Fundacja DKMS

Opinie o Fundacja DKMS

Aktualność
Dziękujemy za Twoje zainteresowanie Fundacją DKMS.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, możesz dowiedzieć się kim jesteśmy, dlaczego warto u nas pracować i jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Sposób w jaki odnosimy się do kandydatów i kandydatek do pracy - w oparciu o szacunek, otwartość i przewidywalność na każdym etapie procesu zatrudniania - wynika z postrzegania naszych potencjalnych i obecnych pracowników i pracowniczek jako partnerów w rozwoju Fundacji.

Naszym celem jest nie tylko pozyskanie pracowników i pracowniczek o optymalnych kompetencjach, równie dużą wagę przykładamy, aby upewnić się, że nasze środowisko pracy odpowiada potrzebom i oczekiwaniom osoby aplikującej. Prowadzone przez nas rekrutacje nie mają więc jedynie charakteru jednostronnej lweryfikacji cech kandydata/kandydatki, jest to proces obustronny. Prowadząc rekrutacje dajemy aplikującym możliwość poznania naszej organizacji, czas na omówienie przyszłych zadań, charakteru obowiązków i specyfiki stanowiska. Fundacja DKMS należy do Koalicji Na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Wszystkie nasze rekrutacje prowadzimy w efektywnym środowisku e-recruiter, zapewniającym bezpieczeństwo danych, prowadzenie sprawnej i spersonalizowanej komunikacji z kandydatami/kandydatkami na każdym etapie rekrutacji.

Podczas rozmów dbamy o pozytywną atmosferę oraz równowagę dialogu zapewniając kandydatom/kandydatkom przestrzeń do swobodnej wypowiedzi, zadawania pytań, aktywnego udziału w spotkaniu. Uwzględniamy potrzeby osoby aplikującej, szanujemy jej czas, dbamy o odczucia i budowaną relację.

W razie potrzeby wykonania testów psychologicznych informujemy o ich celu, którym jest poznanie preferencji zawodowych kandydata/kandydatki i refleksja nad tym, jakie środowisko pracy może zaspokoić jej/jego oczekiwania i przynieść długoterminową satysfakcję.

Po zakończeniu procesu rekrutacji kontaktujemy się z wybranym kandydatem/ kandydatką przekazując szczegółowe informacje o kolejnych krokach. Wskazujemy kontakt imienny do osoby z Fundacji, która będzie wsparciem w trakcie okresu przed zatrudnieniem, pomagając przygotować się od strony formalnej do rozpoczęcia pracy. W trosce o komfort przyszłego pracownika/pracowniczki informujemy jak będzie wyglądał pierwszy dzień pracy, przekazujemy informacje praktyczne ułatwiające start w naszej Fundacji.

Chcemy podkreślić, że umieszczane przez Ciebie wpisy muszą być zgodne z prawem i z regulaminem serwisu. Komentarze nie spełniające powyższych kryteriów będą archiwizowane przez administratora strony. Zachęcamy więc do zapoznania się z zasadami umieszczania wpisów: Regulamin - GoWork.pl

pracowniczka

tak, i są super zorganizowane :)

Pracuję tu już rok. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Pracują tu wspaniali ludzie, którzy dzielą się swoją wiedzą i pasją z innymi. Osobiście bardzo polecam.

Drodzy odwiedzający ten portal, Mam nadzieję, że nie będziecie budować sobie rzeczywistej opinii o fundacji na podstawie wyłącznie negatywnych opinii z gowork. Pracuję tutaj i mam coraz większe poczucie, że do pisania tych opinii dorwała się jakaś grupa bardzo sfrustrowanych ludzi, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem lub jak o siebie zadbać. Ewentualnie ktoś chce fundacji w jakiś sposób zaszkodzić. Zmiany się zadziewają. Niektóre powoli, niektóre szybciej. To co jest dla mnie ważne to zawsze widzę tutaj dobre intencje i starania ale też dbanie o ludzi. Błędy popełnia każdy.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w fundacji. Wiadomo zdarzają się różne sytuacje, ale widzę, że niektóre osoby mają tendencję do wyolbrzymiania i to głównie one wypowiadają się w komentarzach na GoWork. Brakuje osób, które faktycznie są zadowolone z pracy w fundacji. Jako pracownicy robimy dobrą robotę. Pomagamy innym ludziom . Ja osobiście czuję się doceniana i jestem zadowolona. Kiedy pojawia się problem trzeba go rozwiązywać, a nie knuć teorie spiskowe moi drodzy. Podsumowując, polecam pracę w DKMS

