Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy firma CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Cassidy

Pracowałam tam dwa lata i... nie polecam. Przez Panią kierownik skończyłam na zwolnieniu lekarskim lecząc się z depresji. Awans przyznawany nieadekwatnie, okłamywanie konsultantów na porządku dziennym. Na 18 urodziny firma wrzuciła żenujący filmik z życzeniami, zamiast normalnie wypłaconej premii. Dział marketingu zachowuje się jakby nie widział co się dzieje, albo jakby siedzieli na dziwnych tabletkach... Strefy relaksu? PlayStation? Tak, to wszystko jest. Ale na to popatrzycie sobie przez 5 minut na przerwie, bo nie ma opcji aby przez chwilę odpocząć kiedy tego potrzebujecie po trudnej rozmowie z klientem. Trzeba dzwonić dalej. Zastanówcie się, skoro to takie ‚niezwykle miejsce pracy’ to po co rekrutują ciągle nowe osoby? To call center to żenada. Nie warto.

@Cassidy

Rzeczywiście ta strefa relaksu jest stworzone nie wiadomo dla kogo :D

Iza
@Cassidy

Kontakt telefoniczny bywa bardzo trudny. Może Twoje doświadczenie wiązało się ze złym przygotowaniem do obejmowanego stanowiska? Powiedz proszę jak wyglądał taki proces. Czy według Ciebie firma dba o odpowiednie szkolenia dla pracowników? W Swojej wypowiedzi odniosłaś się do braku przerw, które by pozwoliły na chwilę odpoczynku. Powiedz jednak czy firma wynagradza ciężką pracę dodatkowymi premiami? Ciężka praca przekłada się na dodatkowe wynagrodzenie. Mam nadzieje, że CTDP również to popiera.

Cassidy, Poszukuję informacji nt. CTDP. Pomożesz mi? Anna

Janosik Nowy wpis
@Marcin

Właśnie dla nikogo. To był tylko pic dla takich mało używanych mózgów jak Twój. Skoro CDTP było tak relaksujące, to czezmu wywalili ich z Torunia? Bo brakło ludzi do pracy przy tej rotacji... XD Nikt sie nie chciał pchac do tej strefy relaksu! XD

była pracownica

Mam 5 letnie doświadczeni w pracy w telemarketingu w kilku firmach między innymi w CTDP. U nich pracowałam najdłużej bo prawie dwa lata. Co do zarobków to - wypłata zawsze na czas - dużo konkursów na bony towarowe - prowizja różna zależy od projektu W najlepszym miesiącu zarobiłam 3500 zł do ręki w najgorszym będąc jeszcze na umowę zlecenie to ok 1000 zł. Wypłaty w dużej mierze zależą od projektu i bazy jaką się otrzyma do obdzwonienia oraz od szczęścia, a nie od umiejętności. Co do atmosfery to zależy przede wszystkim od obecnej sytuacji firmy i samego koordynatora. Ja miałam fajnego akurat, ale widywałam płaczące dziewczyny w łazience bo zostały zwyzywane przez swoich przełożonych że im nie idzie. Więc zależy to od grupy do jakiej się trafi. Na święta paczki dla dzieci i impreza dla nich w Kinder parku, dla pracowników słabo bo jakieś tanie wino i od T-mobile 5 cukierków czekoladowych. Można korzystać z internetu dowolnie w czasie pracy co jest dużym plusem. Niestety jest ogromne parcie na wynik i co za tym idzie tak naprawdę nie można mieć słabszych dni bo może się to zaraz wiązać z ultimatum i zwolnieniem niezależnie od stażu pracy czy formy umowy. No i jak już jeden z poprzedników pisał nie jest to praca dla ludzi o słabych nerwach i "prawych" chyba że jest dobry projekt i są wyniki to się nikt nie czepia czy jest się bardziej fer do klienta czy do firmy. Na swoim przykładzie dodam, że jak się zmienił projekt na niestety gorszy to jednym z zarzutów pod moim adresem było to że jestem zbyt rzetelna. Nie powinno się informować klienta wprost tylko go zmanipulować i tak naprawdę na tym polega ta praca. Miałam tam umowę o pracę. Zostałam zwolniona. Miałam gorszy miesiąc i dostałam ultimatum, którego nie spełniłam i nie miał znaczenia staż pracy ani to że bywało tak, że miałam jedne z lepszych wyników w grupie. W takiej firmie trzeba być zawsze dobrym. Obecnie z tego co wiem od znajomych z byłej już grupy jest niestety coraz gorzej i coraz więcej osób jest zwalnianych. Na tą chwilę patrzę już bardziej obiektywnie niż w chwili zwolnienia, więc powiem szczerze, że ogólnie byłam zadowolona z pracy w tej firmie do czasu aż zaczęło się pogarszać kilka miesięcy temu. Dużo projektów pozamykali, więc część grup dzwoni na tych samych, przez co mniej bazy wypada na osobę. Bywały dni, że nie było z czego dzwonić, na godzinę wpadało jedno czy dwa połączenia, ale szefostwo i tak wymagało wyniku. Praca ma tak swoje plusy jak i minusy jako call center uważam że jedno z przyjaźniejszych dla pracowników, ale nie ma co liczyć na stałość pracy. No i tak jak już pisałam wielka presja na wynik.

