Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w Brzesko

Czy u Lesia są przyjęcia do pracy i czy płaci na czas i jakie są zarobki?

Edek

Opinia z maja raczej nie opinia stara.Ta firma jest znana z ciekawych propozycji finansowych....Proszę pójść i się samemu przekonać jak jest...

Tutaj dla każdego pracownika warunki mogą być w zasadzie nieco zbieżne? ten opis dla kierownika mnie zaciekawił. Wiem także, że z miesiąc temu była widoczna oferta dla kierowcy z HDS, dlatego się nią zainteresowałem. Mam doświadczenie i ciekaw byłbym ile się zarabia teraz? i jak możecie ocenić stan pojazdów?

Marian Nowy wpis

Haha stan pojazdów śmiechu warte... Idź do operatorów na budowę i zapytaj czym jezdzą. Niech może opowiedzá o starym capku widłaki jak się fajnie prowadzi. Za hamujesz on z góry dalej jedzie albo zapytaj ślepego jak się prowadzi wózek widłowy na składzie w cegielni

@Marian

Nie mam pojęcia kim jest ów „Ślepy” ale możesz opowiedzieć o tej całej cegielni? Z tymi hamulcami to czemu nikt jeszcze bardziej się tym nie zainteresował? poszły w ogóle jakieś zgłoszenia?

Co wchodzi w socjal PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Marian Nowy wpis

Socjal w tej firmie nie istnieje. Z socjalu rodzinka jeździ na wycieczki. Herbata swoją cukier swój ubrania swoje i buty swoje. Ani grosza nie wrócą jeszcze próbują zabrać premie

Czy u Lesia są przyjęcia do pracy i czy płaci na czas i jakie są zarobki?

Marjan
@Marek

Lepiej daj sobie spokoj kolego z nimi. Wyplaty mocno oppznione placi smieszne pieniadze typu 16 17 zł ludzie na niego wkurwieni

Agata
@Marjan

Spóźnia się z wypłatami, ale drogimi autami się wozi i po wycieczkach ciągle jeździ.Jabym 5 minut tam nie pracowała, czasy się zmieniły, praca jest trzeba tylko się rozejrzeć a nie pracować na potęgę kogoś za darmo.

Marjan
@Marek

Idz do niego i zapytaj obiecaja ci zlote gory a jak przyjdzie do wyplaty to 17 zl a wyplaty byly opoznione no jak sie na bralo stos kredytow to trzeba splacac a jelenie musza na to tyrac by reszta swity mogla sie dodatkowo bawic i kupowac kolejnego nowego discawerka za 400 tys

No właśnie oferta na HDS jest i mnie tez ciekawiło ile się zarabia. Odnosisz się do dawniejszej opinii, może do teraz się cos zmieniło skoro szukają nowych? Jak to na umowie teraz wygląda, czy ktoś się już orientował?

Edek

Łucja

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w Leś? Czy firma jest wypłacalna?

Staszek
@Łucja

Firma straciła płynność finansową, ma problemy z obsługą zadłużenia

@Staszek

Czyli rozumiem, że są nadal opóźnienia? Ile one trwają zazwyczaj? Czy firma zaczęła chociaż regulować te płatności?

Murarz

Rozmowa do (usunięte przez administratora)

Czy daje (usunięte przez administratora) i strzelam z (usunięte przez administratora)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Witam wszystkich, takie pytanie z mojej strony. Skoro w 2021 płacili kierownikowi dworca 4200 według ogłoszenia to jaka teraz jest stawka? I czy są w ogóle takie stanowiska jeszcze czasem albo przynajmniej podobne? Praca zastępcy też by mnie interesowała i wchodzi w grę.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" w przypadku pracy jako operator produkcji?

Benek56

Jak czytam te komentarze to dochodzę do wniosku ze tutaj same matoły komentują. Pisać tutaj ludzie poprawnie nie umieją. To jest jakiś czarny sen..