Dzień dobry, opisze mi ktoś dział medyczny? Jak na dzień dzisiejszy praca w nim może wyglądać? chodzi o to, że pokazała mi się dawniejsza oferta dla asystentki to niego. zastanawiam się czy w najbliższym czasie taka forma zatrudnienia nie byłaby jeszcze dostępna?

W fundacji pracuje się ok- jeśli chodzi o warunki, benefity pozapłacowe- to zmienia się na lepsze. wielu pracowników ma sporą wiedzę i talent, można się od nich uczyć i inspirować, dobrze jest pracować wspólnie, żeby zmieniać świat na lepsze :) Ale szczerze mówiąc poziom niektórych kierowników jest tragiczny jeśli chodzi o poziom wiedzy merytorycznej i realnego zaangażowania. To demotywujące i frustrujace

Jolanta

Ponad stanowiskiem kierowniczym jakie jeszcze występują? ciekawi mnie gdzie można udać się z ewentualną sugestia jeśli są małe zastrzeżenia. Mocno odbija się to na wynikach? Dużo o benefitach pisano w ostatnim czasie a premie tez są?

Pracowniczka
@Jolanta

Nad kierownictwem jest zarząd. Premia - jest świąteczna, wyliczana adekwatnie do wynagrodzenia, dzielona na pół, wypłacana w 2 ratach. Poza tym ew. nagrody za specjalne zasługi, przyznawane nieczęsto.

@Pracowniczka

Nieczęsto ale jednak? Co na przykładowego może wchodzić we wspomnianą pulę zasług? Pytam, bo warto wiedzieć na co kluczowego firma zwraca uwagę. Co do premii, pierwszy raz spotykam się z sytuacją, żeby była dzielona, czemu tak się dzieje? Można nie dostać tej drugiej części?

@Pracowniczka

Co do tego wspomnianego zarządu widzę właśnie ze asystentki do niego potrzeba. Jest jeszcze parę dni by moc złoić cv, wiec czy jest tu ktoś kto pełnił jeszcze jakiś czas temu te funkcje i mógłby się odnieść? pracy szukam po Ochocie i dlatego się interesuje. Widzę ze nawet jest tryb hybrydowy.

X

100% prawda! Poziom niektórych kierowników, którzy w teorii odpowiadają za duże działy jest bardzo słaby, co stwierdzam z żalem i rozczarowaniem. Pracownicy na dużo niższych szczeblach często biją ich na głowę swoją wiedzą, doswiadczeniem i zaangażowaniem, przez co wyniki są ok, praca idzie do przodu, ale to tylko zasługa zespołów. Szkoda, że oceny pracowników są możliwe tylko z góry na dół, a nie odwrotnie.

Xyz
@X

Drogi HRze, wiem ze tu zaglądasz. Myślę, że to bardzo słuszna uwaga. Dlaczego nie zbierane są oceny pracowników dla kierowników? Dlaczego funkcjonujemy w przestarzałej formie ocen tylko z poziomu góry na dół i nie ma przestrzeni do prawdziwego dialogu? Wiem, że są działy, kluczowe dla wizerunku fundacji bardzo niezadowolone ze swojego kierownika, aż prosi się o interwencję, konstruktywny feedback i plan naprawczy lub ZMIANĘ. A to się nie zadzieje, bo dopoki działy wypełniają swoje cele (rękami zwykłych pracowników, bez żadnego konstruktywnego czy eksperckiego wołali z góry), dopóty kierownictwo jest zbiera pochwały. To funkcjonowanie w fikcji, udawanie, że kierownikiem może być osoba, która nie wnosi nic, poza sloganami i bałaganem.

