Opinie o COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD w Warszawa

uciekac Nowy wpis

Nie p0lecam, stracicie tylk0 czas i pieniadze przy prrac0waniu na wlasnej dzialan0sci, jak bedziecie 0dch0dzic t0 wam nie wyp laca pensji

Mariusz Nowy wpis

Wg mnie ta firma wogle nie istnieje, na pewno nie zajmują się tym co mówią, przydałaby się tam kontrola

Lidia Nowy wpis

@Ania w jaki sposób osoby, którym COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD zalega pieniądze walczyły o swoje wynagrodzenie? Czy firma jakoś uzasadniała fakt niewypłacania pensji, np. potrąceniami? Na jakich zasadach pracownicy byli zatrudnieni? Czy to była umowa o pracę czy jakaś inna forma? Ty również tam pracowałaś i Twoje informacje są z pierwszej ręki?

M. Nowy wpis

Zgadzam się z poprzedniczka, nie warto sobie zawracać głowy a z ta firma powinny zostać zrobione jakieś porządki jeżeli ona jeszcze wogle istnieje.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Wojtek

Czy nie przesadzacie z tym narzekaniem?

@Wojtek

to Ostrzeżenie dla przyszłych aby nie byli na tyle naiwni co my i zeby trzymali się daleko od nich ;)

Znam ludzi co tam pracowali i każdy odszedł, odchodząc nie dostali pensji. Od takich firm trzeba uciekać, ludzie jest rynek pracownika obecnie w Polsce a czasy niewypłacania wynagrodzeń dawno się skończyły, takie firmy od razu powinny być zamykane.

Jedyne co się dało to wyklucac o swoje wynagrodzenie które i tak nie wypłacili

Lidia

@Ania a jaki cel jest w tej anonimowości? Wiesz może? Czy nie dało się porozmawiać z pracodawcą na ten temat, by coś zmienić w zasadach pracy w firmie COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD?

Robert

Uciekać jak najdalej od nich

Zgadzam się z poprzedniczka. Tak wyglądała praca u nich. Maili swoich nie, kaZdy posługiwał się fałszywym imieniem i nazwiskiem wydzwaniając i wyciągając dane. Prowizji nikt nie dostał, praca na działaności gospodarczej, wogle nieopłacalne. W pracy sami Polacy a każą po ang rozmawiać, porażka.

Pedro

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Monia

Drodzy czytelnicy. Pracowałam kilka lat temu. Płacili 72pln dziennie za każdy przepracowany dzień na działalności gospodarczej. Trzeba było za te 72pln brutto siedzieć 8h bez możliwości wyjścia na lunch. Nikt nie miał swojego maila, codziennie zmieniali biurko i komputer przy którym pracowałeś/łaś. Kazali pozyskiwać kontakty w domu podczas weekendu. Wolno było rozmawiać tylko po ang mimo że pracowali sami Polacy. Nie było ani 1 osoby która przepracowała więcej niż miesiąc. Kazali telefonować i sprzedawać miejsce reklamowe spółkom przez telefon a jak ktoś chciał rozmawiać to wyrywali Ci słuchawkę. Telefony tylko przez skype. Jak na moje doświadczone oko firma handluje danymi nic więcej. Nie łudźcie się że zarobicie prowizję bo nie ma od czego. Firma nie sprzedaje powierzchni reklamowych bo takich kontraktów nie załatwia się telefonem anonimem przez skype...

Lidia

@okropnie - Dlaczego tak uważasz? Możesz rozwinąć komentarz? W tym momencie nie przekazuje zbyt wiele informacji osobom szukającym polecenia.

okropnie

Masakra odradzam jeżeli szanujesz swoj czas i pieniądze.

Tomás

Mam ofertę pracy od tej firmy, czy są one w porządku? nie jakichś oszustów? jak sprawdzić, czy ich portfolio jest prawdziwe

Robert 34

Firma jest w porządku, polecam. Jak na lokalny rynek pracy więcej plusów niż minusów.

MIgacz 2

Pracowalem z dwa lata temu- firma ok- warunki zalezy dla kogo- zarobki oprate o prowizje... chyba jest biuro w Warszwie.

Lidia

@MIgacz 2 - pracowałeś może w COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD? Mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z użytkownikami tego forum. Informacje na temat atmosfery, warunków zatrudniania i ogólnej oceny pracodawcy będą pomocne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy. Z tego co się orientuje mają oddział w Warszawie, może pracowałeś właśnie tu?

MIgacz 2

Dokładnie tak , nic nie ma za darmo i rzecz w tym, aby po prostu robić swoje, pracować tak jak trzeba i wyciągać z tego wnioski, w firmie nie jest źle przecież

Nickname

Hate w Polsce jest popularny jak widac.brak szacunku do pracodawcy, lenistwo, brak ymiejetnosci sprzedazy w rytm hasla czy sie stoi czy sie lezy to i tak mi sie nalezy! Kto nie ma pojecia o co chodzi w sales niech nawet nie probuje dla nich pracowac bo dostanie tylko podstawowe wynagrodzenie i nie ma na co liczyc ze sie utrzyma. Dobrych sprzedawcow mozna policzyc na palcach jednej reki....a ci zarabiaja dobra prowizje.

Zostaw merytoryczną opinię o COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD - Warszawa

COMBINED-SPORT WORLDWIDE LTD