Piekarnia Słomkowscy Andrzej, Katarzyna, Robert Słomkowscy

Płock

Opinie o Piekarnia Słomkowscy Andrzej, Katarzyna, Robert Słomkowscy

ises 2015-04-01 12:31
ogólnie praca nie jest zła jeśli ma ktoś nerwy ze stali i lubi jak go ktoś cały czas obraża nie chcę umowy tylko lubi pracować na czarno i to za marne grosze to idealna praca dla niego OSTRZEGAM że z p.Robertem da sie żyć ale z jego ojcem to już inna gatka ten człowiek niema szacunku dla nikogo nie jedna osoba przez niego odeszła i nie jedna jeszcze odejdzie przydała by tam się jakaś kontrol tylko nie taka jak jest nieraz że tylko do biura wejdą bo takie to już tam były i nic z tego nie było
HDHFJDSHRFJ 2017-05-16 19:45
Ty chyba nie wiesz co piszesz... Przepracowałam tam kilka lat... Owszem zarobki są jakie są... Umowy czasem brak... Ale ze starym da radę się dogadać... łysym- zero porozumienia, no chyba,ze lubisz włazić komuś w 4 litery, za co masz poszanowanie u tego klienta...
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Słomkowscy Andrzej, Katarzyna, Robert Słomkowscy - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Słomkowscy Andrzej, Katarzyna, Robert Słomkowscy