Opinie o Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. w Gronowo Górne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. w Gronowo Górne

weronika

To co się dzieje w tej firmie jest nie do uwierzenia! Na Powstańców Warszawy! (usunięte przez administratora)jaki tam działa już od dłuższego czasu, brak szacunku!!! Zastraszanie!! Groźby, od brygadzistki która nic nie robi, prócz poniżania pracowników!! szefowa oczywiście pozwala na takie zachowania. Potrzebuje takich ludzi jak Pani R.T Nie można iść na chorobowe, bo może ci to wyjsc tylko na gorsze! Plotki, plotki i jeszcze raz plotki. Oszczędzanie nawet na papierze! Środków bardzo mało!! Na pytanie brygadziski czym mamy sprzątać odpowiedz mamy sprzątaj woda!!! Pomimo ze cały magazyn jest zapełniony w środkach!!! Nie jedna osoba która tam pracowała szybko uciekała. Połowa dziewczyn musi kupować z własnej kieszeni środki czy mopy!!! To jest chore co się tam dzieje. Szefostwo dawno powinno być wymienione! Nikt tam długo nie wytrzyma.

@qwerty

Jeśli pójdziesz na chorobowe, zostanie ci zabrany swój obiekt, i będziesz musiała latać wszędzie i komuś doczyszczac. Nie ma opcji aby szefostwo ci jakiekolwiek pieniądze oddało za zakupione środki!

Ela

Wielka pani (usunięte przez administratora) Malomiasteczkowa postać spod Elbląga, która braki w wykształceniu stara się nadrobić darciem. Ogólnie firma krzak. Płacą 3x mniej od konkurencji

Ola
@Ela

Pracowałam kilka ładnych lat i dopóki się nie domagałam lepszych środków było dobrze ,ale z chwilą kiedy zaczęłam rozmawiać z Elblągiem szefostwem zaczął się (usunięte przez administratora)przez tz kierowniczkę za przyzwoleniem góry

Na jakie benefity można liczyć w Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.?

@Justa

Płacą najniższą krajową to co muszą . Dodatków żadnych,nawet na święta nic nie dają. Co do traktowania pracowników to niewiele się zmieniło. Przyjechała pani prezes załagodzić sprawę udając że góra o niczym nie wiedziała. Brygadzistka została odsunięta od obowiązków żeby uciszyć sprawę i na tym się skończyło. Reszta została tak jak było

Widać tutaj sprzeczkę, a przy okazji pisanie o robieniu drugiej szychty w innej firmie. Mi nic do tego, ale jak firma pisze, że szuka przez PUP na sprzątanie do hotelu wojskowego w Bydgoszczy za 27,70 pln godzina brutto, to może po prostu komuś nie starcza do pierwszego? Czy jednak oprócz tej najniższej premia jest?

Nie polecam! Firma Soen oraz Mop83. Zastraszanie, (usunięte przez administratora)na porządku dziennym. Z tym nikt nic nie robi! Jak długo jeszcze panie wytrzymają? Na prawdę żal patrzeć..

@kolezanki Nowy wpis

W.B i A.D..MOP 83.dziewczyny dość mącenia!!!Nikt Was nie zwolnił,same odeszlyscie z pracy z samego wstydu.Jak wiadomo byłyście nie solidne w pracy.Kierowniczka wymaga od Nas rzetelnej i uczciwej pracy oraz wspólpracy w brygadzie.a Wam to było obce.(co wami kieruje,a może ktoś).Nie życzymy sobie wypowiadania w Naszym imieniu!!! Wiktoria kombinowałas uciekając z pracy na drugą szychte KFC(u nas nikomu nie pomogłaś po koleżeńsku), Jedynie o co Was prosimy Andzeliko to rozliczcie się z Nami finansowo bo ślub był...prezentu nie było i pieniązkow Nie Ma....Jesteście bez honoru.....Z pozdr koleżanki z ul. Powstanców Warszawy

MOP83 SOEN Nowy wpis
@@kolezanki

Renata do swojej wiadomości wypowiadam się w swoim imieniu nikt nie musi mną kierować. To co opisywałam jest prawdą o czym dobrze wiesz. Ty piszesz o rozliczaniu z pieniędzy na prezent na tej stronie. Jesteś śmieszna????

