PKF Consult Sp. z o.o.

Opinie o PKF Consult Sp. z o.o.

kaz 2014-08-12 15:52
Wie ktoś może ile się zarabia w PKF Consult? Czy wszyscy mają takie same zarobki na danym stanowisku, czy jest to negocjowalne?
anonim 2015-10-10 19:14
Firma, ktora docenia wartościowych pracowników
anonim 2016-03-08 09:50
Dużo nadgodzin, płaska struktura, czyli z asystenta zostajesz koordynatorem i na tym koniec.
Katarina48 2016-09-16 12:06
Firma z potencjałem, sympatyczni ludzie. To tyle z plusów. Niskie zarobki, brak poszanowania czasu pracy. Ogromnym minusem jest osoba Pani Prezes, która jest despotką i terroryzuje ludzi. Jej ulubiona metoda motywowania pracowników to przysłowiowy kij, wyśmiewanie, używanie wulgaryzmów, nie wspominając o dmuchaniu dymem papierosowym prosto w twarz rozmówcy. Jeżeli tolerujesz takie zachowanie, to myślę, że praca w PKF może Ci się nawet spodobać.
iwanka 2016-09-16 12:11
jakoś powiem szczerze nie chce mi się wierzyć w twoje strasznie... niby w jaki sposób miałoby mieć miejsce terroryzowanie?
anonim 2016-12-03 21:23
To się tam zatrudnij to się przekonasz. Daj znać po kilku miesiącach jak jest. Życzę powodzenia i owocnego wolontariatu.
allo allo 2016-12-23 14:53
Pani Prezes to rzeczywiście ciekawe zjawisko. Człowiek czasami przeciera oczy ze zdumienia
SmutnaZawiedziona 2017-02-25 21:07
Nie docenia się ludzi - zarabia wyłącznie zarząd czyli właściciele firmy. No i ich rodzina :/ i tylko oni zarabiają. Nadgodziny nie są płatne a projekty dawane na potęgę. Oczekiwania nierealne i żadnej grqtyfikacji. Niby jest multisport ale pracownik płaci kolo 80% ....niby płacą za pisanie artykułów do prasy ale odkąd zauważyli ze pracownicy piszą sporo - kilka razy obniżyli stawki...niby pracownik się liczy ale fakty całkowicie temu przeczą.
Zostaw swoją opinię o PKF Consult Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF Consult Sp. z o.o.