Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Somblero

Mam pytanko jak pracownik dowiaduję się że ma kovita i podaję cała zmianę A gdy dzwoni sanepid do firmy i podają tylko jedna osobę co pracowała jaki to ma sens

Hmm. Ludzie z variofitu , zajmujcie się sobą a nie innymi ludźmi macie złe informacji co do klaudii , żaden chłopak jej nie zostawił , a to że do rodziców przyjeżdża to was to (usunięte przez administratora) powinno interesować .... Pozdrawiam

My

Gdzie co piątek , masz złe informacje . Codziennie flaszka I sobie chodzimy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Stalko s.c.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracus

Jakie auto :D możesz jedynie zrobić sobie z wózka hulajnogę

Kierowca
@Pracus

Trzeba jeszcze potrafić zrobić tą hulajnogę

Men
@Kierowca

Gdy byś pracował w wydajni to auto masz do dyspozycji 24/7 a w trakcie pracy możliwość załatwiania prywatnych interesów na mieście bez ograniczeń

ziomek
@Men

Ooo i to jest posada. Zazdroszczę chyba Ty też co ?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
T

Pozdrawiam fałszywych kapusi na spawalni Vario szczególnie tych czy tego co popuscił w portki nie tak dawno a teraz kapuje bo mu wstyd że nie poradził sobie z armią spawaczy pozdrawiam

TT

T
@TT

PGN

kutafon

A ilu już ludzi samo odeszło????przeważnie spawaczy jeszcze trochę to niemiec z Zażycką będą spawać aby robota poszła:-))))

@kutafon

ZaRZycka. Dobrze o Tobie świadczy fakt, że nawet nie wiesz jak się pisze nazwisko Twojej szefowej :)

były
@kutafon

Ten zaklad to miejsce wyzysku. Masz pracowac wydajne ale za grosze. Lepiej mają ci z administracji biurowej. i rodzinka pani Z. licza sie układy i znajomości.

Witam mam pytanko czy w tej zabawie z plusikami i minusikami mozna cos wygrac jakis zestaw kredek plasteline???

Kierownik

Jest do wygrania Talon ????

Witam. Czy orientuje sie ktos jak z kooperacja w stalko ? Jest szansa dostac i czy warto ?

Kooperant

Nie warto płacą grosze wiem bo robiłem dla nich

jest szansa sie dostac, wystarczy zapytac kierownika , pelno kooperantuw robi

Stalkowiec

Pracownicy ,po ostatnim zebraniu zaczyna się zabawa w przedszkolaka ( plusiki, minusiki, chmurki i słoneczka) parodia, nawet dzieci by się z tego uśmiały. W takie brednie mogą uwieżyć ,tylko ludzie z mistrzówki, a mało tego wciskają je na produkcji, jakby sami w to wierzyli. KRÓTKO MÓWIĄC ŻENADA, uważają pracowników za przysłowiowe BARANY , a wychodzi na to ,że sami nimi są.......

Spawik

Ja tylko jestem ciekaw jaka kara dla ostrego i pokemona za małą wpadkę bo szewc nic nie zrobił a kara to najniższa krajowa , spawalnia boczki i pół roku bez premi. A spawacze tylko kara bo ciągle boki spawają. Firma tylko kary daje brak premi- wyróżniania chyba że swoich

@Spawik

Dwa zakładowe cwaniaczki

Gurm

Ciekawe kiedy zmiany covidowe od 15 do pracy na 2 zmianę .

Kutafon

Ludzie może i śmiech ale w Paroku wyszło....dlaczego nie ma związku zawodowego w Stalko????Co się wszyscy niemca boją czy Zążyckiej?Przecież to jest naturane prawo wszystkich pracowników dawno mówiłem stworzyć związek będzie inaczej ...a tak jest jak jest...szwab się uśmiecha |Zarzycka głupa rżnie i wszystko jest ok .A niech wszyscy sobie poczyta ile płaca np.w basenach nie daleko stalko

@Kutafon

no to śmigaj do tych basenów. co stoi na przeszkodzie? a. już wiem..tam jednak trzeba pracować.

D

Jak w stalko jest z podwyżkami jak będą kombinować to będzie tak samo jak w paroku

@D

Dadzą Ci podwyżkę ale w Gnieżnie na Dziekance...:-)

Obserwator

A majsterka ze spawalni to plecy nie bolą od tego leżenia na nowej hali ????

Parcha
@Obserwator

Lepiej spać za pieniądze jak za darmo w domku

@Parcha

Niby masz rację ....ale jesteś (usunięte przez administratora) ...ile nadgodzin trzaskasz?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stalko Sp. z o.o.?

kutafon

Sam z domu sobie najlepiej przynieś:-)

Czy na Varioficie się w końcu coś zmieniło czy nadal kolesiostwo na całego. Jak tam pracowałem to jedni zapieprzali za najniższe a inni kolesie czerwonego nic nie robili bo mieli plecy. Słyszałem że nowi pracownicy to już lekka przesada...kolesiostwo na całego.... Pozdrowienia dla wszystkich normalnych pracowników Variofitu

Bogumil

Mam pytanko czy szefostwo zajęło się sprzedażą ziemniaków w workach żeby było na wypłaty dla pracowników jak od poniedziałku zaczną się nadgodziny

Tom
@Bogumil

Ty jakiś nieogarnięty czy tylko udajesz? Taki biznes jak tu się robi na wózkach i ilości jakie schodzą. Przez tydzień firma zarobi więcej niż nie jeden całe życie...

zx
@Tom

Zarobi dla szefostwa i tych z biura iemerytów. reszta dostanie wszystko co najniższe, płaca najniższa w skali gminy a wymagania co do wydajności wieksze niż w W uni europejskiej. Wstyd.

Zazdrość ludzi w tym zakładzie mnie przeraża. A może taka dobra rada ze każdy zacznie wkoncu patrzeć na siebie a nie na innych ?

Kiedy będą podwyżki

Rom

Zazdrość ludzi cię przeraża ? A co tu się dziwić jak jedni większość produkcja musi tyrać przez 8h a lalusie po układach lub lizusotwie może robią po 4h lub mniej . Magazyn główny tam jest państwo w państwie. Tego nikt nie widzi ?Mnie przeraża podejście przełożonych brakuje ludzi na produkcji a na takim magazynie mają czas siedzieć czy załatwiać sobie sprawy. Na produkcji brak wózków albo są zdezelowane a młodziki sobie jeżdżą bo im się na pieszo niechce chodzić.

BonusBGC
@Anonim

Będą jak latem spadnie śnieg

Ola

Najgorsza linia autobusowa jaka istnieje! Nie szanują ludzi i ich czasu. Autobus przyjezdza jak chce i kiedy chce. 10 min oczekiwania na odjazd - kierowca zjeżdża do bazy i nie zabiera pasażerów, a planowy o tej godzinie odjazd nie odbywa się, kolejny autobus nie zjechał w ogóle na przystanek, następny autobus planowo za pół godziny przyjezdza (oczywiście) spóźniony.. Sytuacja powtarza się notorycznie w linii Wołomin-Warszawa.. jeszcze trzeba płacić za to g#wno taką samą kwotę bez względu, czy przejeżdża się całą trasę, czy jeden przystanek. Żenada

Stalkowiec

Może szefostwo pomyślało by o tym aby kupić chociaż parę wiatraków na spawalni w tych upałach nie da się pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6