KARCZMA BESKIDZKA Kawałek Dorota Pensjonat Przy Karczmie

Bielsko-Biała

Opinie o KARCZMA BESKIDZKA Kawałek Dorota Pensjonat Przy Karczmie

a po co on komu 2015-09-16 13:56:57
Pracodawca bez charakteru i klasy. Nie potrafi paru słów zamienić z kandydatem na pracownika. Najlepiej na próbę - ZA DARMO !!! bo są na dorobku. Obsadę już mają zatem niech się nikt nie łudzi, że go przyjmą, potrzebni są darmowi wyrobnicy do montażu pierogów bo w planie impreza, a personel nie bardzo lubi "robótek ręcznych" nudnych i czasochłonnych. Na koniec właściciel zwala decyzję na szefową kuchni a ona na właściciela - to chore nienormalne błędne koło. Cytat "my oddzwonimy - he,ha, hi,hi jak nie mają mojego CV ani z internetu ani nie zapytali mnie o taki mały szczególik. Jak ktoś nie chce być zniesmaczonym po głupiej rozmowie i jeszcze głupszej sytuacji którą oni sami wytwarzają to niech omija to szeeeeeeeeeeeeeeeeeerokim łukiem.
Kandydat na pracownika ma więcej oleju w odwłoku niż oni wszyscy w głowie. Amen
Do moderatora!
Nie usuwać wpisu gdyż ludzie mają prawo do rzetelnej i uczciwej informacji.
Dopilnuję by ludzie nareszcie mieli pełen obraz pracy u pracodawcy.
Jak się ogarną i zaczną do ludzi podchodzić tylko z szacunkiem to może będzie jakaś szansa na lepsze wpisy. Amen
Zostaw swoją opinię o KARCZMA BESKIDZKA Kawałek Dorota Pensjonat Przy Karczmie - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KARCZMA BESKIDZKA Kawałek Dorota Pensjonat Przy Karczmie