U
@Xyz

Myślę, że oceny kierowników ze strony członków ich zespołów to słuszny pomysł, jedyny który mógłby otworzyć oczy np. zarządowi. Niektórzy kierownicy spijają śmietankę z ciężkiej roboty pracowników, zgarniają pozytywne oceny „z góry”, dodatkowe premie, podczas gdy ich realny wkład jest ZEROWY, nawet jeśli chodzi o samo doradztwo, ekspercką wiedzę, czy po prostu zarządzanie zespołem. Mi osobiście łatwiej byłoby pracować bez kierownika, niż z kierownikiem którego mam :) i nie mam wątpliwości że wiele osób się ze mną zgadza.

Franklin Nowy wpis
@U

@u chyba domyślam się o jakim kierowniku mowisz. Bardzo to przykre, hr mowil o ankietach oceniających kierownictwo (miału być do końca marca), a wciąż ich nie ma. Szkoda, ze fajna fundacja marnuje swój potencjał trzymając się tak niekompetentnych osób. Pracodawco obudź się

Ula Nowy wpis

Moją uwagę zwróciło to zapytanie o wspólne wyjazdy zaraz po tym jak ktoś napomknął, że według niego atmosferę można ciąć siekierą. Myślałam już kiedyś o zatrudnieniu się jako Content Creator a obecnie istnieje taka możliwość, ponieważ wystawione jest ogłoszenie. na ile jednak warto próbować? Liczę na spokojną pracę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fundacja DKMS?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fundacja DKMS? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy Koordynator ds Rekrutacji Dawców

Specyficzna atmosfera wzajemnych pretensji, niedopowiedzeń, dużo plotek i omawiania ludzi za ich plecami.

Też pracownik

Nie jest idealnie. Nigdzie nie jest. Ale mów za siebie - nie generalizuj ;)

@Też pracownik

To ta atmosfera taka tu u was w końcu jest czy nie, bo w sumie nie zaprzeczyłeś jednoznacznie i się teraz zastanawiam na co potencjalnie można się nastawiać. nikt nie próbuje tym jakoś zrządzać, żeby milej było?

@Monika

No atmosfera jest średnia. Fundacja robi dużo dobrego, wielu pracowników ma naprawdę głowę na karku, zapał i umiejętności (niekoniecznie kierownictwo, chociaż to zależy od działu). Ale klimat wewnętrznych konfliktów, pretensji o wszystko do wszystkich bywa męczący i nie jest dla każdego.

A jest tu ktoś odpowiedzialny za zarządzanie tego typu konfliktami itp? Z czego one tak naprawdę wynikają, ludzie nie umieją się powtrzymać ani nic? Po co psuć atmosferę?

Z mojej perspektywy atmosfera jest ok.

hej, zdradzisz przy tym cóż to za perspektywa? zastanawia mnie stanowisko i ewentualny staż pracy. ma on raczej znaczenie na warunki, które oferują? co do atmosfery nawiązujesz tylko do fajnych ludzi, o których kiedyś pisali czy coś jeszcze jest na rzeczy?

LB

Zgadzam się co do średniej atmosfery, która też prawdę mówiąc nie jest najlepiej zarządzana. Z plusow- ważna misja, niezłe warunki finansowe, dobre (coraz lepsze) benefity.

Tak, atmosfera jest z roku na rok coraz gorsza, niekiedy jakby ją "ciąć siekierą". Dziwne miejsce, dużo się mówi za plecami, niby jest iluzorycznie deklarowana otwartość na odmienne zdanie, ale tak naprawdę jest niemile widziane, także jest dużo wewnętrznych konfliktów. Zdarzają się osoby miłe i pomocne, ale to naprawdę rzadko.

