Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Szywała s.c.

Świdnica

Opinie o Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Szywała s.c.

byly_pracownik 2014-11-27 15:06:47
No i co? Wszystkie PRAWDZIWE opinie o tym obozie pracy zostały usunięte dzięki córce, która jest adwokatem? Być może dzięki tym wpisom, które przedstawiały prawdziwą "wersję" Szywały (jako właścicielki firmy) kilka osób uniknęło największego błędu w życiu (nie tylko zawodowym, bo praca tam odbija się również na zdrowiu i relacjach z najbliższymi).
poniedziałek 2015-03-17 22:39:10
Jak najdalej od firmy Szywała. Właścicielka niby ciągle się uśmiecha i sprawia wrażenie profesjonalnej, ale dla pracowników jest po prostu okrutna. Gnębi ich, ośmiesza, wykorzystuje i zmusza do pracy w nadgodzinach bez zapłaty (twierdząc, że u niej pracuje się "zadaniowo"). Ochrzania przy pozostałych pracownikach (a czasami nawet przy Klientach) za każdą głupotę, nawet za brak przecinka, lub za zwykłe literówki w roboczych dokumentach, których nikt poza nią nie czyta. Ankiety z negatywnymi ocenami na temat "szkoleń" które organizuje, po prostu usuwa. Z resztą - żeby samemu się nie nadstawiać, pracownicy sami dokonują selekcji ankiet, zanim trafią przed oblicze właścicielki (tak ich "wyszkoliła").
robek 2016-05-20 13:12:54
najwazniejsze, ze firma jest wplacalna i pracownicy nie narzekaja, zawsze na czas sa pieniadze i to jest bardzo wazne, kazdy czeka do dnia wyplaty, nikt nie chce byc oszukiwany a poza tym jak podpisujesz umowe to musisz jej przestrzegac
Zostaw swoją opinię o Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Szywała s.c. - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Szywała s.c.