Edyta

No i przy tym udzielonym opisie odnośnie sytuacji to jak się panu tutaj pracuje? Wspomniane opóźnienia nie są dla pana tak bardzo rażące? W takim razie co takiego zachęca pozostałych pracowników do stałego zatrudniania się tutaj? Ilu ich w zasadzie jest?

spawacz-50 zeta na reke w de

tak pan spawacz widzial jak o godzinie 5.30 niedaleko schella podjezdza autobus po niewolników az zal patrzec tak czekali jakby na skazanie jechali

Krzysiek
@spawacz-50 zeta na reke w de

Ciekawe czy kierowca byl trzeźwy. Koledzy od lesia opowiadali ze byl kiedys taki kierowca ktory calą dniówke chlał gorzałe na budowie a potem do brzeska z ludzmi jechal i w czasie drogi piwko.

@Krzysiek

w czasie drogi? wtedy to chyba ludzie sami by zareagowali? ogólnie to zdarzyło się tutaj już może zwolnienie dyscyplinarne z tego tytułu?

Gienek
@Edyta

Jakie zwolnienie? Mozesz tankowac ile chcesz do pelna i ropy jak masz bańkę piątke i alkoholu jak masz sklep na budowie

@Gienek

jesli to prawda to jak to możliwe, że nikogo jeszcze na tym nie złapano skoro tak otwarcie o tym piszecie? wkręcacie pewnie? a paliwo serio ktoś podbiera?

Ropa piątka
@Edyta

Idz do kierowcy co u lesia robi i daj mu piątkę bańkę to ci w momencie napełni kierowcy i operatorzy na budowie są w tym bardzo wykfalifikowani a co do alkoholu mezesz pić ile wlezie pozdrawiam

@Ropa piątka

Ja nie będę ale teraz to nie wiem czy faceta tu do pracy puszczę jak wy takie rzeczy tu piszecie. w razie czego nawet jak już to nie każdy w tym uczestniczy? czy na dzień dzisiejszy można tu dobrze zarobić adekwatnym wysiłkiem co do tego?

Edyta

Niestety nie wdrożyłam się jeszcze w wasz język firmowy... Zatrudnionym ludziom łatwo się dogaduje czy trzeba czasu? Jak przyjmują tu nowych?

Gienek

Panie spawaczu les kupil szpital okulistyczny w krakowie za 20 milionow zlotych udaje biedaka a kasy kupe facet jest najbogatszą osoba w brzesku nie wspomne o tym ze burmistrz brzeska siedzi mu w kieszeni pozdrawiam

Ledwo wiąże koniec z końcem? To co za stawki on ludziom płaci za robotę? Rozglądam się za pracą, jako murarz, ale bez pijaństwa, podniesionych głosów i tym podobnych historii, a wyczytałem, że narzekaliście trochę na nie. Czy może nadal się zdarzają?

gienek leś
@Piotr

no niestety panie spawacz, powaznie les kupil szpital okulistyczny za 20 milionów zlotych a co do tego pseudo burmistrza oby to byla jego ostatnia kadencja sprzedal najdroższą dzialke w brzesku deweloperowi z pagenu

gieniu

mam nadzieje ze sie nie nabiora. To skad wiesz ze les wzial kredyt na szpital w witkowicach? cos moze byc na rzeczy bo chyba coś nie tak z kasą jest, ludzi zaczal zwalniac, wyplaty mocno opoznione

Piotrek les

Hehehe to juz wszystko jasne dlaczego szuka kasy . ciekawe co z tym blokiem co zaczął na krolowej jadwigi przeciez ludzie wplacili pieniadze ale z tego co wiem malo mieszkan kupionych. Ich pycha i duma spycha ich tam gdzie jest ich miejsce czyli na dnie

@Piotr

Zdarzają sie? To jest na porzadku dziennym idź do siwca on rządzi na brzesku teraz zobaczysz które pól dnia dłuższe

