K-EX

Kielce

Opinie o K-EX

Piotr 2013-03-12 15:55:29
A ja nie miałem żadnych problemów z tą firmą a wysyłam około 500 paczek miesięcznie. Mój kurier który mnie obsługuje jest naprawdę elastyczny. Z tego co kolega pisze to zderzak nie jest paczką standardową jeżeli chodzi o wymiary więc trudniej ją zgubić bo jest wielka. Firma jest ok jezeli chodzi o ceny i serwis - polecam!!
Jurek 2013-03-24 18:11:52
Ja również nie polecam. Firma tragiczna. Na paczki trzeba czekać tydzień czasu. Przychodzą informacje o pozostawionym awizo, a żadnych w skrzynce nikt nie zostawia. Ja również szczerze odradzam tą firmę.
.11.11.11 2014-09-27 12:46:41
Mała informacja, jeżeli mieszkasz w blokowisku czyli utrudniony domofonem dostęp do skrzynki pocztowej to nie otrzymasz awiza, tak już jest w firmach kurierskich. Jeżeli masz wątpliwości to zawsze możesz poprosić o dane GPS oznaczenia awiza przez kuriera. W okresie świątecznym nie korzystaj z usług przewozu kurierskiego, ilość paczek wzrasta x 3-6, sort tego nie obsłuży. kurier nie rozepcha samochodu. Do każdej przesyłki dołączaj informację o nadawcy i odbiorcy, ułatwi to oszukanie nr przesyłki w przypadku odklejenia lub zniszczenia się listu przewozowego. Czytaj dokładnie regulaminy i stosuj się do nich.
szyks 2016-04-03 17:51:39
W przypadku takich stanowisk jak Dyrektor Handlowy @prynk masz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podobnie jest też w przypadku przedstawcieli handlowych.
Zostaw swoją opinię o K-EX - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-EX