Ktoś widzę, że dopytywał wstępnie o świeże informacje z rozmowy, nie zostało jednak przy tym określone konkretne stanowisko. mnie interesuje to dla specjalisty ds. digital marketingu. widnieje w treści oznaczenie, że to praca od zaraz, ale poprzedza ją jakiś okres próbny? ile teraz może trwać i co z negocjacja stawki? Nie widzę żadnych widełek

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Fundacja DKMS w przypadku pracy jako Koordynator?

Pracownik1

Tak, w Fundacji mamy system hybrydowy

@Pracownik1

I na jakich warunkach taka praca jest docelowo realizowana? Zastanawiam się nad konkretnym sprzętem, który jest do niej udostępniany. Prócz niego czy występuje jakieś dofinansowanie do wykorzystanej energii i tym podobne? i co z atmosferą, ludzie mimo wszystko są zintegrowani?

J

Atmosfera jest raczej słaba, każdy dział raczej sobie rzepkę skrobie, każdy każdego obgaduje, dużo wrogości i braku zaufania.

Han Solo

Cóż, to chyba zależy od działów w obrębie których działasz i współpracujesz z innymi. Na pewno są fajni, mili ludzie z dobrymi chęciami i otwartym sercem, ale są też pracownicy, którzy innych traktują z buta i czują się lepsi. Osobiscie zgadzam się co do zarzutów do atmosfery. Nie rozumiem po co tutaj ta propaganda sukcesu i podbijanie pozytywnych opinii. Wystarczy spojrzeć na poziom komentarzy w skrzynce do HR- ten język, obustronne oskarżenia i poziom czepialstwa (również ze strony pracowników), szukanie pretekstów do konfliktu- to dla Ciebie świadczy o miłej, przyjaznej atmosferze? Bo dla mnie raczej o tym, że mimo pięknych słów o „dkms family”, ta fundacja to w dużej mierze środowisko ludzi, którzy wcale się szczególnie ani nie lubią, ani nie wspierają. Są oczywiście wyjątki, ale raczej to wyjątki od reguły.

Maria
@Han Solo

Och NIEPRAWDA!DUŻA WIĘKSZOŚĆ PRACWONIC ORAZ PRACOWNIKÓW NIE TRAKTUJE Z SZACUNKIEM ORAZ MIŁOŚCIĄ OSOBY CHORE, A CO DOPIERO WŁASNE KOLEŻANKI ORAZ KOLEGÓW.(usunięte przez administratora)I STALKING TO BYŁ GŁÓWNY POWÓD DLACZEGO ODESZŁAM Z TEGO BIZNESU, KTÓRY ŻERUJE NA CHORYCH LUDZIACH

Ja na cztery wystawione teraz oferty nie widzę żadnych widełek, to pewne jakieś indywidualne ustalenia? Mam tylko wątpliwości co do tego czy młodszy specjalista ds. zakupów ma sama podstawę czy może cos więcej? nie ma wzmianki ani o premii czy tez prowizji i o atrakcyjnym wynagrodzeniu, co często widuje w opisach.

Widełki są ustalone, jednak pracodawca nie zdecydował się na ich opublikowanie. Dostajesz podstawę plus raz w roku premie/ nagrodę. Zwał jak zwał.

I na rozmowie od razu te kwoty są przedstawiane czy może najpierw kandydat sam jest pytany o preferencje finansowe? te premie na ile wysokie wychodzą? Jaki jest ich przelicznik? każdy ma termin związany z data podpisania umowy czy może pod koniec rok jest wszystko wypłacane?

Że można pracować w hybrydzie to już wiem po ofercie ale także poprzednich wpisach. W tym momencie jest potrzebny młodszy koordynator ds. rekrutacji i wstępnie myślę czy by się nie zgłosić. Co sadzicie? Nie posiadam tego doświadczenia z organizacji eventów o którym pisali, że je doceniają. Mniej wtedy zarobię?

