Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski

Gronowo Górne

Opinie o Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski

jadwiga 2015-02-26 18:51
Premie co 3 miesiące za dobrą pracę, na święta 500zł, na dzień kobiet kwiaty i bombonierki. Małe rejony do sprzątania, chemia najwyższej jakości, firmowe ubrania tak śliczne, że można by nawet iść w nich w niedziele do kościoła. Auta firmowe piękne, nowe i czyste, koordynatorzy piękni, młodzi, zadbani i niesamowicie inteligentni. Jest tak czysto, że karetki przywożą kobiety do porodu na urzędy, a kafelki są czystsze po 20 latach niż jak je kładli nowe. Taka to firma jest.
Basia 2015-12-29 07:33
Pani Jadwigo chyba się pani pomyliło z inną firmą!!?? Bo w tej tak nie ma nie było i nie będzie to tylko marzenia każdego pracownika. Skąd wzięła pani takie informacje?? Śmiechu warte i do telewizji tylko podać!!!! Wstyd taka duża firma!!!!!!!
Andzia 2016-06-01 17:19
Jak dalej szuka pani prace i ma pani umiarkowany stopien to w Wulkanie poszukuja tez sa wyplacalni prosze zadzwonic pod ten ( usunięte przez administratora )pozdrawiam
Magda 2016-12-11 23:34
Wykorzystują i oszukują na każdym kroku pracowników nie jest godna polecenia...
Premi zero na święta, sprzęt najgorszy tak samo i hemia.
To tak pracodawca dba o pracownika
Żenada !!!
pracownica 2017-09-06 15:01
Jako była pracownica po 2 latach pracy na jednostce w gdyni mam mieszane uczucia. Trzeba przyznać, że wypłaty są na czas. Chemia i środki do pracy są. Tylko ta koordynatorka nie daje sobie rady. Nie odbiera telefonów. Trzeba pisać sms i czekać aż łaskawie oddzwoni. Co chwile wysyła na inne budynki na zastępstwa trzeba robić po 2 rejony a płacą za jeden. Całymi dniami siedzi na budynku kina. Przez 2 lata jak pracowałam była u mnie na budynku raz. Jest strasznie opryskliwa, traktuje ludzi z góry. Nie raz widziałam jak podczas pracy razem z jakąś sprzątaczką z kina robiły zakupy w okolicznych sklepach. To typowa dama która zawsze ma rację. Szkoda bo przez jej zachowanie odechciewa się pracować. Na dodatek przez jej lenistwo rejony są strasznie zaniedbane bo wogóle nie kontroluje ludzi. Jak szłam na zastępstwa to wszedzię kurz piach i śmierdzące łazienki.
Zostaw swoją opinię o Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski - Gronowo Górne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Sprzatania Wnętrz MOP 83 Sp. z o.o. Józef Jankowski