G

Napewno bedziesz dlugo czekal na umowe tzn bedziesz robil na czarno . 2 bedziesz pracował w swoich ciuchach . 3 na obiekcie nie licz na miłe traktowanie raczej spotkasz się z agresja przełożonych. 4 . Warunki socjalne żadne.

MOP83 SOEN

Benefity nie w tej firmie. W firmach MOP83 i SOEN w Bydgoszczy na ul Powstańców Warszawy możesz liczyć na poniżanie odgadywanie krzyki i zastraszanie ze strony kierowniczki i brygadzistki

Justa
@MOP83 SOEN

Żadnych benefitów? A wynagrodzenie chociaż w miarę regularnie zwiększają, czy o dodatkach płacowych też można zapomnieć? Nie da się nigdzie tego zgłosić gdzieś wyżej? Tzn. krzyków i tego braku szacunku, co do pracownika? To miejsce pracy, bez przesady, żeby dorośli ludzie tak się traktowali :/

MOP83 SOEN Nowy wpis
@Justa

Ela

Edward
@Ela

Czy pracowałaś w tej firmie i stąd Twoja ocena? Myślałaś o tym, jak poprawić atmosferę w pracy i dzięki temu zmienić otoczenie na bardziej przyjazne? Napisz, czy pracodawca stosuje system premiowy za dobre wyniki w pracy? Znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisko pracownik gospodarczy. Poszukiwanych jest dziesięć osób, także z orzeczeniem o niepełnosprawności. Będziecie aplikować?

Ola
@Ela

Rozmowę kwalifikacyjną w Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ROBOTNIK GOSPODARCZY/ KOSIARZ?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

qwerty
@weronika

Właśnie widzę sporo tu opinii o kiepskim traktowaniu pracowników...a jeśli się pójdzie na chorobowe to w jaki sposób może to komuś wyjść na gorsze, nie dostanie wypłaty, czy zostanie zwolniony? Jeżeli ktoś kupi sprzęt za własne pieniądze, to szefostwo zwraca za zakup, czy raczej nie ma co na to liczyć?

@qwerty

Po chorobowym jesteś szykanowany i nękany.Towaru nie dostajesz tyle co powinieneś (chociaż kierowniczka z brygadzistką mają pełne szafy) a mieli by płacić jak coś kupisz? Dziwne że Wojsko które płaci firmie za sprzątanie duże pieniądze udają że nic nie widzą.

....

@Pracodawca w firmie soen i mop (usunięte przez administratora)jest na porządku dziennym, krzyki, zastraszanie i obgadywanie. Każdy boi się o pracę więc milczy. Brygadzistka pomiata pracownikami, kierowniczka na to pozwala

Firma soen dno !!!! Zamykanie w magazynie i zastraszanie przez brygadziske ze jeżeli ktoś się poskarży o brak środków, to siekiera nam wbije w plecy . To jest normalne? Zabieranie i wyłączanie telefonów. Gdyz szefostwo boi się ze dziewczyny nagrywają aby się ratować!!! Bezpodstawne przeszukiwaniwanie torebek!

Jaki jest wkład kierownictwa Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

MOP83

Dobra atmosfera to nie w tej firmie. W MOP83 (oraz SOEN)Bydgoszcz ul Powstańców Warszawy panuje (usunięte przez administratora)i zastraszanie pracowników.Kierowniczka i brygadzistka gnębią ludzi. Ograniczają środki czystości (ciekawe co się dzieje z towarem którego nie dadzą) stworzyły (usunięte przez administratora)

wavi

Opinia taka sama, jak w mapach google: "Zatrudniają jakichś dziwnych kierowników obiektów, którzy z powodu rzekomej pomyłki z numerem konta obiecują naprostować sprawę, ale wypłata będzie dopiero w następnym miesiącu. W następnym miesiącu "kierownik" znika, w firmie też nie ma z nim kontaktu, po czym w firmie też przestają odbierać. Jest lipiec, a wypłaty za marzec i kwiecień jak nie było - tak nie ma." Może warto zacząć odbierać telefony?

