Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.

Yarek 2011-06-16 11:55:30
Od dwóch lat firma znajduje się w poważnym dołku finansowym. Szef nie płaci w terminie wynagrodzeń, ma problemy z zapewnieniem środków na zakup materiałów niezbędnych do bieżącej produkcji. Problemy z podpisywaniem umów, jakieś nędzne zaliczki płacone do ręki. To tylko mały fragment tego co firma może zaproponować nowemu pracownikowi.
as 2013-07-11 23:50:07
Firma wyszła na prostą. Moce produkcyjne idą pełną parą. OK.
on 2014-01-31 11:59:11
moze ktos powiedziec czy sa obecnie jakies przyjecia i jak jest teraz z kasa i terminem platnosci w tej firmie?
xxx 2015-02-17 07:21:01
firma się rozrasta nawet są plany aby zmienić lokalizacje firmy na większą powierzchnie
do iksa 2015-05-14 20:10:26
moze cos wiecej?
xxx 2015-06-02 19:06:20
były zamiary
a teraz zakład się cofa do 2011 roku
tifffko 2016-04-18 22:40:25
No i będziesz tutaj zadowolony @toemek, ponieważ, właśnie firma tutaj oprócz wynagrodzenia podstawowego daje pracownikowi premię, oczywiście trzeba wyrabiać normy, no ale dużym plusem jest umowa o pracę
Zostaw swoją opinię o Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Multi Produkcji GUMEX Sp. z o. o.