Paula

A ktoś się orientuję czy są udostępniane widełki płacowe na poszczególne stanowiska? W ofercie nic nie znalazłam o wynagrodzeniu

Jak to jest z tym stanowiskiem asystentki zarządu? mam na myśli to ze o ile dobrze widzę po dacie to ktoś pod koniec października o tej ofercie pisał w komentarzach a ja teraz widzę dostępne ogłoszenie. Nikt się jednak nie dostał? W jaki sposób wygląda okres próbny?

Amelia

Faktycznie tak trudno jest się dostać? widziałam opinie od jedna Pani która pisała, że parę razy już podchodzi do rekrutacji, tam jednak chodziło o dział medyczny, co z innymi? Szukają właśnie kogoś do PR i nie wiem właśnie czy próbować. Polecacie? Po jakim czasie w ogóle tu odpowiadają na zgłoszenia?

Ela

Cześć! Chciałam zapytać jak udało wam się dostać pracę w fundacji DKMS? Aplikowałam już kilka razy do działu medycznego i cisza, mimo że spełniam wszystkie wymagania. Domyślam się że jest też spora konkurencja, ale może ktoś potrafiłby mi odpowiedzieć na co rekruterzy w DKMS zwracają szczególną uwagę?

Zadowolona

Ja osobiście też bardzo chwalę pracę w Fundacji. Najważniejsza jest współpraca i dążenie do wspólnego celu. Jeżeli ktoś pracuje z pasją, sumiennie wykonuje obowiązki to będzie zadowolony i doceniany. Lubię tą rodzinną atmosferę w pracy i przyjacielskie przejście. Plusy: krótsze piątki w okresie letnim, owocowe wtorki, jubileuszowe urlopy, możliwość wolontariatu, przychodzenia z pupilem, kafeteria, szkolenia. Podejście mojej kierownik też jest motywujące. Częste rozmowy, wsparcie jak jest dużo pracy, premie po ciężkich okresach. Ale trzeba się czymś wykazać a nie tylko narzekać. Kierownicy i Pani Prezes stają na głowie aby nam było co raz lepiej. Doceńmy to. Wspierajmy naszych kierowników bo nie jest łatwe słuchać tych niepotrzebnych narzekań, a ich praca jest bardzo ciężka. W dobrej atmosferze wszystkim będzie nam się dobrze pracowało. Minusy: niektóre zmiany trwają trochę długo, szkoda że krótsze piątki są tylko latem, brak ankiet oceniających fundację, lidera

@Zadowolona

Co za nieobiektywny komentarz. Smutno się tu czyta te zmanipulowane komentarze. poziom hipokryzji level master. Nie ma żadnego regulaminu wynagradzania, podobno nagrodę możesz np otrzymać gdy zastępujesz kierownictwo jako TL danego działu. ednak dopytam o jedną rzecz, bo jest to bardzo ciekawe. Co do Twojego wpisu: co to jest premia po cięższych okresach? Jaki dział niby dostaje takie premie? To coś nowego.

Pracownik1

Jest regulamin wynagradzania. Można go znaleźć w naszym systemie HRsys. Jest tam też o nagrodach pieniężnych, jednak bardzo ogólnie i bez konkretów, że przysługują prawcownikowi szczególnie wyróźniającemu się. O premiach po cięższych okresach też nie słyszałam ale może @zadowolona chodzi o bonus roczny?

Pracowniczka

Dołączyłam kilka miesięcy temu do Fundacji i wciąż dziwię się tym negatywnym komentarzom. W zasadzie nic nie ma potwierdzenia z rzeczywistością. Super ludzie, atmosfera, benefity. Dzięją się zmiany jak wszędzie i jak wszędzie jest grono ludzi, którzy się w nich nigdy nie odnajdą bo stoją w miejscu. Dziękuję DKMS, jesteście super

Dominika
@Pracowniczka

A opiszesz przy tym samo wdrożenie? Jak obecnie ono przebiega? Te benefity tez zaciekawiły, na start każdy ma to samo? O jakich mowa? Ile trwa takie wdrożenie kogoś nowego i po jakim czasie jest się już samodzielnym we własnym obszarze?

