁAM
I ABSOLUTNIE NIE DAM POWIEDZIEĆ ANI JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA NA TĄ FIRMĘ
A W SZCZEGÓŁNOŚCI NA KIEROWNICZKĘ I SZEFOSTWO!!!!!!!!
TAKIE SŁOWA MOŻE NAPISAĆ TYLKO LEŃ KTÓRY ZA DARMO CHCE OTRZYMYWAĆ PIENIĄDZE
NA PEWNO NIE PRACUJE SIĘ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ
WSZYSTKO ROZLICZANE CO DO GROSZA !
UMOWA O PRACĘ JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA!
WSPÓŁPRACA Z BIUREM , MAGAZYNEM BEZ PROBLEMOWA
NAPRAWDĘ W CZASACH GDZIE LUDZIE SĄ WYKORZYSTYWANI, PRACUJĄ BEZ UMÓW ,NA CZARNO TO FIRMA MEVIS TO CUD
A TO ŻE TRZEBA PRACOWAĆ A NIE SIEDZIEĆ TO NAJPRAWDZIWSZA PRAWDA
DLATEGO BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE NIE MOGĘ JUŻ PRACOWAĆ W TEJ F I R M I E
ALE MOŻE KIEDYŚ OTWORZĄ SKLEP W TEJ MIEJSCOWOŚCI GDZIE MIESZKAM OBECNIE
A WTEDY BĘDĘ PIERWSZA W KOLEJCE DO PRACY
POZDRAWIAM GORĄCO
basia była pracownica 2016-09-24 11:47
Szefostwo wykorzystuje pracowników szef stosuje mobing!! Każą zostawać po godzinach pracy dużo a i tak szef narzeka na pozadek .. Kpina szef narzeka że buty są nie tak poukladane jak sobie życzy.. Nawet nie wyplaca za nad godziny a sam szef kaze pracować po godzinach szef jak przyjezdza na sklep to używa wulgaryzmów do swoich pracownic.
Aga 2016-12-08 13:43
Kupiłam w tym sklepie botki i po miesiącu odpadł cały obcas! Oprócz tego oba obcasy starły się od spodu. Reklamowałam 2 razy, za pierwszym razem napisali, że buty były niewłaściwie użytkowane, a za drugim że obcas odpadł bo nie wykonywałam napraw u szewca na bieżąco!!! Sklep w Sosnowcu na ul. Modrzejowskiej
Śląsk 2017-03-16 13:50
BABEL11 KOLEZANKA Z POMORSKIEGO CO POSALA PRZWD TOBA MA SLUSZNA RACJE SA ZLODZIEJAMI I WYZYSKIWACZAMI PELNY MOBING W PRACY A SZEF MASAKRA WYZYWA PRZEKLINA NAWET PRZY KLIENTACH BUTY KUPYWANE ROZLATUJA SIR I TO SZYBKO KTORE NIE SA.NIGDZIE WYSYLANE TYLKO ZANOSZONE DO SZEWCA A NIBY RZECZNIK TO JESTESMY MY I SAME MUSIMY STWIERDZIEC DECYZJE W YEJ FIRMIE ROBI SIE ZA SPRZATACZKE KSIEGOWA SPRZEDAWCE PORAZKA TA FIRMA WYZYSK BUTDEL I NIC.WIECEJ
Zostaw swoją opinię o MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEVIS S.C. ANNA TABOR MAREK TABOR