Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski

Gronowo Górne

Opinie o Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski

jadwiga 2015-02-26 18:51:47
Premie co 3 miesiące za dobrą pracę, na święta 500zł, na dzień kobiet kwiaty i bombonierki. Małe rejony do sprzątania, chemia najwyższej jakości, firmowe ubrania tak śliczne, że można by nawet iść w nich w niedziele do kościoła. Auta firmowe piękne, nowe i czyste, koordynatorzy piękni, młodzi, zadbani i niesamowicie inteligentni. Jest tak czysto, że karetki przywożą kobiety do porodu na urzędy, a kafelki są czystsze po 20 latach niż jak je kładli nowe. Taka to firma jest.
Basia 2015-12-29 07:33:52
Pani Jadwigo chyba się pani pomyliło z inną firmą!!?? Bo w tej tak nie ma nie było i nie będzie to tylko marzenia każdego pracownika. Skąd wzięła pani takie informacje?? Śmiechu warte i do telewizji tylko podać!!!! Wstyd taka duża firma!!!!!!!
Andzia 2016-06-01 17:19:15
Jak dalej szuka pani prace i ma pani umiarkowany stopien to w Wulkanie poszukuja tez sa wyplacalni prosze zadzwonic pod ten ( usunięte przez administratora )pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski - Gronowo Górne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski