Alta Linguistic szkoła językowa

Wrocław

Opinie o Alta Linguistic szkoła językowa

lala 2011-06-15 17:31
Witam,czy ktos mial szanse tasm pracowac? jak tam jest? chodzi mi o prace w charakterze sekretarki badz asystentki?
anonim 2011-06-17 14:38
Lala, ta szkoła jest całkowicie nową placówką, NIKT jeszcze nie miał okazji tam pracować. :)
sisi 2016-05-02 21:28
z tego co szanowny przyjacielu się orientuję z pomoca ich strony internetowej to niestety na liście nie mają kursów języka norweskiego, ale z kontaktuj się z firmą, może da się jakoś dogadać i coś ci zorganizują
lektor 2017-02-06 16:05
beznadziejna szkoła. całkowicie odradzam, wcześniej było tam ok ale jest coraz gorzej, a personel zmienia się w zastraszającym tempie co chyba o czymś świadczy.
kamrasw 2017-03-13 14:39
wyzysk, oszukiwanie, właścicielka traktuje człowieka jakby był gorszej kategorii, ludzie masowo stamtąd odchodzą , wypłaty niewypłacane na czas, okropna atmosfera pracy, presja, szkoda czasu i przede wszystkim zdrowia...
Dama 2017-03-16 16:05
W stu procentach prawda
ona_ona 2017-03-20 23:44
Popieram poprzednie opinie. Odradzam wszystkim zatrudnienie w tej "firmie". Bardzo stresująca i niewdzięczna praca za śmieszne pieniądze, których i tak nigdy nie ogląda się na czas.
Zostaw swoją opinię o Alta Linguistic szkoła językowa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alta Linguistic szkoła językowa