Ensalta Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ensalta Sp. z o.o.

admin 2015-08-03 17:41
Jak kształtują się zarobki w firmie Ensalta Sp. z o.o. ? Czy zawsze można liczyć na premię czy dostaje się tylko podstawę? Napiszcie w komentarzu!
były pracownik 2016-06-18 11:01
Nie polecam tego pracodawcy. Śmieciowe umowy, śmieciowe pieniądze, nadgodziny wypłacane z wielką łaską (o ile w ogóle wypłacone). Brak szacunku do pracownika.
Rozczarowany 2016-09-28 11:09
Również jako klient ,nie polecam tej firmy. Błedy w zamówieniu i przeciągająca się realizacja. Czekałem 1,5 miesiaca na zamówiony sprzet. Zdecydowanie nie polecam !!!!
Mirror 2017-07-13 13:51
Ostrzegam przed tym "pracodawcą". Po zapewnieniu kandydata, że są nim zainteresowani proszą o wykonanie projektu próbnego. Po jego otrzymaniu o pracowniku zapominają natychmiast, przy próbach kontaktu szef zawsze "jest w delegacji". Nie otrzymuje się nawet informacji "nie jesteśmy już zainteresowani tą kandydaturą, bo mamy kogoś lepszego". Projekt zaś skutecznie można wykorzystać w dalszym działaniu firmy...
Zostaw swoją opinię o Ensalta Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ensalta Sp. z o.o.