@była pracownica

Szukam informacji do reportażu na temat telemarketingu. Mogę liczyć na Pani pomoc? Ania

Karina
@Anna

@Anna Potrzebuje Pani jeszcze pomocy? Myślę, że mam kilka cennych informacji. Karina

@Karina

A podzielisz się nimi tutaj? :) bo rozumiem, ze pracowałaś w firmie? chciałabym aplikować, zdradzisz może czy polecasz?

Karina
@Monika

@Monika - ogólnie polecam. Jest kilka drobnych "minusów", ale to jak wszędzie :). @Anna, gdybyś chciała porozmawiać to nie ma problemu :).

Wiktoria
@Karina

A dasz znać coś więcej na temat tych minusów? Bo skoro takie drobne to raczej nic aż tak złego? ;)

Karina Nowy wpis
@Wiktoria

Duże wymagania co do jakości pracy. Poza tym jest praca zdalna, ale pierwsze kilka tygodni i tak trzeba być w firmie na miejscu nawet jak się ma daleko do pracy.

Wiktoria Nowy wpis
@Karina

Chodzi o właściwie wdrożenie i poznanie się z zespołem pewnie? Tu nie ma co liczyć na pomoc przy tymczasowym zakwaterowaniu w okolicy?

Pozytywnie oceniam firmę. Przyjaźni ludzie, fajna atmosfera, nie narzekam :).

Trendsetter

Było miło. Babka zadawała pytania dot sprzedaży, pytała i doswiadczenie i co bym zrobił jak by klient nie chciał kupić. Jak ktoś ma doświadczenie to płacą 10 zł/h. Zapowiada sie ok.

nie było dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ZwykłyMirek

Witajcie - jest tutaj deficyt opinii rzeczowych i wyczerpujących toteż postaram się taką dodać. Opinia dotyczy projektu Orange, o T-Mobile wiem za mało by się wypowiedzieć. 1. Rozmowa - zwykła rozmowa o pracę, przeprowadzana w profesjonalny sposób, gdzie tworzy się wizja profesjonalnej, uczciwej firmy - tak ma być. Z obiecywanej umowy o pracę nici, co najwyżej po 6 miesiącach (mimo, że na rozmowie jest mowa o 3). Ale generalnie jest spoko atmosfera i nie ma się czego obawiać. Ja dostałem zaproszenie na szkolenie (czyli do pracy) po 2 godzinach od rozmowy, jednak przez kilka tygodni nie decydowałem się na tą pracę co tydzień odmawiając aż po kilku tygodniach bezrobocia zgodziłem się. 2. Praca - na początek szkolenie teoretyczne i tzw. inkubator gdzie człowiek uczy się rozmowy z klientem. Cel - jak najwięcej 8 minutowych rozmów tzw. handlówek. Ludzie po drugiej są tacy sami jak my - zaspani, zdenerwowani, w pośpiechu, szczęśliwi, rozluźnieni. Na prawdę spektrum jest takie samo jak na ulicy. Generalnie każdy ale to każdy najpierw mówi NIE, są tacy co nie mówią tego bezpośrednio ale nikt od razu nie chce od nas niczego kupować. Do tego szkolenie raczej dla tych, którzy są gotowi robić to co im się karze bez zająknięcia niż takich, którzy co nieco myślą o tym człowieku z drugiej strony. Warunki - Nie jest kolorowo. Na dzień dobry 10zł/h brutto z tym, że gdy "zgubisz" jedną godzinę, której nie odrobisz to spadasz na 8zł/h brutto (gdy się nie uczysz to daje ok. 5,5zł/h netto). Szanse na odrabianie są w soboty. Zasadniczo firma robi sobie wolne jak np. teraz przez święta ale każdy dzień wolny, który normalnie jest pracujący trzeba odrobić, także wychodzi na jedno. Co ciekawe - soboty nie są płatne. Tzn. można odrobić godziny by nie spaść na 8zł/h brutto ale za same godziny wypracowane w sobotę nie ma wynagrodzenia. Dodatkowo jeśli ktoś pracuje już z planem do wyrobienia (docelowo 950zł z prowizji)i brakuje mu 1/2 umów, to może przyjść w sobotę (zawsze jakaś jest pracująca) by te umowy zdobyć i dostać 100% prowizji. Bo gdy zabraknie choćby jednej to dostaje 75% wypracowanej prowizji. Ludzie - Prowadzący rekrutację - spoko, prowadzący szkolenie - spoko, koordynatorzy grup - ludzie, którzy coś w tej dziedzinie osiągnęli, dziwni, bardzo silnie nastawieni na cel, średnio motywujący (przynajmniej mnie raczej demotywują), jednak dość uprzejmi i na pewno kontaktowi. Trochę jak nauczyciele szkole, którzy cisną na wynik. Teraz trochę prywaty: Pracuję tam ok. miesiąca. Nie jestem zadowolony z tej pracy. Pomijam fakt rozmów z ludźmi, bo jestem otwartym człowiekiem i często z człowieka zdenerwowanego robię spokojnego (i na odwrót też ;)). Może to moja subiektywna ocena ale jeśli ktoś jest pozytywnie nastawiony do ludzi, ma swoje wartości, których się trzyma i ludzkie NIE traktuje jako NIE to nie odnajdzie się w tej pracy. Na początku myślałem, że będę dobry w te "klocki". Szybko jednak okazało się, że to mylne wrażenie. To, że jestem miłym i dobrym człowiekiem to złe i niepożądane cechy. Po prostu - ludzkie nie oznacza nie, mam problemy by na nie reagować z jeszcze większym entuzjazmem do sprzedaży, czyli tak jak widzi to firma. CC nie jest dla każdego i jeśli ktoś myśli o tym jako o opcji na "przetrwanie" to również średnio na jeża. Przez to, że były święta przepracowałem ok. 14 dni roboczych i powiem tak - jest mi ciężko i każdego dnia myślę o zwolnieniu, jednak wolę siedzieć nawet za 8zł/h w CC, szukając innej pracy i licząc się, że mnie zwolnią za brak wyników niż siedzieć na tyłku w domu przed komputerem za 0zł/h. Na pewno ta praca wymaga super otwartości ale i ignorancji i pewnej dozy bezczelności w stosunku do innych ludzi. Mnie obcy ludzie nie są obojętni i nie umiem wyobrazić ich sobie jako "przeciwników w negocjacjach" czy ignorować ich zdania. Dlatego odradzam to każdemu, kto ma swój światopogląd i nie umie łatwo się dostosować do momentami dziwnych wymagań. Mam nadzieję, że wyczerpałem temat. Zastanówcie się 2 razy nim wyślecie CV, szczególnie jeśli planujecie dłuższą przygodę z tą pracą.

