Opinie o Narzędzia Waryński (Waryński Trade Sp. Z O.O.) w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Waryński Trade Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Waryński Trade Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waryński Trade Sp. z o.o. w Sosnowiec

Emma Nowy wpis

Na stronie firmy widnieje oferta pracy na stanowisko handlowca ds. sprzedaży wózków widłowych. Oczekiwana od pracownika jest dyspozycyjność. Ponoć organizowane są częste wyjazdy. Gdzie? I jak długo one trwają? Czy za takie delegacje można zarobić więcej? :D Czytam, że możliwy jest tutaj awans. Z automatu?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Waryński Trade Sp. z o.o.?

Rafalfel Nowy wpis

Witam. Szkoda, że nikt nie pisze jak firma wygląda od środka. Jaka panuje atmosfera i docenienie pracownika... Interesuje mnie stanowisko w serwisie, ale żadnej informacji w sieci od ludzi którzy tam pracują lub pracowali.

Tonik Nowy wpis

Czy Waryński Trade potrzebuje pracowników?

Hanna

Jakie plusy znaleźliście w pracy w Waryński Trade Sp. z o.o.?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Waryński Trade Sp. z o.o. na stanowisko Serwisant maszyn budowlanych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Mechanik-Monter
CP Consulting Engineering Services
fr

czy diementy to może jednak za dużo powiedziane, nie popadaj w hurraoptymizm, jednak faktem jest że firma jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów maszyn budowlanych w Polsce i taki punkt w CV na przyszłość będzie fajny przy budowaniu kariery..

człowiek śrubka

no właśnie, tez uważam sytuację za bardzo niepokojącą, że od tak długiego czasu nikt się nie wypowiedział na temat Waryński Trade. bardzo proszęm o jakieś aktualne sprawdzone informacje na temat firmy bo nie nie wiem czy jest sens inwestować wpisanie do nich cv i listu motywacyjnego, czy może ktoś pomóc?

Firma żenada! Brak maszyn na placu do sprzedaży, maszyna na zamówienie to min 3 miechy , o cenach nawet szkoda gadać jak za takie chińskie badziewie to kosmos. Nie będę wspominał o dostępności części zamiennych i serwisie bo coś takiego w tej firmie nie istnieje.....

czajnik

[usunięte przez moderatora] przestań robić wpisy że jesteś kompetentny dyr oddziału.

XYZ

za taką kasę buahahahahahhahaha NIKT TAM NIE BEDZIE ROBIL

wnuku

"Zombi" daj znać jakie będziesz po rozmowie. Też tam mam jechać ale mocno się zastanawiam czy ma to sens. Też słyszałem o kiepskich pensjach w tej firmie. Podziel się informacjami.

Bober

Nie wiem czy taka fajna. Też tam byłem na rozmowie i widzę że w dalszym ciągu szukają ludzi.Mój znajomy tam pracuje. Zarobki są na poziomie nanjniższej krajowej. Tak teraz zrobili kilku handlowcom.

ZombiBoy

wiem, że znów są jakieś rekrutacje w WT na przedstawicieli handlowych - już mam umówioną rozmowę w centrali siedziba w Warszawie- zdam relacje, info na stronie int.

michał

Waryński odrodził sie jak feniks z popiołów. Też tam byłem na rozmowie ale również nie zostałem wybrany. Szkoda bardzo liczyłem na tą posadę. Również się zgadzam na temat kierownika oddziału Pana [usunięte przez moderatora], konkretny i rzeczowy człowiek. Wiem że będą szukać teraz przestawiciela handlowego na śląsku.

Nina

Byłam tam na rozmowie ale niestety nie dostalam się do kolejnego etapu. Firma z dużymi możliwościami. Bardzi fajny szef oddziału [usunięte przez moderatora]. Pomimo niepowodzenia mam dobre zdanie o Panu [usunięte przez moderatora] który zarządza oddziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o Waryński Trade Sp. z o.o. - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Waryński Trade Sp. z o.o.