Opinie o Merkator - sp.j. A.M. Bubik w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Merkator - sp.j. A.M. Bubik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Merkator - sp.j. A.M. Bubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkator - sp.j. A.M. Bubik w Gliwice

MARS Nowy wpis

Praca jak każda, nie jest idealnie. Prawie zawsze się sprawdza powiedzenie, "wszędzie jest lepiej, gdzie nas niema." co najważniejsze: praca poukładana, atmosfera znośna, szef jest OK, księgowa MUSI być ostra... Słyszałem od pracowników, że najlepiej to pracuje magazyn. Bardzo szybko realizują zamówienia i nie ma problemów w wysyłkach, a to jest ważne dla klienta, czyli dla mnie. Od razu widać że mają dobrego kierownika. Dział sprzedaży pracuje dość dobrze, mój opiekun z Merkatora to równy facet. Czasami mają tylko braki towarowe co zmusza do kupowania u konkurencji. Nie jestem w środku tej firmy, ale po sposobie działania można wywnioskować, jak tam jest.

on Nowy wpis

@Tomciu a co jest z tą księgową?

Ryszard

Sporo wpisów jest na wątku jednak od 2017 roku coś ucichło. Czy powodem tego są zmiany jakie zaszły w firmie? Czy ktoś mógłby się podzielić ze mną swoimi najnowszymi spostrzeżeniami? Warto aplikować?

Tomciu
@Ryszard

bo nieudacznik który to pisał właśnie siedzi na zmywaku w Niemczech :) Aplikuj, Krzysztof P to rzeczywiście obślizły typ ale szef i księgowa są ok, pracuję tu już prawie 3 lata i nie narzekam. Z szefem da się dogadać a księgowa to ostra babka, lubię takie :)

Artik
@Tomciu

To powiedz Tomciu jaką to masz wspaniałą umowę w tej firmie? Jakie składni do ZUS-u. Szef tej firmy okrada pracowników dając im umowy, dzięki którym może zostawić sobie w kieszeni więcej pieniędzy kosztem tego, że pracownik będzie miał o wiele niższą emeryturę. Zarabiasz tam 2 tys na rękę, to masz umowę połowa minimalnej. Co do księgowej tej bardziej "pewnej siebie", to poczekaj aż jej delikatnie podpadniesz, albo odpowiesz coś na jej durne poniżające teksty, to masz przej..... Zresztą i tak będziesz miał z czasem nieciekawie, ponieważ napisałeś prawdę o panu Krzysztofie P.

Wyjaśnienie
@Tomciu

W firmie Merkator nie pracuje żaden Krzysztof i z pewnością nie pracował od 2017 roku.

@Ryszard

Nie. Jest to spowodowane tym, że osoby, które opuściły tą firmę mają już o wiele lepsze miejsce pracy i mają w czterech literach firmę Merkator pana A.Bubika

Szczęśliwy Nowy wpis
@Tomciu

lubisz takie? Do czasu....

Szczęśliwy Nowy wpis
@Wyjaśnienie

czy pracował od 2017 czy nie pracował kto tam wie, tylko pracujący od 2017 wiedzą, ale przed 2017 taki pracował i mimo tego iż siedział na (usunięte przez administratora) w pokoiku przy magazynie Oregon, to fałsz z niego aż parował, a liczba osób mu ufających wynosiła 0.

KJ

@Szczęśliwy więcej niż na 1/2 etatu umowy nie dostanę tutaj?

Szczęśliwy
@KJ

Może dostaniesz minimalną na umowie. Wszystko zależy od szefa. przepracujesz do czasu emerytalnego w tej firmie, to otrzymasz później taką emeryturę, że tylko na czynsz starczy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Merkator - sp.j. A.M. Bubik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Jerzyk

@Szczęśliwy czyli pewnie na konto dostaje się tyle ile wg umowy, a resztę etatu co się wypełnia to do ręki kasa?

Artur

Jak obecnie pracuje się Wam w tej firmie? Jesteście zadowoleni ze swoich wynagrodzeń?

Eryk

Trzeba znać koniecznie język niemiecki żeby wyjechać z firmą?

szczęśliwy

Ciekawe czemu więc w tej firmie jest taka mała rotacja personelu a ludzie pracują tyle lat??!! Jak się wylatuje za kradzież to takie bzdety się pisze. Weź się do roboty albo załóż sobie swoją firmę i pozwól się okradać...Polecam, fajna praca i niebanalni ludzie. Ćwoki które się nie odnajdują- wylatują! :)

Tom

Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem!

got

Skoro są na plus @joka, to rzeczywiście warto się do nich załapać. Nie ukrywam, że takie podejście sprawia, że lepiej się za wczasu do nich umówić na rozmowę rekrutacyjną, bo może coś się zdziała na ogłoszenie.

Mkaa

Uwaga na tego pracodawcę. Oszukuje ludzi odnośnie umów, co do warunków pracy słyszałam, że szef jest ogromnym sknerusem i skąpi na wszystkim co się da.

Szczęśliwy

Nie polecam pracować w tej firmie. Robota na 8h, a umowa albo na pół etatu, albo na 1/4, wiele rzeczy brakuje, zwykłym paleciakiem ciągnie się z 2 tony, bo szefowi szkoda na wózek z elektrycznym napędem jazdy i podnoszenia. Szef sknerus do potęgi, byle by jak najwięcej mieć w kieszeni. Na magazynie atmosfera ok, lecz przyszłości w tej firmie nie ma, prędzej tylko można zniszczyć sobie zdrowie i mówię dosłownie. Ludzie tam są ok, ale szef + księgowa to osoby o braku kultury osobistej. Jeśli ktoś chce być okradany przez właściciela tej firmy, to niech tam popracuje.

szczęśliwa
@Szczęśliwy

Klient G
@szczęśliwa

ludzie wylatują przez zboczonego kolesia pana Krzysztofa P. Konfident straszny, kapuje na pracowników w swoim oregonie i podstawia świnie tym na drugim magazynie. Do tego ta księgowa pani Ewa oczywiście chodzi o tą większą pod względem gabarytowym i chamstwa. Nie wiem co szef jej robi a co ona jemu, ale dzięki niej ludzie w firmie wiedzą jak wielką świnią potrafi być ich rodak. Można powiedzieć, że trochę osób wyleciało z tej firmy, albo same odeszły. Są to osoby, które skończyły z dokładaniem do kieszeni pana Bubika z powodu odprowadzania do ZUS-u ochłapów. Jak można pracować w pełnym wymiarze godzin, a mieć odprowadzane do ZUS-u 1/4 minimalnej. Właściciel tej firmy będzie jeszcze bardzo żałował... I ta Ewka też, bo ich machloje już poszły dalej. Jedna już wybudowała się dzięki kombinatorstwu Bubika.

Klient G
@szczęśliwa

co do kradzieży, to robią to najczęściej przedstawiciele handlowi. Nie będę wymieniał nazwisk, ale kilka osób się znajdzie. Choćby ten, który odszedł sam z firmy Merkator i teraz działa na takich samych zasadach jakie stosuje szef firmy Merkator i Oregon. Szczęśliwa głupoty takie piszesz, bo ci się udaje. Obyś się nie zdziwiła, gdy nagle kopną cię w tyłek w tej firmie. Najpierw pan Krzysztof P uśmiechnie się, potem uda się do szefa, a później otrzymasz wypowiedzenie wraz z fałszywym uśmiechem pana Bubika :)

Zostaw merytoryczną opinię o Merkator - sp.j. A.M. Bubik - Gliwice

Merkator - sp.j. A.M. Bubik
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Myśliwska 25
    44-100 Gliwice