@Dominika

Wdrożenie - to zależy od stanowiska Nie umiem ci odpowiedzieć uniwersalnie. Jeśli chodzi o benefity są to opieka medyczna Medicover, platforma benefitowa, karta Multisport, karta sportowa Medicover, wczasy pod grusza, kursy języka obcego, owoce raz w tygodniu, ubezpieczenie grupowe, w okresie letnim jeden dzień pracy jest krótszy o 2 h (pt), spotkania integracyjne, urlop jubileuszowy, karta Sodexo na święta

@Pracowniczka

Warto czytać ze zrozumieniem i zwracać uwagę na daty. Skoro dołączyłaś kilka miesięcy temu to nie masz pojęcia co było wcześniej i jak to wyglądało przed kryzysem. Miło, że jako nowy pracownik masz pozytywne odczucia, ale nie ma co zaprzeczać lub umniejszać wielu opiniom pracownikom, którzy pracują od kilku lat i wiedzą jak to wyglądało na przestrzeni lat.

Tosia

Tylko teraz jaki wniosek za tym ma iść? Mam na myśli aktualnych kandydatów. Skoro piszecie, że było coś nie tak ale obecnie sytuacja wygląda nawet lepiej to co konkretnie uległo zmianie i co to może oznaczać dla dalszej pespektywy? Sugerujecie ze warunki mogą się jeszcze pogorszyć czy raczej nie ma już o co się martwić?

bubejs

Ile zarabia mlodszy koordynator ds. pobrań w fundacji DKMS?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fundacja DKMS?

pracowniczka

tak, i są super zorganizowane :)

@pracowniczka

oho. :) opowiesz o nich coś więcej? jak często się odbywają i czy to głównie firma nimi zarządza, że tak fajnie czy raczej daje wolną rękę ludziom w tym zakresie? W samej pracy swoją drogą również?

@Monika

Zależnie od imprezy konkretny dział lub osoba jest odpowiedzialna za organizację. Dla całej fundacji integracja odbywa się raz w roku i jest to dosyć duże wydarzenie np. ostatnio byliśmy w ośrodku pod Warszawą i mieliśmy spotkanie z Dorotą Wellman + inne atrakcje i jedzenie. No i oczywiście są integracje zespołowe, też raz w roku chyba , że jest jakaś dodatkowa okazja - to więcej Osoba/osoby, które przygotowują wydarzenie zawsze wkładają w to dużo energii i zapału. Dużo się dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie :)

@pracownik

Jasne, dzięki. Jeśli już o działach mowa to na który w ostatnim czasie kogoś szukali? Na stronie ofert brak i po prostu się zastanawiam. Było to w związku z rozwojem czy zdarzają się od czasu do czasu rotacje?

@Monika

Na koordynatora ds rekrutacji dawców jest cały czas oferta na pracuj.pl Ogólnie gdy rusza rekrutacja to najpierw jest rekrutacja wewnętrzna dopiero po tym jeśli nikt się nie zgłasza - zewnętrzna.

Ano faktycznie jednak widzę, c dodatku jest wzmianka o krótszych piątkach w okresie letnim. Wtedy praca jest inaczej poukładana, żeby ze wszystkim zdążyć? czy te testy językowe są trudne? zauważyłam o nich wzmiankę w opisie procesu rekrutacyjnego.

@Monika

Monika, poprostu pon-czw pracujemy 8h a w pt 6h. Sama organizujesz sobie pracę. O kursach się nie wypowiadam, bo nie biorę udziału. Wiem tylko, że uczestnicy są zadowoleni.

aha ok. a ten brak udziału w kursach to z czego wynika? czy to decyzja własna czy coś w firmie występuje co może delikatnie zniechęcać do czynnego uczestnictwa? jakie inne kursy jeszcze występują? ciekawa byłabym szerszej opinii osoby zainteresowanej, może się tak trafi?

