Opinie o Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c. w Świdnica

Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Szywała s.c.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c. w Świdnica

Stefan Wlazło Nowy wpis

Nie mam negatywnych opinii o firmie Anna szywała, prowadziłem tam zajęcia przez wiele lat i zawsze wszystko było zorganizowane na bardzo wysokim poziomie. Stefan Wlazło

byly_pracownik

No i co? Wszystkie PRAWDZIWE opinie o tym obozie pracy zostały usunięte dzięki córce, która jest adwokatem? Być może dzięki tym wpisom, które przedstawiały prawdziwą "wersję" Szywały (jako właścicielki firmy) kilka osób uniknęło największego błędu w życiu (nie tylko zawodowym, bo praca tam odbija się również na zdrowiu i relacjach z najbliższymi).

taka_ja_kaja
@byly_pracownik

Nie wiem, jakie były te usunięte opinie, ale to prawda - praca w tym "(usunięte przez administratora)" (brawo! inaczej tego nazwać nie można) naprawdę jest bardzo destrukcyjna, wyniszcza człowieka psychicznie i fizycznie, i dodatkowo negatywnie odbija się na relacjach z najbliższymi.

Mirosław
@taka_ja_kaja

Na czym polega negatywna atmosfera w firmie? Ciężko się porozumieć z kierownictwem?

Angela
@Mirosław

Może po prostu niektórzy są za słabi, by porządnie pracować. Prezes ma bardzo jasną wizję prowadzenia swojej firmy. Niektórzy nie potrafią sprostać swoim obowiązkom. Ot, i cała historia.

Sobota Nowy wpis
@Angela

Przez firmę bardzo dużo się przewinęło pracowników i nie chodzi mi o takich co pracowali 3 miesiące. Niektórzy pracownicy pracowali tam po kilkanaście i kilkadziesiąt lat i nie byli słabi a obowiązki wykonywali sumiennie. Niestety praca była 7 dni w tygodniu a godziny pracy od 8 do 16 były nierealne bo często do godziny 18 a i tak nie zrobiło się wszystkiego. Praca dobra dla osób młodych, które nie mają rodziny bo niestety praca w szkoleniowce odbijała się często na rodzinie i na zdrowiu pracowników.

Beata Nowy wpis
@Sobota

Czyli jeśli chodzi o zarobki to nie ma na co narzekać? Chodzi o dyspozycyjność? Bo przy takim trybie to raczej dużo idzie zarobić?

Helena Nowy wpis

Pisał ktoś, że ankiety ze szkoleń są odpowiednio segregowane, aby te pozytywne trafiały do właścicielki. Dlaczego zatem są wykonywane, skoro nie są potrzebne rzetelne opinie, tylko same dobre? Po co są ankiety, jeśli nie po to, aby poznać zdanie osób szkolonych?

Iwona

Jest lepiej teraz, jeśli chodzi o ogólnie zatrudnienie? Jak atmosfera? Płacą w terminie, szanują ludzi? Ciekawe komentarze tutaj przeczytałam, chciałabym znać jakieś Aktualności.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
robek

najwazniejsze, ze firma jest wplacalna i pracownicy nie narzekaja, zawsze na czas sa pieniadze i to jest bardzo wazne, kazdy czeka do dnia wyplaty, nikt nie chce byc oszukiwany a poza tym jak podpisujesz umowe to musisz jej przestrzegac

poniedziałek

Jak najdalej od firmy Szywała. Właścicielka niby ciągle się uśmiecha i sprawia wrażenie profesjonalnej, ale dla pracowników jest po prostu okrutna. Gnębi ich, ośmiesza, wykorzystuje i zmusza do pracy w nadgodzinach bez zapłaty (twierdząc, że u niej pracuje się "zadaniowo"). Ochrzania przy pozostałych pracownikach (a czasami nawet przy Klientach) za każdą głupotę, nawet za brak przecinka, lub za zwykłe literówki w roboczych dokumentach, których nikt poza nią nie czyta. Ankiety z negatywnymi ocenami na temat "szkoleń" które organizuje, po prostu usuwa. Z resztą - żeby samemu się nie nadstawiać, pracownicy sami dokonują selekcji ankiet, zanim trafią przed oblicze właścicielki (tak ich "wyszkoliła").

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c. - Świdnica

• Jak się pracuje w Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c.?

Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c.
1.4/5 Na podstawie 7 ocen.

Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała Agata Szywała s.c.