PKF Consult Sp. z o.o.

Opinie o PKF Consult Sp. z o.o.

kaz 2014-08-12 15:52
Wie ktoś może ile się zarabia w PKF Consult? Czy wszyscy mają takie same zarobki na danym stanowisku, czy jest to negocjowalne?
anonim 2015-10-10 19:14
Firma, ktora docenia wartościowych pracowników
anonim 2016-03-08 09:50
Dużo nadgodzin, płaska struktura, czyli z asystenta zostajesz koordynatorem i na tym koniec.
iwanka 2016-09-16 12:11
jakoś powiem szczerze nie chce mi się wierzyć w twoje strasznie... niby w jaki sposób miałoby mieć miejsce terroryzowanie?
anonim 2016-12-03 21:23
To się tam zatrudnij to się przekonasz. Daj znać po kilku miesiącach jak jest. Życzę powodzenia i owocnego wolontariatu.
allo allo 2016-12-23 14:53
Pani Prezes to rzeczywiście ciekawe zjawisko. Człowiek czasami przeciera oczy ze zdumienia
SmutnaZawiedziona 2017-02-25 21:07
Nie docenia się ludzi - zarabia wyłącznie zarząd czyli właściciele firmy. No i ich rodzina :/ i tylko oni zarabiają. Nadgodziny nie są płatne a projekty dawane na potęgę. Oczekiwania nierealne i żadnej grqtyfikacji. Niby jest multisport ale pracownik płaci kolo 80% ....niby płacą za pisanie artykułów do prasy ale odkąd zauważyli ze pracownicy piszą sporo - kilka razy obniżyli stawki...niby pracownik się liczy ale fakty całkowicie temu przeczą.
UK 2017-05-08 13:29
Ale to jakieś głupoty. Pisze ten z kim się pożegnali bo nie chciało mu się pracować. Może lepiej sprawdzić samemu . Nie taki diabeł straszny jak go malują.
Realista który sprawdził tę firme 2017-05-08 16:04
Założę się ze ten "kg" jest z działu HR w pkf
byłem, widziałem i odszedłem za wcześnie... 2017-05-18 13:11
hmmm...no nie wiem - pracowałem tam 2 lata i było OK. Co prawda w Warszawie więc o Katowicach wiem tyle ile się dowiedziałem od tamtejszych pracowników na dorocznych wyjazdach integracyjnych (co prawda nie wyglądają jak film o tym samym tytule :P ale są równie pełne akcji - co roku jakieś inne formy rozrywki - tu się NAPRAWDĘ ktoś stara) ale tam nic złego o szefie z katowic nie słyszałem...
a co do płacenia za artykuły - ONI PŁACĄ ZA TEKSTY DO PRASY??? no cholera ;] jak ja pracowałem to nie płacili :/ bez sensu - to jest naprawdę nie OK ...nie mogli płacić od początku??....-_-......
marta 2017-06-16 18:05
Możesz się zatrudnić to się przekonasz, chyba że jesteś z marketingu tej firmy.

Nie polecam tam pracy w oddziale w Łodzi. Na początku jest mydlenie oczu, że pracujesz zgodnie z Kodeksem Pracy 8h itd. Później okazuje się, że jest dużo pracy i się nie wyrabiasz. Siedzisz po godzinach. Oczywiście jest wmawianie, że źle sobie czas pracy organizujesz i jest to twoja wina. Nadgodziny nie są wypłacane ani nie ma odbioru.
Marta Ana 2017-06-19 20:04
Hello - tu Marta Ana z marketingu w PKF ;) nie piszemy incognito bo i nie ma powodu :)

Jak jest w PKF hmmm....no więc tak :
1. Jest dużo pracy owszem ;) na prawdę dużo :D tylko wiecie - w jakiej firmie jest mało? W PKF się nie nudzimy.
2. Nadgodziny - no są. No i co z tego? Jak masz projekt i chcesz go skończyć to albo robisz go 8 godzin dziennie przez x dni albo w trochę więcej godzin dziennie w odpowiednio mniejszą ilość dni. Czy w innych firmach jest inaczej? Jak rozmawiam ze znajomymi to u nich tak samo :)
3. Czy nadgodziny są płatne to zależy indywidualnie od działu i przełożonego - wszystko jest kwestią ustalenia zasad. Niespodzianek nie ma ;)

Ale oczywiście ja nie jestem obiektywna ;) każdy wie że uwielbiam tę pracę ???? znaczy się w marketingu oczywiście - miałam praktyki w rachunkowości i w audycie i na koniec w marketingu który okazał się strzałem w dziesiątkę :)

Jeżeli ktoś nie lubi spędzania wielu godzin na projektach - to radzę jednak przemyśleć audyt ponownie ;) a jeżeli kwestie rachunkowe was nie kręcą - to i rachunkowość odpada... po co potem narzekać - lepiej podjąć przemyślaną decyzję ????
Zostaw swoją opinię o PKF Consult Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF Consult Sp. z o.o.