MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK

Gliwice

Opinie o MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK

Szczęśliwy 2015-01-16 00:50:46
Nie polecam pracować w tej firmie. Robota na 8h, a umowa albo na pół etatu, albo na 1/4, wiele rzeczy brakuje, zwykłym paleciakiem ciągnie się z 2 tony, bo szefowi szkoda na wózek z elektrycznym napędem jazdy i podnoszenia. Szef sknerus do potęgi, byle by jak najwięcej mieć w kieszeni. Na magazynie atmosfera ok, lecz przyszłości w tej firmie nie ma, prędzej tylko można zniszczyć sobie zdrowie i mówię dosłownie. Ludzie tam są ok, ale szef + księgowa to osoby o braku kultury osobistej. Jeśli ktoś chce być okradany przez właściciela tej firmy, to niech tam popracuje.
Mkaa 2015-02-07 23:52:32
Uwaga na tego pracodawcę. Oszukuje ludzi odnośnie umów, co do warunków pracy słyszałam, że szef jest ogromnym sknerusem i skąpi na wszystkim co się da.
got 2016-04-27 10:00:01
Skoro są na plus @joka, to rzeczywiście warto się do nich załapać. Nie ukrywam, że takie podejście sprawia, że lepiej się za wczasu do nich umówić na rozmowę rekrutacyjną, bo może coś się zdziała na ogłoszenie.
Zostaw swoją opinię o MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERKATOR - SPÓŁKA JAWNA A.M. BUBIK