laska technika przemysłowa

Tychy

Opinie o laska technika przemysłowa

anonim 2011-06-15 09:12:46
W tej firmie występują ostatnio częste rotacje kadrowe. Zarobki słabe
anonim 2011-07-31 13:08:42
Niski poziom kultury większości kadry zarządzającej udziela się pracownikom niższych szczebli, zwłaszcza tym, którym się wydaje, że już tam coś znaczą. Praca w takim towarzystwie ma mało wspólnego z koleżeństwem i dobrą atmosferą. Kadrowa z kompleksami i chorymi ambicjami młoda [usunięte przez moderatora].
anonim 2011-09-16 13:27:28
Jeżeli trzeba nowych pracowników uczyć od podstaw obsługi komputera (gdyż na rozmowie kwalifikacyjnej tego sie nie sprawdza) - TO NIE DZIWCIE SIĘ!!!
czacza 2011-09-16 13:44:14
Kadrowa [usunięte przez moderatora] Przyznam, że wymagająca. Natomiast wynagrodzenia zawsze na czas i ZUS też. Miła atmosfera pracy, głównie młodzi ludzie ciałem i duchem więc nie ma co się stresować. Pracę polecam. Mało płacą.
Fakt 2011-12-18 13:34:06
Jak chcesz pracować w dziale sprzedaży firmy Laska to przygotuj się na podpisanie lojalki i weksla in blanco na 50 tysięcy zł który ją zabezpiecza.
anonim 2012-02-20 15:42:38
jakiego weksla? a co ma pokryć ten weksel niby?
shaut 2013-01-28 15:39:45
A czy ktoś wie jak wygląda praca na magazynie?, na jakie zarobki można liczyć?
Dzięki za informacje
Pozdrawiam
anonim 2013-10-05 15:29:48
mało płacą dlatego jest taka duża rotacja ludzi
kasia 2014-02-22 01:56:19
Mało tzn. ile?
loic 2014-03-15 13:46:31
tak naprawdę im wiecej sprzedaż tym lepszą kasę zarobisz. Jak masz dar do handlu to wszędzie się dorobisz
lato 2014-06-14 14:35:48
tym wpisem raczej ameryki nie odkryłeś. Tylko czy produkt tej firmy jest na tyle łatwy do sprzedania, że rzeczywiście można zarobić?
krata 2014-12-04 00:47:46
Ale czy jest jakaś podstawa jeśli tak to jaka ? Wiadomo że główny zarobek jednak pochodzi ze sprzedaży ale dobrze mieć coś stabilnego. I włąsnie co to znaczy mało. Bo ja już czytałem że mało w takich firmach to 6 tys a dla innych 3 tys to mało wiec każdy ma sowje własne skale. Fajnie jakby ktoś zwyczajnie pwoiedzial ile mniej wiecej zarabia i tyle
Andrzej 2015-01-02 08:30:23
3-4 tyś. zarabiają w tej firmie ludzie na stanowiskach zarządczych (netto), więc osoba będąca specjalistą ds. handlowych nie ma co liczyć na więcej niż 2 tyś. po kilku latach pracy. Wynagrodzenie jest stałe i nie jest zależne od zysku.
Praca spokojna, bez stresu w bardzo młodym i przyjaznym zespole. Warunki pracy bardzo dobre. Wsparcia socjalnego nie ma (opieka zdrowotna, PKZP, bonusy np.: na sport... ). Rotacji nie ma. Firma się rozrasta i poszukuje nowych pracowników. Szukanie nowych nie oznacza zwalnianie "starych". ZUS i płaca zawsze na czas.
Wielo 2016-05-15 12:49:40
No wiadomo jak jest, bardzo dobrze ostatnio tutaj.
Zostaw swoją opinię o laska technika przemysłowa - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laska technika przemysłowa