Opinie o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Natalia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pracy Natalia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Julian

Wynagrodzenie od tej firmy mam na czas, nie ma żadnych opóźnień. A jeśli chodzi o prace jest dobra.

Marcel
@Julian

Jeśli chodzi o to, to pracowałem przez ta agencje i wszystko było okey, tak jak na rozmowie, a wypłaty nie opóźnione.

Krasnal

praca okej. wszystko jak bylo ustalone. wyplata w terminie.

Marcin Shary
@Krasnal

Widać że znudzeni pracownicy administracji , znudzeni nadmiarem wolnego czasu dla rozrywki lubią pisać opinie o własnej firmie na gowork.

Firma bardzo szybko odpowiada na zapytania

Tadek

jeśli chcesz pracować to znajdziesz u nich coś dla siebie, z dobrą kasą i normalnymi godzinami pracy

Darek
@Tadek

To prawda, po za tym wypłaty są na czas, a pracownicy mili.

Marek47
@Darek

Wypłata na czas , tak jak było ustalone wszystko się zgadza.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Pracy Natalia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Julian

Łukasz
@Julian

też zgadzam się z tą wypowiedzią, wypłata jest na czas z czego jestem zadowolony.

Wybiera się ktoś do pracy do Anglii?

jrdrek899
@77

pracownik drogowy czy zaklady drobiarskie?

@jrdrek899

Myślałem o zakładach drobiarskich ale pojawila się oferta w przetworni w Szkocji szkoda ze nie żadnych opinii na temat tych ofert .

mones
@77

Hej ja myślę o wyjeździe do Anglii :)

@mones

Do jakiej pracy myslisz wyjechać?

jdrek899
@77

A zaklady drobiarskie sa spoko?

@jdrek899

Nie wiem myślałem ze ktoś napisze cos na temat tej pracy ale cisza na forum .

Konrad

Może warto poważnie traktować to forum. Jesli macie jakieś poważne zastrzeżenia to nie na forum się zgłasza.

Witam czy może się ktoś podzielić opinią na temat pracy w zakładach drobiarskich czy warto tam wyjechać.

Mimi

Przecież te tak pozytywne opinie o tej agencji to od razu widać że są podejrzane, wystarczy popatrzeć na daty i godziny ich dodawania... Ten sam schemat, pojawiły się przez kilka dni, o podobnej godzinie, porażka wizerunkowa agencji jak dla mnie. Jak można zaufać agencji, która na starcie robi coś takiego... ? Szkoda, bo ogłoszenia mają ciekawe, ale co z tego, skoro wygląda na to że to kolejna jakich nie brakuje, szczególnie w Holandii...

Prosze o opinie na temat pracy jako opiekun osob starszych

adam

Ta agencja ma wszystko bardzo dobrze zorganizowane!! jak wyjezadzalem z poprzednia agencja to byla jakas tragedia nie dalo sie dogadac z nikim zero informacji. a agencja pracy natalia wszystko super zalatwia bez problemowo. koordynatorzy pomocni ogarnieci duzo wiedza. polecam!!!!

heyYOU

Dobra agencja. Profesjonalne podejscie, wszystko dopiete na ostatni guzik. Ja byłem zadowolony bardzo. Koordynatorzy też dobrze przeszkoleni, garnięci. Wszystko odbyło się jak należy..

edzia

Zastanawiam się czy wyjechać z nimi do Niemiec na pomocnika wysyłki. Wszystko wydaje się ok ale dlaczego oczekują zdjęcia sylwetek ?

Ludek
@edzia

Ja byłem przez tą agencję w Niemczech i szczerze nie wiem po co im te zdjęcia. Też musiałem je robić. Ale oprócz tego ppowiem Ci, ze wszystko jest dobrze zorganizowane, widac, ze to profesjonalna firma. Wróciłem ze sporą sumką na koncie.

andżela

Polecam pracę przez tą agencję, przede wszystkim dlatego, że poznałam dzięki nim bardzo fajnych ludzi. Poza tym wszystko ok.

o.m.g. '97

APN jako posrednik wypada dobrze. Mi zalatwli fajna prace w Holandii. Poznalem tam spoko dzui, podszkolilem jezyk i jeszcze wrocilem z calkiem pelnym portfelem hehehe. Wiec polecam. Spoko agencja

Gabryś

Płacą, do tego w terminie. Praca jak praca. Ja nie oczekuję gruszek na wierzbie. Dlatego dla mnie jest ok.

norbert

Po prostu polecam tą agencję. Nie robią w konia, wszystko załatwione jak należy. Ja byłem w Anglii dzięki nim i sporo zarobiłem. Poza tym trafił mi się super koordynator, mega pozytywny człowiek, a do tego posiadał ogromną wiedzę.

Hania

Bardzo dobrze mi się pracuje przez tą agencję. Na własną rękę szukanie pracy szło mi bardzo słabo... A dzieki APN mam co miesiąc kaske. Polecam

MISZKA

2 razy wyjeżdżałem przez AP Natalia i ogólnie byłem zadowolony. Miałem godne warunki mieszkaniowe, dogodne warunki pracy. Wszystko się zgadzało z tym co było ustalane.

Ff

Witam. Czy ktoś wyjechał, bądź wyjeżdża do pracy w Trowbridge do pakowania kosmetyków? Jakieś szczegóły, spostrzeżenia? Chcemy wyjechać z dziewczyną, stąd to pytanie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Natalia - Anglia

Agencja Pracy Natalia
3.5/5 Na podstawie 57 ocen.

Agencja Pracy Natalia