TOP BEAUTY s.c.

Wrocław

Opinie o TOP BEAUTY s.c.

admin 2015-08-03 17:01:48
Miałeś do czynienia z firmą TOP BEAUTY s.c. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.
Kate 2016-05-03 20:03:15
Dramat , jeśli szukAsz stabilizacji tu jej nie znajdziesz !
re 2016-08-05 22:48:38
no ale teraz przeciez szukaja do zatrudnienia szkoleniowca w kilku wojewodztach w Polsce napisali wlansie w ogloszeniu ze wymaganane jest tutaj m.in. doświadczenie w pracy szkoleniowca/trenera w branży kosmetyki profesjonalnej - min. 2 lata wymagane.
bbb 2016-11-07 19:28:11
Zazwyczaj zatrudniają na miesiąc/dwa i musisz stawać na głowie, zeby byli zadowoleni. Ogólnie nie polecam. Z moich czasów poleciało 5 głów w ciągu 3 miesięcy.
Abc 2016-11-07 20:21:45
Odradzam współpracę z ta firma , obiecują dużo ! Zatrudniają na miesiąc , dwa i zwalniają . Jedna dziewczyna jeździła swoim autem i musiała prosić sie o pokrycie kosztów paliwa, innej wogole nie zapłacili , brak stabilizacji , manipulacja i podkradanie zamówień zeby nie wyrobić premii !!!
Zostaw swoją opinię o TOP BEAUTY s.c. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOP BEAUTY s.c.