logo Entestat

Entestat

Myślenice

Opinie o Entestat

spider 2010-04-30 09:38
Właściciel firmy to jeden z lepszych programistów w Polsce jakich znam. Firma z pomysłem. O każdy zlecony projekt informatyczny do firmy entestat byłbym spokojny ponieważ doświadczenie i kreatywność właściciela zapewnia niezły wynik.
anonim 2010-05-22 18:02
spider - 2010-04-30 09:38:19

powyższe pisał właściciel firmy
spider 2010-05-28 13:58
Mylisz się kolego, podejrzewam że właściciel nawet nie zna tej strony... Pracowałem z Właścicielem przez dłuższy okres, znam jego możliwości i znam stworzone przez niego narzędzia ponieważ na nich pracuje wiele ludzi w mojej firmie. Więc jak nie ma się nic do powiedzenia to po co pisać bzdurne komentarze ?
fil 2014-04-08 21:48
Kase ? ^^
zbik 2016-04-19 18:54
stefan, teraz nawet na ich stronie sa oferty pracy jak Młodszy Programista C# .NET. Nie wymagaja doświadczenia, ale wymagana jest znajomość co najmniej jednego z obiektowych języków programowania, np: C++, PHP, Java, C#, AS 2.0, AS 3.0.
Zostaw swoją opinię o Entestat - Myślenice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Entestat