Roman
@Piotrek les

Tylko 10 na 50 mieszkań sprzedane w tych horyzontach :) Połowa klientów to jego pracownicy i wierzyciele a reszta ta garstka to naiwi ludzie. Wszystko ma już zastawione i zadłużone w bankach i u różnych ludzi, łączne długi to ponad 100 mln zł plus zobowiązania handlowe....... pewne info. Ta firma już cuchnie trupem ja na miejscu pracowników już bym szukał nowej pracy :)

Ed birkenał
@Roman

Jezeli to prawda co mówisz to jest tragedia ale nie woerze ze ma dlugu 100 mln jego sprzety i nieruchomosci wszystkie razem wziete nie sa chyba tyle warte kto mu te pieniadze pożycza? Karki te byczki w czarnych garniturach?

franek
@Roman

kto mu dał 32 miliony zlotych?

Piotrek les

Sprawdziłem tą księgę faktycznie jest 32 miliony w kredycie hipotecznym udzielonym przez jakąś firme o której słowa nie ma w necie... Skąd on bierze tych ludzi którzy mu to pożyczają i kiedy on to spłaci przeciez ma domki na pomianowskim stoku stan surowy stokrotke i ten blok na jadwigi przeciez to nie generuje az tak dużych dochodów ci co kupili od noego mieszkania wtopili sie ładnie

Piotrek les

A i zapomnialem dodac zesławic bylej cegielni zesławice ktora pewnie tez jest na kredycie ja nie wiem oco tutaj chodzi jakich on ma doradców tyle kasy przecież to prawie 100 mln nowych złotych nie wiem czy by trzy czwarte brzeska za to nie kupił z portkami burmistrza włącznie

Roman
@Piotrek les

zesławice w 90% sprzedane atalowi ...... a koleś dalej pusty :) a to co zostało czyli jakieś ruiny i stare budynki zastawione w bankach na kolejne kilkanaście mln łącznie kolejne około 20 mln

@Roman

Czyli generalnie mówiąc facet jest bankrutem? Ale jeszcze jakieś pieniądze ma bo ludziom wyplaca przypuszczam ze pieniadze ma z czynszu z galeri odyseja i z mrówki z utargu . ma przeciez mieszkania jeszcze te co postawił np na łepkowskiego czy krokusowej czy to też już sprzedane?

Piter

Przed zakupem mieszkania polecam się bardzo dobrze zastanowić.Brak poszanowania klienta ,mieszkańcy nie mają praktycznie nic do powiedzenia. Administracja i zarządzanie prawie nie funkcjonuje . Mieszkańcom nawet nie dano prawa do wyboru własnego zarządcy. Można sobie pisać w różnych sprawach i wszystko pozostaje bez odzewu. Panuje brud, mimo że mieszkańcy za sprzątanie płacą w bieżących rachunkach. Blok jest zaniedbany i nieremontowany pomimo że są wpłacane pieniądze na fundusz remontowy itd..odradzam ,szkoda pieniędzy i nerwow

Łucja
@Piter

Ale to zwykła spółdzielnia czy coś innego, mógłbyś to wyjaśnić? One się niestety rządzą własnymi prawami.

@Łucja

To jest wspolnota mieszkaniowa ktorej zarzadca jest etatowy pracownik lesia mianowicie kierownik budowy w krakowie

pociot lesia
@Piotrek les

dokladnie tak jest, prawdopodobnie te pieniadze z tej niby wspolnoty którą zarządca jest etatowy kierownik lesia idą do lesia

@pociot lesia

Macie pewność? A jak tutaj można byłoby jakoś wpłynąć na to, żeby nakłonić ich do zadbania o te budynki? Są jeszcze jacyś inni pracownicy, z którymi można na ten temat rozmawiać?

