COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA

Opinie o COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA

Łysy 2014-05-26 07:15:35
Witam ,
Dość długo współpracowałem z Copy Partnerem . Jest to firma starająca się zmaksymalizować za wszelką cenę zysk . Większość ludzi zatrudniona na zasadzie współpracy firma-firma.Współwłaściciele nie liczą się z pracownikami , dyrektor handlowy w nazwie podbiera prowizje handlowców , zaś szef serwisu wymusza wystawianie faktur dla syna , który prowadzi działalność . Ogólnie nie polecam szkoda czasu i zdrowia .
Janek 2014-05-26 07:22:38
Witam ,
Pracowałem w tej firmie dość długo. Poznałem mechanizm działania współwłaścicieli ,który jest prosty zapłacić jak najmniej , i jak najszybciej napełnić sobie kieszenie. Z pracownikami się nie liczą , dyr. handlowy lubi podbierać prowizje handlowców . Ciekawe czy jak pracował na zajezdni tramwajowej to podbierał bilety MZK . Ogólnie szkoda czasu i zdrowia .
Aga 2014-06-27 20:39:31
Hej ,
Potwierdzam wcześniejsze opinie , wspólnicy są jak lokomotywy jadące w przeciwnych kierunkach ale mają jeden cel napełnić sobie kieszenie.Jakiś czas temu dwoje wspólników sprzedało udziały gdyż nieustannie się gryźli z pozostałymi . Firma bez perspektyw , brak możliwości rozwoju , awansu .
Novi 2014-10-13 08:31:21
Pracowalam tam 3 lata. Jak dla mnie atmosfera w porzadku, system wynagrodzen tak skonstruowany, zeby nie placic premii. Ludzie z ktorymi pracowalam bardzo w porzadku. Wlasciciele tez bez zarzutu jak sla mnie. Nastawieni na kase ale potrafili sie poszielic. W porownaniu z tym co spotkalam w innych firmach wypadali calkiem dobrze. Od sierpnia br przejela ich KM.
123 2015-03-30 09:07:59
Aga...Rozumiem, że komentarz pisała Agnieszka Kobus :-) Piszesz, że nie było możliwości rozwoju. Ale Ty tam najbardziej właziłaś w tyłek i miałaś najlepsza fuche, ze wszystkich szaro-roboczych. Więc nie rozumiem, dlaczego obrażasz swojego byłego pracodawcę
konrado 2015-09-19 03:48:05
Ty miałaś tam układ kaskę robiłaś a innym tylko resztki, co może nie byłaś na Rodos i innych wyjazdach.
łąka 2016-04-22 21:12:21
jak widać, niewiele osób chce pisac o Copy Partner konkretnie. Trochę mnie to martwi, zwłaszcza, że słyszałem same pozytywne opinie o nich.
Zostaw swoją opinię o COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COPY PARTNER MAREK SZCZYTOWSKI SKA