Beata
@wavi

Takimi psełdo firmami zajmuje się Państwowa Inspekcja Pracy. Proponuję zgłosić być może uchroni to przyszłych pracowników.

Xxx
@wavi

Bzdury .Pracuje w tej firmie 15 lat wypłata była zawsze na czas a nawet przed terminem.

Karol
@Xxx

Skoro od 15 lat pracujesz w tej firmie to fajnie, że zdecydowałeś się uaktywnić w wątku. Pozwól, że pozwolę sobie zadać pytanie. Mianowicie mógłbyś napisać, czy poziom wynagrodzeń jest w Twojej ocenie atrakcyjny?

"F"
@Xxx

Ludzie czego oczekujecie, firma na wstępie mówi że zarobie najniższą krajową wiec o co pretensje? nie pasuje? nie bierzcie tej pracy nikt was nie zmusza, zostańcie na socjalu i użalajcie się jakie to życie jest ciężkie. W Mopie nie pracuje od kilku lat ale z wieloma opiniami nie do końca się zgodzę. tzn. 1. Co do ubrań faktycznie zaraz nie dostałem myślę że to za sprawą tygodniowych pracowników - chyba nie muszę wyjaśniać 2. Mi osobiście wypłata się zgadzała i dostawałem na czas chociaż wśród kolegów niestety nie zawsze tak było w dzień wypłaty po tygodniu amnezja przechodziła że jednak komornik był na pensji 3. O swój sprzęt swój dbałem bo wiedziałem że inaczej będę pracował ręcznie do czasu aż wróci z serwisu (w obecnej firmie musiałem sobie naprawić) 4. Urlop uzgadnialiśmy między sobą i zawsze był latem, problem był zimą ale o tym ostrzegali że gdy spadnie śnieg to ściągną z urlopu i dadzą w innym terminie. Na nerwy działali pracownicy który co poniedziałek mieli cyt."Sprawy neurologiczne" 5 Na minus brak premii myślę że każdy czuje się lepiej jak dostanie choćby stówkę czy dwie do wypłaty niestety tutaj to kulało i z tego co wiem dalej tak jest Podsumowując Firma nie jest aż taka zła jak się ją opisuje, wiadomo każdy by chciał pracować w idealnych warunkach za duże pieniądze zadajmy sobie jednak pytanie czy my byliśmy idealni, pracowaliśmy pełne 8h? NIE skłamie każdy który powie że tak. Dla chcących pracować nie jest to zła firma, dla lewusów KOSZMAR :)

@"F"

Ja się zgodzę z tym, że "dla lewusów to koszmar", ale niestety, okazuje się, że nie tylko dla nich. Ludzie, którzy się przykładają do pracy traktowani są wcale nie lepiej, a często gorzej, bo chyba jest założenie, że oni się na wszystko zgodzą.

@radzę unikać

Piszesz, że nie pracujesz już kilka lat, więc może wtedy było lepiej - albo w ogóle lepiej trafiłeś, inne miejsce, kierownik, obiekty.

Pawel

Skoro kierownictwo bezpośredniego szczebla jest nie kompetentne to co na to kierownictwo wyższego szczebla? Czy oni biorą pod uwagę niezadowolenie pracowników? Przecież wizerunkowo to źle wpływa na firmę która to szczyci się chyba jednymi z najwyższej Polki klientami …

@Pawel

Nie biorą. Bazują na zatrudnianiu ludzi, którzy nie mają innych opcji.