pociot lesia dzwigowy
@Edyta

nikt nie ma pewnosci co tam sie dzieje,w kazdym razie ja bym mieszkania u niego napewno nie kupil jest wiele lepszych deweloperow w brzesku nie bede mowil kto bo nie chce robc reklamy ale np prosze sobie popatrzec na bloki na czarnowiejskiej nawprost kosciola milosierdzia,czysciutko wszytko zadbane material przyjezdzal nowy a nie jakis stary uszkodzony z skladu lesia co nikt nie chcial kupic wspolnota i zarzad wporzadku male oplaty prosze sie zorientowac jak dziala ten nowy blok na czarnowiejskiej ani jednego zlego slowa od mieszkancow a jak byla budowa pelna kultura czysciutko zadnychdarć wyzwisk i gnojenia ludzi takie sa fakty

Mieszkaniec
@Edyta

W bloku kupionym u L...rządzi on i jego człowiek zwany zarządcą.Mieszkam w takim bloku już parę lat,zarządcy nigdy na oczy nie widziałem,na maile też nie odpisuje. Nie ma nikogo,czasem zagląda tutaj jakaś sprzątaczka nie wiadomo skąd coś popapra i pójdzie. Mieszkańcy są traktowani jak podwładni tych dwóch Panow,za ich własne pieniądze.. W pomieszczeniach należących do wspólnoty, za ich plecami robi się prywatne lokale.

Wykorzystany
@Mieszkaniec

W tym właśnie pomieszczeniu ktory nalezy do wsplnoty na 5 pietrze mieszka właśnie wspomniany szef wszystkich szefów

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" szukała niedawno pracowników w mieście Kraków. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Krzysiek

Pracowałem u lesia od 2008r do 2010r. I dziekuje Panu Bogu ze jakos to przetrfałem. Pijaństwo bijatyki ponizanie pracowników przez pseudo majstrów i przez gienka lesia i tego drugiego siwego. Trzeba bylo caly czas oglądac sie za siebie bo pełno złodzieji tam niby pracowało wtedy. Znajomy (normalny) przyniosl sobie zimowa porą zurek z kielbasą to mu przed przerwą sniadaniową ktoś kiełbase zezarł. To byla moja pierwsza praca w tej firmie. Wiele mnie nauczyla. Bo szybko z pomocnika stalem sie murarzem bo kiedy podawałem zaprawe wszyscy murarze byli pijani wiec zaczalem sobie murowac sam. Teraz po latach wybudowałem juz sporo domów dzieki pijaństwu u lesia.

Mariusz

Byłem kiedyś na rozmowie o pracę, na stanowisko biurowe, mieli oddzwonić jaka decyzja i do dzisiaj cisza, fakt, jak przyjechałem na rozmowę to z siedziby odjeżdżał autobus z pracownikami, ci ludzie wyglądali jak na rozstrzelanie. Właściciel konkretny ale średnio miły w obyciu, raczej wiele wymagał a pensja najniższa krajowa. Koleżanka zwolniła się jakiś czas temu i również mi odradzała więc dałem sobie spokój.

Julia

W ogłoszeniu z tej firmy ktore tutaj jest pojawilo sie info ze OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO zarabia od 7 tys, chcialabym zapytac czy tak rzeczywiście to wygląda, można nawet więcej skoro "od"?

debesciak

ja to lesiowi nie zlecilbym wykopania dziury nawet bo les nic nie umie robic tylko tych (usunięte przez administratora) umie wykorzystac do cna.Jeden tam pisal na dole w opiniach blok 10 pietrowy na parterze 10 styropian a na górze 2 cm ledwo co zmiescili ja to wspólczuje tym ludziom co pokupili mieszkania od nich bo nie wiadomo kiedy spadnie im strop na leb ja tez robilem u tych nieudaczników widzialem zobaczylem tyle mojego straconego 2 miesiace zycia

@debesciak

Oho, jest byłego niezadowolonego pracownika? Czemu się Ciebie pozbyli? Chyba, że sam jednak odszedłeś? I w sumie jeśli serio twierdzisz, że coś jest niestabilne i może komuś stać się krzywda to może skontaktuj się bezpośrednio jak już, a jeśli robisz z tego tylko takie pisanie sobie na forum to raczej jest jednoznaczne, ze ta opinia chyba nie jest zbyt wiarygodna?

