Opinie o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stalko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stalko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalko Sp. z o.o. w Mogilno

Irena

Są tu panowie kierowcy może? Mąż chce startować na kierowcę C + E, z miejscem pracy w Radzyminie (bo jest też w Zielonce). Jak to wygląda, jaki tabor, jakie wypłaty, ile dni w trasie ile w domu?

Xyz

Panie sprzątaczki kończą pracę w piątek o 22 a w sobotę już są. Dziwne. Tak można?

Ciekawy

O kim mowa ?

Krystyna
@Ciekawy

Chyba nieistotne jednak skoro zniknęło? Jako kto tu robiłeś i kiedy? Wiesz może jakie warunki teraz mają PH tutaj? Na stronie jest info, że stale szukają ze względu na rozwój i ciekawa jestem jak to na obecnych zarobkach się odbija. Ile teraz handlowiec wyciąga?

Nygusy
@Krystyna

A może by tak zrobić jedna zmianę na niektórych dzialach ?? Myślę że się opłaci w jedną i drugą stronę ?????

Bronisław
@Nygusy

To jak masz tak świetny pomysł to tylko iść z tym do dyrekcji, nie? A tak na marginesie to w jaki sposób miałoby się to opłacić pracownikom? Bo kasa chyba nie byłaby większa?

Praca

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca dla Kobiet na montażu.Przykrecanie srobek czy coś takiego

Somblero
@Praca

Jak masz inną pracę to ić do niej bo w stalko tylko (usunięte przez administratora) majstra lub brygadzisty będą mieli lepiej niż ty

Pelagia
@Praca

Nie polecam. Jednym słowem "masakra".

@Pelagia

A co Trzeba robić? Nie można poleżeć e to faktycznie masakra

Krystyna
@T

No to w rzeczywistości jak to wygląda w końcu, jak praca jest zorganizowana? Niczego się nie dźwiga ani nic?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
kx

Dzieje się :) za kilka dni w naszej firmie ma być kontrol Inspekcji pracy . Są pierwsze porządki i obrady co tym razem ma być " w naprawie " czy " chwilowo wyłączone z eksploatacji" może malarnie? ???? ciekawi mnie też czy tym razem kontrol będzie rzetelna pod względem głośności czy zapylenia na halach, malarniach czy tylko dane będą przekazane przez BHP-owca który jest na garnuszku firmy i skończy się na kawce ?

Qwerty

No i majster z vario dopiął swego oszczędności szuka łącząc dwie zmiany które generalnie dzięki niemu się rozpadły. Pracownicy mają poukładane wszystko pod te zmiany ale ważne że im pasuje co tam inni.Inne działy nawet duza spawalnia normalnie ale na vario musi być pod majstrów pod pretekstem Oszczędności. Wcześniejsze próby przerzucenia ludzi z jednej zmiany na drugą oraz zapytania czy chcemy chodzić tylko na rano (bo nikomu nie pasowało) nic nie dały to teraz to.Ale jak to kiedyś ktoś powiedział,,nie chceta po dobroci to będzie siła " Szefostwo tego nie widzi ???

Nikt
@Qwerty

Dla mnie akurat fajna sprawa. Więcej czasu dla dzieci i popołudnie całe w domu.

Mn.
@Nikt

Inni też mają dzieci dla których wymieniają się opieka z partnerkami więc dla nich już nie taka fajna sprawa.

Nikt
@Mn.

Jak dziecko jest w szkole bądź przedszkolu to i tak nie ma go z rana w domu, wiec całe popołudnie należy wtedy do was wiec co w tym złego

Mn
@Nikt

Nie wszystkie dzieci chodzą do przedszkola,nie wszystkie są w szkole/przedszkolu do godz.14,nie wszyscy rodzice mogą zapewnić im w tym czasie opiekę. Myśl.

Not

Zrobię w końcu porządek z Rodo.Bo roznoszenie kwitków za wypłatę przez brygadziste który mówi każdemu z kolegów i koleżanek, ile kto ma premii jest.. żenujące.

Asd
@Not

O kim mowa?

