Kancelaria Adwokacka Beata Wałęga

kancelaria [usunięte przez admina] Pani notariusz na swoich pracownik
Obserwator 2 2010-11-14 13:18:24
Trafna opinia!
Karolina 2011-04-22 14:44:41
Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Polecam Kancelarie Notarialną Pani Beaty Wałęgi. Profesjonalna obsługa połączona z konkurencyjnymi cenami Aktów Notarialnych. POLECAM!!!
pracownik 2016-03-01 14:18:21
Jeśli chcesz być dobrze obsłużony jako klient, to polecam, ale w żadnym wypadku nie polecam tam pracy! Ludzi traktują jak popychadła, kończenie pracy o 16.00 prawie nie występuje. Ciągłe docinki. Poganianie i wywieranie presji czasu (często niepotrzebnie) na pracujących. Częsta wymiana pracowników i ciągłe szkolenie potencjalnych, którzy uciekają najczęściej po dwóch, góra trzech dniach. Wszelkie ludzkie odruchy, takie jak np. toaleta i jedzenie trzeba wykonywać szybko, a najlepiej wcale. Najciemniej pod latarnią, dlatego nie zdziwcie się, jeśli zaproponują Wam ,,okres próbny'' bez umowy.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Adwokacka Beata Wałęga - Oborniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Beata Wałęga