Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

Busko-Zdrój

Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak

jan 2015-01-07 19:56
Jak jest w mag transie w pracy
None 2016-05-30 10:14
Marny poziom, atmosfera do bani. Ludzie jak maszyny, w strachu siedzą. Serdecznie nie polecam.
prego 2016-07-26 12:40
A kogo się boją, że tak w strachu siedzą :))? Jakieś duchy tam straszą? Jak gdzieś straszy to trzeba uciekać czym prędzej :)
Rog 2016-09-08 17:57
Jeśli masz zamiar z miesiąca na miesiąc obawiać się czy wogóle dostaniesz umówine z tym że pracodawcą wynagrodzenie za twoją ciężko wykonaną pracę to śmiało . Będziesz mieć dużo szczęścia jeśli dostaniesz kase w chociaż w terminie. Wzorcowy przykład firmy o nazwie "jak potraktować małego człowieczka jak szmatę" .... cwaniactwo , wyrachowanie na poziomie mistrz !!! Generanie omijać z daleka. Nie polecam.
Nm 2016-10-08 10:39
Jakoś ja uwierz miałem od razu po okresie próbnym i kasa jak w zegarku. 2,5 roku oracuje
Wjp 2016-10-17 12:20
Kolego jak jeździsz w magtransie to powiedz mi jak traktują nowych młodych kierowców?
gh 2016-10-18 20:08
najpierw jak nie masz doświadczenia to jeździsz z kims - od tygodnia do miesiąca - zależy jak kapujesz, potem wsiadasz na swoje auto. masz wsparcie tego kolegi z ktorym jezdzisz jakbys mial jakis problem
Tracz 2016-11-12 23:15
Po 6 latach się przeprowadzam. Nie były to stracone lata, wszystko zgodne, tak jak umówione, mieliśmy lepsze i gorsze dni, ale wszystko dalo sie wyjaśnić. Ogólnie na +
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak - Busko-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne "MAGTRANS" Edward Magdziak