Kazimierz

Atmosfera to (usunięte przez administratora) Donoszenie na współpracowników. Praca w soboty-nie płatne. Pseudo kierownicy po zawodówkach. Niby dyrektorzy którzy tylko patrzą jak się przyczepić byś niedostał wypłaty. Wiele firm współpracowało i teraz żałują.

Dawid
@Kazimierz

Jak weekendy mogą być niepłatne skoro pracujecie? Masz na myśli, że nie są płatne dodatkowo, tylko jest zwykła stawka? No chyba nie pracujecie za darmo ...

Mariusz

Może warto złożyć CV do firmy, pytałeś, czy mają jakieś wolne miejsce? Nie wiem, czy na forum podejmą z Tobą współpracę, musisz trochę inną drogę, aby się tam dostać, wybrać.

hadzi

jak zobaczylem ten chory czelendz czy (usunięte przez administratora) wie co to niewiem smiac sie albo plakac lesie wyprowadzili trupy z ceglami uruchomili dzwig i mysla ze wszyscy teraz u lesia beda kupowac a te niewolniki paraduja jakby im manna spadla z nieba ZAŁOSNE ALE PRAWDZIWE

Ktoś

Więc na temat i krutko mówiąc beznadziejna atfosmera zero szacunku dla pracownika najniższe wynagrodzenie w Polsce porostu czytając opinie od 2014 roku nic się nie zmieniło. Niebede pisał nazwiskami i czy imionami ale broń Boże pracować w tej firmie. Jedynie zarzutów nie mam do kadr poza tym zdała od tej firmy

Mati
@Ktoś

Ludzie a czego wy sie spodziewaliście?? jadownickie scie#wa biora się prowadzenie firmy, bez pojęcia o zarzadzaniu i organizacji na taką skalę. To samo było z pseudofiremka budowlaną sz0kalskieg0. Ten to dopiero (usunięte przez administratora) i hochsztapler, na szczeście juz w raichu na szparagi jezdzi i nie produkuje fuszery nikomu wiecej.

Prezes
@Mati

Gościu ale trafiłeś w sedno! Wogole dziwie sie ze takie niedouki jak "st@siu schok@lskyy" nawet na panszczyznie w raichu sie jakos trzymaja. sfrustrowany koles, ktory moze zarzadzac co najwyzej swoja fabyka w gaciach. Choc patrzac na jego pomiot uł0mny to i tak nie bardzo...

zadowolony klient
@Prezes

eee ja tam byłem zadowolony z usług cureczki. Pełna profeska. Wiecie może czy kurevna meryyy nadal obsługuje na miejscu w chałupie?

Seba
@zadowolony klient

Z tego co wiem to stara jej teraz pilnuje jakiegis przyblede po gimnazjum z okocimia. I dba o reputacje mlodej hahahaha

Mariusz

To potwierdzona informacja na temat tego, ile dokładnie można aktualnie zarobić za pracę w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"? Pytam, ponieważ czuję się nieco zaskoczony podaną przez Ciebie stawką. Tak w ogóle wspomniałeś coś o pracujących sobotach. Czy każda w miesiącu jest pracująca?

Kumpel spawacza

Spokojnie kolego ta firemka juz długo nie pociągnie chodza po brzesku pogloski ze facet ma 45 mln długu. Ciekawe co bedzie z gienkiem ten facet to jest (usunięte przez administratora) do potęgi n-tej czego sie dotknie to (usunięte przez administratora) wszystko jak leci istny śmieć

jan

kolego szkoda dużego P na tego podczlowieka gienka. To jest oszołom i (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" - Brzesko

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"?

Kandydaci do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO HANDLOWO TRANSPORTOWE "EDMUND LEŚ"