Waryński Trade Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Waryński Trade Sp. z o.o.

Nina 2012-01-02 12:49:22
Byłam tam na rozmowie ale niestety nie dostalam się do kolejnego etapu. Firma z dużymi możliwościami. Bardzi fajny szef oddziału [usunięte przez moderatora]. Pomimo niepowodzenia mam dobre zdanie o Panu [usunięte przez moderatora] który zarządza oddziałem.
michał 2012-01-03 12:37:05
Waryński odrodził sie jak feniks z popiołów. Też tam byłem na rozmowie ale również nie zostałem wybrany. Szkoda bardzo liczyłem na tą posadę. Również się zgadzam na temat kierownika oddziału Pana [usunięte przez moderatora], konkretny i rzeczowy człowiek. Wiem że będą szukać teraz przestawiciela handlowego na śląsku.
ZombiBoy 2012-01-05 11:37:22
wiem, że znów są jakieś rekrutacje w WT na przedstawicieli handlowych - już mam umówioną rozmowę w centrali siedziba w Warszawie- zdam relacje, info na stronie int.
Bober 2012-01-06 12:22:48
Nie wiem czy taka fajna. Też tam byłem na rozmowie i widzę że w dalszym ciągu szukają ludzi.Mój znajomy tam pracuje. Zarobki są na poziomie nanjniższej krajowej. Tak teraz zrobili kilku handlowcom.
wnuku 2012-01-09 09:11:29
"Zombi" daj znać jakie będziesz po rozmowie. Też tam mam jechać ale mocno się zastanawiam czy ma to sens. Też słyszałem o kiepskich pensjach w tej firmie. Podziel się informacjami.
XYZ 2012-01-19 14:57:25
za taką kasę buahahahahahhahaha NIKT TAM NIE BEDZIE ROBIL
czajnik 2012-07-09 15:11:26
[usunięte przez moderatora] przestań robić wpisy że jesteś kompetentny dyr oddziału.
000000 2013-11-26 00:13:32
Firma żenada! Brak maszyn na placu do sprzedaży, maszyna na zamówienie to min 3 miechy , o cenach nawet szkoda gadać jak za takie chińskie badziewie to kosmos. Nie będę wspominał o dostępności części zamiennych i serwisie bo coś takiego w tej firmie nie istnieje.....
człowiek śrubka 2015-01-31 14:54:30
no właśnie, tez uważam sytuację za bardzo niepokojącą, że od tak długiego czasu nikt się nie wypowiedział na temat Waryński Trade. bardzo proszęm o jakieś aktualne sprawdzone informacje na temat firmy bo nie nie wiem czy jest sens inwestować wpisanie do nich cv i listu motywacyjnego, czy może ktoś pomóc?
fr 2016-05-07 12:37:25
czy diementy to może jednak za dużo powiedziane, nie popadaj w hurraoptymizm, jednak faktem jest że firma jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów maszyn budowlanych w Polsce i taki punkt w CV na przyszłość będzie fajny przy budowaniu kariery..
Zostaw swoją opinię o Waryński Trade Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Waryński Trade Sp. z o.o.