Pioter

Od stycznie po podwyżce najnizszej krajowej wszyscy będziemy zarabiać najniższą krajową. Może szefostwo zastanowi się żeby ba wynagrodzenie mialy wplyw lata pracy w zakładzie? Dojdzie do tego że pracownik pracujacy rok i 10 lat będą mieli takie same wynagrodzenia a doswadczenie zupełnie inne.

BGC
@Pioter

Już tak jest, chociaż z pewnym wyjątkiem. mianowicie wysokość wynagrodzenia jest wyznacznikiem tzw. koneksji z przełożonym, ew. kimś wyżej postawionym.

Spawalnia VarioFit

Dokładnie 3 lata temu wszyscy pamiętamy. Zostać majstrem i na drugi dzień zwolniony z pracy za alkohol. Poszli do Alstalu i się okazało ze spawać nie umią, i wrócili do pani Zarzyckiej na kolanach żeby ich wzięła z powrotem. Pan Lewandowski po hali uciekał tylko żeby nie dmuchać. Tak kończą cwaniak, właśnie tak.

Pntw
@Spawalnia VarioFit

Ale ty biedny jesteś. Ile czasu to ukladales? Niska samoocena?majster nie docenia?O jeju jeju Przytul się do mamusi

Cccp
@Spawalnia VarioFit

Piszę się: nie umieją. Wstyd!

W Stalko Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Tokarz. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Tomasz

Rekrutacja wygląda tak dobry - dobry wisz jak wyglądo tokarka wim widziolym na internecie na zdinciach a to bydziesz robił nadaje sie .A na spawalni wyglondo tak jak umi uchwyt trzymać to bydzie gligloł nadaje sie

zainteresowany

Czy w firmie pracuje jeszcze Kierownik Kazimierz Plewa?. Bo mam wątliwości związame opiną o jeego zachowaniu wobec pracowników.

Kazmirz
@zainteresowany

Tak. Pracuje i terroryzuje pracowników.

zainteresowany
@Kazmirz

to dlaczego go nie zwolnią?

Nickl
@zainteresowany

Niestety dla nas - tak. Nadzoruje nieudolnie przy okazji terroryzując psychicznie wszystkich.

JJ

Jak wyglada sytuacja z zarobkami na frezarkce ?

Wyzysk i tyle
@JJ

Jak na każdym dziale, najniższa krajowa ,ale razem z premią .Okres próbny i sam odejdziesz, jak będziesz mądrzejszy ,to wcześniej .Nie polecam

@JJ

Jakiej

Hans

Wielu ludzi po kilkunastu latach pracy dostaje...najniższą krajową. Motywacja pracownika podwyżką, premią? Nie. Taniej wyjdzie zamontować kamery. Jedyne podwyżki jakie tu dostaniesz to tzw. wyrównanie do najniższej krajowej, oraz normy. Potencjał pracowniczy oparty na pracownikach zza Buga. Bhpowiec działający ewidentnie na korzyść firmy. Potrafi się doczepić o lekki nieporządek na stanowisku pracy, a kiedy dochodzi do uchybień z winy chociażby przełożonego, to i tak wina będzie ZAWSZE robola.

Spawacz

Żeby tam spawać, to trzeba być (usunięte przez administratora)

Może szefostwo by zainwestowało w zakład tak, aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki? Na spawalni nie idzie wytrzymać a Nazista katuje kolejną BMW

Xxx

Warunki???? Tu liczą się pieniążki..... To ma tylko być zysk... Ps. Wiadomo co Dawidem?

Zachwycony

Inwestują w zakład montując kamer ile się da. To jest najwazniejsze. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Co z tego że na hali nie ma czym oddychać. Prezes ma klimatyzacje w biurze a zwykły pracownik niech się gotuje. Szatnia to samo. Klimatyzacja jest zamontowana, ale po co włączyć. Ludzie tutaj liczą się najmniej. Przynajmniej Ci z hali.

LUKSUS.

Warunki tylko mają pracownicy biurowi i naczalstwo.. Dziwię sie że ludzie jeszcze tam chca pracować.