@Monika

Nie mam poprostu takiej potrzeby i czasu. Każdy może uczestniczyć po okresie próbnym

@Monika

Jest organizowane wiele szkoleń . Tak naprawdę jakich potrzebujesz Wystarczy że zgłosić zapotrzebowanie w maju na kolejny rok.

Wika

czyli jak ktoś dołączył powiedzmy w czerwcu to musi czekać na maj, żeby zgłosić własne preferencje? a powiedzcie jeszcze te szkolenia sa jakieś certyfikowane? podpisuje się coś? podacie zakres merytoryczny tych tegorocznych, bo jestem ciekawa?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Fundacja DKMS na stanowisku Koordynator? 27 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Pracownica

Pracę w fundacji oceniam 5/5. Nie mam żadnych uwag w tym temacie.

@Pracownica

A jest szansa na opowiedzenie o bieżącej atmosferze? Widziałam opinię, gdzie ktoś pisał o jakiś konfliktach... Ludzie tu ze sobą może o coś rywalizują?

@Monika

Wydaje mi się że zależy od zespołu. Ogólnie , z mojej perspektywy nie są zauważalne konflikty.

pracownica

potwierdzam. W moim zespole również brak problemów.

Też tak uważam, zależy od działu. Szczerze, nie wiem gdzie występuje ten konflikt

W moim dziale (ponad 20 osób) atmosfera jest bardzo ok, nie ma konfliktów - co ciekawe nie słyszę też gdzie te konflikty są. Jest po prostu w Fundacji jakaś grupa ludzi, która anonimowo robi zamieszanie, posługuje się ogólnikami oraz plotkami zamiast normalnie porozmawiać. Mam nadzieję, że zostanie to wkrótce zalatwione bo jak się rozmawia z ludźmi to wiele osób jest już zmęczonych tą roszczeniowością i dziecinadą

Ktoś

Podkreślam, że jest to moja subiektywna opinia. Praca bywa wymagająca, ale jest w niej wiele rzeczy, które to rekompensują! Uwielbiam fundację za: - jeśli jesteś pracownikiem, który się stara, jesteś za to chwalony, doceniany i możesz liczyć na podwyżkę - uwaga! możesz przychodzić ze swoim zwierzakiem do pracy ! - benefity są tu standardem - medicover, multisport, ubezpieczenie, karty przedpłacone na święta, platforma benefitowa, w okresie letnim w piątki krótszy dzień pracy o 2h, szkolenia, kursy, nauka języka, spotkania integracyjne ogólnofundacyjne i zespołowe, 2 parkingi dla pracowników, dodatkowe dni wolne na wigilię i sylwestra, dodatkowy urlop z okazji 5, 10 lecia pracy, a w biurze dla wszystkich super ekspresy do kawy, herbaty różnorakie, owoce raz w tygodniu, biblioteczka, ogródek i taras, super sale konferencyjne (no nad relaxem można popracować, żeby był bardziej relax) no i totalna bomba RÓŻOWA SKRZYNECZKA. - FAJNI LUDZIE! - podobni do mnie, z którymi w rozmowie mam totalne flow. - wolontariat pracowniczy jest też super Moja ocena 5/5, bez wątpliwości!

Zastanawiam się

Czy w firmie wymagany jest dobry angielski? W jaki sposob jest on sprawdzany?

@Zastanawiam się

jest wymagany, ale poziom to zależnie od stanowiska. Często mamy gości z zagranicy - po prostu dobrze jeśli umiesz z nimi rozmawiać :)

@Zastanawiam się

sprawdzany jest w czasie rozmowy rekrutacyjnej - rozwmową:) i testem później przez internet

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja DKMS - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja DKMS?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja DKMS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja DKMS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja DKMS