PKF Consult Sp. z o.o.

Opinie o PKF Consult Sp. z o.o.

kaz 2014-08-12 15:52
Wie ktoś może ile się zarabia w PKF Consult? Czy wszyscy mają takie same zarobki na danym stanowisku, czy jest to negocjowalne?
anonim 2015-10-10 19:14
Firma, ktora docenia wartościowych pracowników
anonim 2016-03-08 09:50
Dużo nadgodzin, płaska struktura, czyli z asystenta zostajesz koordynatorem i na tym koniec.
iwanka 2016-09-16 12:11
jakoś powiem szczerze nie chce mi się wierzyć w twoje strasznie... niby w jaki sposób miałoby mieć miejsce terroryzowanie?
anonim 2016-12-03 21:23
To się tam zatrudnij to się przekonasz. Daj znać po kilku miesiącach jak jest. Życzę powodzenia i owocnego wolontariatu.
allo allo 2016-12-23 14:53
Pani Prezes to rzeczywiście ciekawe zjawisko. Człowiek czasami przeciera oczy ze zdumienia
SmutnaZawiedziona 2017-02-25 21:07
Nie docenia się ludzi - zarabia wyłącznie zarząd czyli właściciele firmy. No i ich rodzina :/ i tylko oni zarabiają. Nadgodziny nie są płatne a projekty dawane na potęgę. Oczekiwania nierealne i żadnej grqtyfikacji. Niby jest multisport ale pracownik płaci kolo 80% ....niby płacą za pisanie artykułów do prasy ale odkąd zauważyli ze pracownicy piszą sporo - kilka razy obniżyli stawki...niby pracownik się liczy ale fakty całkowicie temu przeczą.
KG 2017-03-29 22:12
Ta firma to prawdziwy koszmar, nie wiem jak w innych oddziałach, ale oddziału katowickiego gorąco nie polecam. Szefowa audytu - kobieta z piekła rodem - uwielbia krzyczeć na pracowników, obgadywać ich i uprawiać różne gierki, zachowanie jak nastolatki z liceum. Dodatkowo ciągłe naciskanie na budżet, każde jego nadwyrężenie, przesunięcie terminu projektu, jest oczywiście winą pracownika, a jeśli ten się nie wyrabia to oczywiście "źle zaplanował badanie" i żadne płatne nadgodziny się mu nie należą, a ile się jeszcze nasłucha o tym jaki jest beznadziejny to jego... Ludzie siedzą po nocach i pracują, wyjazd na delegacje polega na ciągłej pracy zarówno w spółce jak i w hotelu. Bardzo nie polecam. Chora atmosfera.
UK 2017-05-08 13:29
Ale to jakieś głupoty. Pisze ten z kim się pożegnali bo nie chciało mu się pracować. Może lepiej sprawdzić samemu . Nie taki diabeł straszny jak go malują.
Realista który sprawdził tę firme 2017-05-08 16:04
Założę się ze ten "kg" jest z działu HR w pkf
byłem, widziałem i odszedłem za wcześnie... 2017-05-18 13:11
hmmm...no nie wiem - pracowałem tam 2 lata i było OK. Co prawda w Warszawie więc o Katowicach wiem tyle ile się dowiedziałem od tamtejszych pracowników na dorocznych wyjazdach integracyjnych (co prawda nie wyglądają jak film o tym samym tytule :P ale są równie pełne akcji - co roku jakieś inne formy rozrywki - tu się NAPRAWDĘ ktoś stara) ale tam nic złego o szefie z katowic nie słyszałem...
a co do płacenia za artykuły - ONI PŁACĄ ZA TEKSTY DO PRASY??? no cholera ;] jak ja pracowałem to nie płacili :/ bez sensu - to jest naprawdę nie OK ...nie mogli płacić od początku??....-_-......
Zostaw swoją opinię o PKF Consult Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF Consult Sp. z o.o.