@Zachwycony

Powinni wszyscy pracownicy fizyczni złozyc wypowiedzenia. Może to zmusi do refleksji polskich i niemieckich nadzorcow w osobach prezes i wice prezes,że kazdy pracocwnik ma rodzenę i musi zapewnic jej godziwe warunki zycia. Tutaj tego nie ma. To co tutaj się zarabia to jest chanbą dla nas Polaków.

były
@były pracownik

Typowy wyzysk dla pracowników fizycznych.

@były

Andrzej.. Uważaj lepiej.

T

Właśnie inwestuje w twoje bezpieczeństwo i montuje kamery

Akurat
@T

Fakt ,będzie możliwość ,powtórnie zobaczyć, jak pracownik mdleje w tych gorączkach z wycieczenia .Masakra!!!!. Kamera , to obowiązkowo powinna być w mistrzówce i tyle w temacie

Dzisiaj kolejny piękny dzień na pokazanie jakim jest się burakiem. Alkomat w dłoń panie od jakości. Jesteś dla nas zwykłym (usunięte przez administratora) Firma dno dno i jeszcze raz dno

kx

Dzisiaj piękny dzień a już dwa wypadki w firmie. Tak to jest gdy kierownictwo ma BHP gdzieś, BHP-owiec jest na garnuszku firmy i nie chce widzieć wielu rzeczy jak np. nieład,bałagan oraz wiele wózków widłowych które od lat nie posiadają dozoru UDT albo nie miały nigdy dokumentów.

Syf totalny
@kx

Czas zainterowac się tą firmą i panem BHP

Pracus
@kx

Przecież w tej firmie bhp to mit. Spotkań z bhpowcem nie ma zadnych a listy jakimś cudem popodpisywane. Takich wypadków bedzie jeszcze wiecej. Ludzi coraz mniej a szefostwo tylko goni do pracy. Wiecej i wiecej. Z ludźmi nie liczą się wcale.

były pracownik.
@kx

Kto może poinformować jakie to były wypadki i kto jest BHPowcem.

@były pracownik.

Jednej kobiecie wiertarka wciągła rękawiczkę a w niej został palec... Co do drugiego zdarzenia to pracownikowi coś spadło na głowę, nie jestem pewien co

Stalko Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Koordynator kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4500 będą osiągalne?

Gienek

Najlepszym koordynatorem w Stalko jest kierownik kuśtyk

Ted

Jak na obróbce dilerek nadal robi?

Skarpyty
@Ted

A co żal ci (usunięte przez administratora) ściska że nie masz na skarpety i tydzień w nich chodzisz zasmradzasz cała szatnie...

Władziu
@Ted

Już wiem czemu Wladziu was zostawil...

Haha
@Skarpyty

Byłeś jesteś i będziesz leszykiem????????????

Lysy

Pogrozić sobie możesz swoim kotom z wioski. Myślisz że jesteś taki straszny a jesteś zwykła baba. Cb nikt nie chce z takim ryjem jak kapsel ????????

Cicicici

Książkę piszesz?

VarioFit
@Skarpyty

Korka nikt nie lubi

Pan cham Marian Paździoch

Główne motto tego zakładu to „yeah batch, karać, lizusów wyróżniać". Dali podwyzki 50-150 zł brutto, ale za to wytrzasnęli normy, przy których niejeden sportowiec by dostał wycisk życia.

Olek
@Pan cham Marian Paździoch

Jakie podwyżki to odgórnie poszło bo Stalko nic nie dało totalne (usunięte przez administratora) na te ceny.

Ludekzstalko

Firma okropna to mało powiedziane, pracownicy z 10letnim stażem robią za najniższą krajową i to jeszcze z premią 25%, bez niej nie ma nawet najniższej krajowej. Kierownictwo ma pracowników daleko w (usunięte przez administratora) ciągnie kasę tylko dla siebie i swoich lizusów. Ktoś powinien się w końcu tym (usunięte przez administratora) zainteresować

Filemon
@Ludekzstalko

Chyba pomyliłeś firmy. Pewnie chciałbyś dostać wszystko za darmo. To nie 500+, w prawdziwym życiu trzeba na wypłatę zapracować a w tym zakładzie można to zrobić. Pracujesz, zarabiasz.

malarz
@Filemon

Panie kontrolerze nikt pana nie prosił o odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Stalko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stalko Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stalko Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stalko Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 6