@radzę unikać

Jaka tu jest całą struktura organizacyjna, że różne szczeble teraz przytaczacie? Ile osób docelowo powinno być zatrudnionych, żeby firma funkcjonowała jak należy?

radzę unikać

(usunięte przez administratora), brak szacunku i niekompetencja kierownictwa, próby dokładania nieuzgodnionych obowiązków, zastraszania zwolnieniem. W kadrach niegrzeczność i traktowanie pracowników jak intruzów albo dzieci, które można "rozstawiać po kątach", jeśli zadzwonią np. z niewygodnym w danej chwili pytaniem. Wiadomo, że pracować trzeba wszędzie, a sprzątanie jest pracą ciężką i trzeba być na to przygotowanym, ale standardy powinny być w XXI wieku nieco inne. Warunki socjalne żadne. W niektórych budynkach, w których działa firma, nawet nie ma gdzie przechować rzeczy ani zjeść śniadania. Brak odzieży roboczej. Brak dostatecznej ilości środków. Ręczne pranie mopów i ścierek. Wśród pracowników plotkarstwo i układziki. Kierownictwo słucha swoich "ulubieńców" w sprawach, których oni nie są w stanie ocenić (np. praca innych osób, której nie widzą). Tak to wygląda. Jedynym plusem jest wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie. Niskie, ale tego czepiać się nie można, bo każdy wie, na co się zgodził. Radzę unikać tej firmy (i firmy SOEN, w części zajmującej się utrzymaniem czystości; to tak naprawdę to samo), jeśli macie inne możliwości pracy. Dużo osób przychodzi na kilka dni i uciekają. Wiedzą dlaczego.

Dominika

A całość wypłaty wpada na konto czy jakieś kombinacje są?

Kinga

To ubiór trzeba samemu zakupić ?

@Kinga

TAK

Czy można liczyć w Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

NIE

szkaplerny

1 W Warszawie KIEROWNICZKA POMIMO BRAKU KOMPETENCJI (NIE ZNA KP KC) próbuje udawać NAJMĄDRZEJSZĄ 2 pracownicy zamiast szatni mają do dyspozycji pomieszczenia (zawilgocone,nie ogrzewane w których zamiast szafek są wieszaki) 3) pracownicy zmuszani są do pracy w prywatnych ubraniach 4 pracownicy zewnętrzni nie otrzymują środków ochrony zbiorowej płaszczy przeciwdeszczowych indywidualnej butów, rękawic 5) chcąc się napić zmuszeni są chodzić z baniakami do odległego o kilkaset metrów ujęcia wody 6) sami we własnym zakresie muszą prać po pracy mopy 6) pracownicy zewnętrzni są być W PEŁNI POSŁUSZNI BRYGADZISTKOM zatrudnienia w MOP83 NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI

ak_ba

A jak firma jest postrzegana na warszawskim rynku? Pracownicy, wypowiedzcie się szczerze.

Syn
@ak_ba

Nie dają ubioru, nie płacą za pranie... Własne ciuch własne pranie... Brak środków dla pracujących... Zero zainteresowania... Tylko kasa.... Kolejna (usunięte przez administratora) Firma

Aaa

Nie polecam zero szacunku do pracownika może i wypłata na czas ale za te tyranie jak wół to o jeszcze jedną najniższa krajowa za mało co najmniej

Zuzanna

Czy ktoś wie jaki strój obowiązuje w firmie?

Daria
@Zuzanna

Fartuszki są dostępne w pastelowych kolorach

Dominika

Czy ktoś z Was wie, czy firma ta prowadzi jakieś rekrutacje na stanowiska dla kobiet? Pojawiła się kilka dni temu jedna z ofert dla mężczyzn https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/traktorzysta-%28nr-4803%29,infopraca.plb9f8ee48bc1dd5efd6edf04e502af0be,bydgoszcz. Waszym zdaniem warto w ogóle starać się o zatrudnienie w Mop 83?

Witek

Proste prace zawsze są niżesz opłacane mimo, że nie jest lekko ale taki jest na razie rynek!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. - Gronowo Górne

• Jak się pracuje w Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.?

Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szafirowa 7a
    82-310 Gronowo Górne

Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski Mop 83 Sp. z o.o.