Rivex

Głogów

Opinie o Rivex

anonim 2011-06-15 08:24:58
Słyszał ktoś o tej firmie ?? w internecie się reklamują jako firma oferująca pracę przy składaniu opakowań CD. Chcą żeby wysłać im na konto 8 zeta.. i pieniądze mam dostać zaraz po złożeniu opakowań.. co sądzicie o tej firmie ??
mmm. 2011-06-15 08:44:38
właśnie ja też się nad tym zastanawiam...zbyt piękne by było prawdziwe, coś mi sie tak wydaje...
anonim 2011-06-15 09:03:49
pachnie sensacją
anonim 2011-06-15 09:12:40
próbowałem sprawdzić NIP i REGON jaki podali mi w e-mailu zwrotnym ale są błędne. to chyba oszuści
ppp 2011-06-15 09:21:25
No wiec wlasnie.. ja tez sprawdzalem nip i regon i nie ma takich.. adres tej firmy tez wydaje sie byc fikcyjny.. sprobuje moze do nich jeszcze maila wyslac.. zeby wiecej danych swoich podali.. ale i tak cos czuje ze to jest sciema wielka ta firma..
anonim 2011-06-15 09:21:48
anonim 2011-06-15 12:09:16
a gdzie mozna sprawdzic taki nip czy regon?
iwonawk1 2011-06-15 14:30:50
LUDZIE!!!uważajcie to jest oszust
pare dni temu ogłaszali się pod nazwą TEPMEX z Głogowa
to jakiś naciagacz
Napisałam do niego ze swojej skrzynki a mąż ze swojej i ta sama treść tylko dane zmienione
Na szczęście nie wysłaliśmy jakiemuś frajerowi tych 8 zł
Trzeba zgłosić to na policję!!
Werka 2011-06-16 19:25:19
A czy ktoś wysłał do nich to 8 zł? jesli tak to odpisali przysłali pudełka?
j 2011-06-16 23:27:32
Słuchajcie to jest (usunięte przez administratora)..myślałam ze go w końcu złapali,bo w tamtym roku złapałam sie na to,wysłałąm ta kase i sie nie odezwali...po roku dostałam zawiadomienie policji z krakowa z wydziału przestepstw gospodarczych ze zostałam oszukana i jakie przysługują mi prawa...to trzeba zgłosic na policje albo do gumtree,bo wiekszość pewnie z gumtree to wzieła...UWAŻAJCIE na takie ogłoszenia. takie pieniądze jakie oni proponuja można zarobić tylko ciężką pracą,
alele 2011-06-17 14:45:30
ja niestety nabrałam się na to... wysłałam to 8 zł na ich konto i kolejny mail (co oczywiście mnie nie zdziwiło) dotyczył kolejnej opłaty, tym razem 10 zł na jakieś ubezpieczenie niby czy coś... to jakiś żart chyba, zastanawiam się czemu w takim razie do tej pory jeszcze ich nie złapali!
anonim 2011-07-30 12:00:32
Ja się na to nabrałam niestety nie sprawdziłam tej firmy. Byłam na policji ale mi powiedzieli żeby wnieść sprawę to musi się zebrać kilka osób więc sama jedna niewiele zdziałam. Było by milo gdyby ktoś kto też został oszukany się do mnie odezwał .
badzio67 2011-08-11 21:27:08
Witam , ja też się niestety nabrałem ,poszukuję osób które się też nabrały .Może wspólnymi siłami z pomocą policji udało by się cwaniaczka dorwać i posadzić w odpowiednim miejscu .
anoinim 2011-08-12 16:23:44
podaj mi swojego maila
Mortal 2015-01-07 09:21:35
Zastanawiam się jak i wiele innych osób na firmie o co w tym wszystkim chodzi w Rivexie. Najgorsze jest to, że nie udało mi się znaleźć żadnej strony internetowej, która mogłaby należeć do nich - tylko wizytówki na googlach czy zumi. To stanowczo za mało by myśleć o aktywnym pozyskiwaniu kolejnych części rynku.
garbacz 2015-03-08 13:53:27
nie wiem czy to jest obecnie ich celem. Wydaje mi się, że Rivex w tej chwili stara się ustabilizować swoją pozycje na rynku na którym obecnie już działa. Przedstawiciele handlowi robią co mogą aby firma stawiała sobie co raz dalej idąc wyzwania, jednak wiadomo , że nie jest to obecnie takie proste i wymaga czasu
ruki 2015-03-30 03:22:32
z taką pracą tych przedstawicieli handlowych to jeszcze długo nic tu się na wiele lepiej nie zmieni . Moim zdaniem Rivex powinien trochę zmienić sposób działania i postawić przede wszystkim na marketing żeby stać dużo bardziej znaną firmą niż są do przynajmniej do tej pory. Trzymam za nich kciuki ...
nx 2016-05-19 21:39:33
bazyl , a skąd masz te dane - różne informacje na ich temat padają. Chciałbym mieć pewność, że jak podejmę pracę to nie odbiję się od drzwi, czy nie uda mi się zarobić minimum 1900
Zostaw swoją opinię o Rivex - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rivex