Opinie o Ensalta Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ensalta Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ensalta Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ensalta Sp. z o.o. w Kraków

Ktoś Nowy wpis

Wszystkim którzy chcą podjąć współpracę z Panem Karolem (szefem tej instytucji) odradzam, w McDonald's będziecie bardziej szanowani. Jakość usług na bardzo niskim poziomie, tak samo jak i czas reakcji. Dobre słowo można powiedzieć tylko o pracownikach których już tam niema.

Sebastian Nowy wpis
@Ktoś

Zarobki też na poziomie mcdonalds?

ck2 Nowy wpis
@Sebastian

Pewnie podobne ? ?

Hanna

Czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników?

nie
@Hanna

tak

Hanna Nowy wpis
@nie

Cały czas poszukuje nowych pracowników? Jest szansa się dostać mimo tego, że nie ma aktualnych przyjęć na przykład?

Jaka jest kultura pracy w Ensalta Sp. z o.o.?

Masny ben

Kulturka zawsze jest, z rana kawior wieczorami szampana pijemy

geodeta

nie polecam taj firmy , wykonywałem usługi geodezyjne dla właściciela Karola Głowy , mineły 3 miesiące od przekazania faktur i pieniędzy nie ma , telefonu oczywiście nie odbiera , nie odpisuje na maile , zwykłe (usunięte przez administratora) - NIE POLECAM

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Ex

Nie mogę się zgodzić z poniższymi negatywnymi opiniami. Dużym plusem pracy dla Ensalty jest na pewno możliwość zdobycia sporego doświadczenia i rozwoju na wielu płaszczyznach. Pracownik zostaje obdarzony dużym zaufaniem i ma możliwość realizacji swoich pomysłów, dostając swobodę działania. Poza tym kierownictwo jest dosyć elastyczne w kwestii formy zatrudnienia. Jest to mała firma, wszyscy się dobrze znają, więc atmosfera jest raczej swobodna. Z drugiej strony, nie jest to korporacja, więc nie ma co liczyć na benefity typu multisport, czy pakiet medyczny. Natomiast istnieje możliwość odbywania dosyć przydatnych szkoleń.

Konstanty

Idealnie to z pewnością nigdzie nie jest i tylko ta firma która nic nie robi nie popełnia błędów.

Klient

Nigdy się spotkałem się z tak nie rzetelną firmą jak ENSALTA Pana Karola. Nie dotrzymują dostaw sprzętu, zdania. Maja bardzo duży bałagan . Pracownicy nie potrafią nic załatwić. Jak się do nich dzwoni to oczywiście na etapie oferty jest ok ale już po podpisaniu umowy nikt nie raczy odebrać. Na sprzęt od nich czekałem ponad 40 dni co jest nie dopuszczalne. Jak już sprzęt do jechał to okazało się, że dostałem nie taki który zamawiałem i kolejne dnie czekania. TRAGEDIA. Nigdy i nikomu nie będę polecał tak nie zorganizowanej firmy. Szefowie myślą tylko jak tu kupić sobie nowe BMW.

były
@Klient

Dokładnie. Jako były pracownik, a w zasadzie zleceniobiorca ze statusem studenta (...), muszę przyznać rację. Nie zgodzę się jednak z opinią, że pracownicy nie potrafią nic załatwić. Pracownik ma tam narzucony pewny sposób zachowania, który musi być zgodny z "widzimisię" prezesa.

Grzegorz

@Klient, dziękuję za Twoją opinię z poziomu klienta firmy Ensalta. Wypowiedzi, klientów są również ważne ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku. Czy był to Twój pierwszy kontakt z tą firmą? Mógłbyś napisać co spowodowało, że zdecydowałeś się skorzystać z usług tej firmy? Polecenie przez znajomego? Może jakaś recenzja w internecie? Przedstaw, proszę, motywy, które wpłynęły na taką decyzję.

Klient

Długo falowa współpraca z nimi nie ma racji bytu, jak nie potrafią utrzymać umownego terminu 30 dni. Sprzęt niskiej jakości i wsparcie techniczne praktycznie nie istnieje. Podejście do klienta na niskim poziomie.Ogólnie nie polecam. Klient indywidualny, Arkadiusz

Grzegorz

@pracownik czy rzeczywiście jest tak źle, że szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną? Chodzi o zarobki, atmosferę czy może o coś innego? Podzielcie się swoją wiedzą, wiele przyszłych pracowników tej firmy z pewnością skorzysta z Waszych wskazówek.

rozczarowany 2

darujcie sobie wysyłanie cv, szkoda czasu jeżeli was zaproszą na rozmowę itd..

@rozczarowany 2

potwierdzam

Jedyne wymagania w tej firmie to status osoby uczącej się lub bycie zza wschodniej granicy, więc nie rozumiem czemu klienci się dziwią że firma działa beznadziejnie.

Mirror

Ostrzegam przed tym "pracodawcą". Po zapewnieniu kandydata, że są nim zainteresowani proszą o wykonanie projektu próbnego. Po jego otrzymaniu o pracowniku zapominają natychmiast, przy próbach kontaktu szef zawsze "jest w delegacji". Nie otrzymuje się nawet informacji "nie jesteśmy już zainteresowani tą kandydaturą, bo mamy kogoś lepszego". Projekt zaś skutecznie można wykorzystać w dalszym działaniu firmy...

zawiedziony
@Mirror

Niestety potwierdzam ten fakt.

Rozczarowany

Również jako klient ,nie polecam tej firmy. Błedy w zamówieniu i przeciągająca się realizacja. Czekałem 1,5 miesiaca na zamówiony sprzet. Zdecydowanie nie polecam !!!!

Nie polecam tego pracodawcy. Śmieciowe umowy, śmieciowe pieniądze, nadgodziny wypłacane z wielką łaską (o ile w ogóle wypłacone). Brak szacunku do pracownika.

admin

Jak kształtują się zarobki w firmie Ensalta Sp. z o.o. ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Ensalta Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ensalta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ensalta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ensalta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ensalta Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ensalta Sp. z o.o.