@ZwykłyMirek

Hej Mirku. Zbieram informacje do reportażu na tema telemarketingu. Pomożesz? Ania

Franciszek
@Anna

O kurcze, nie wiedziałem, że telemarketing jest na tyle zajmujący, by robić o nim reportaż. Dlaczego tak bardzo interesuje Cię CTDP, pracowałaś tam?

Mario

Długo się zastanawiałem czy napisać opinię. Pracowałem tam jakiś czas temu i wytrzymałem prawie 2 miesiące. Czy dlatego tak krótko bo było beznadziejnie? Trudno mi stwierdzić, może po prostu robota nie dla mnie. Oceniam CTDP jako najgorsze miejsce w pracy w jakim się znalazłem w życiu. Na samym początku byłem zachwycony, szkolenie było profesjonalne , atmosfera super, po szkoleniu w pierwszym tygodniu pracy otrzymywałem od kierowniczki same pochwały i superlatywy. Pomyślałem... call canter nie takie złe. Po dwóch tygodniach i zaczęły się problemu, wieczne uwagi, kontrole, odsłuchy nagrań , krytyka i bardzo napięta atmosfera w zespole. Kierowniczka w ogóle nie zachowywała się czasami beszczelnie. Gdy ktoś spóźnił się z przerwy 30 sekund - miał rozmowę. Jak ktoś wychodził na przerwę później bo miał połączenie z klientem dłuższe, nie wystarczało powiedzieć kierowniczce siedzącej obok , trzeba było napisać jej maila (xd). Z kożdym kolejnym dniem czułem się coraz bardziej podle, aż w końcu nadszedł radosny dzień w którym się zwolniłem. Tak jak pisałem wcześniej, znajdą się tacy którym takie warunki nie przeszkadzają, ale jak ktoś nie jest taki wytrwały to strata czasu i zdrowia.

@Mario

Możesz pomóc mi w zbieraniu informacji na temat CTDP? Anna

Pracownica.ctdp

Witam. Szczerze nie polecam tej firmy. Człowiek się stara jak może a i tak zostaje zwolniony, jak masz gorszy miesiąc to dają plan dwudniowy masz zrobić 3 umowy w dwa dni bo jak nie to zwolnienie.. serio.. :/ tak się nie robi z ludzmi!!! Do tego wyrzuty koordynatora jak to niby złe rozmawiasz,haha dodam ze na początku rozmawiałam gorzej bo się uczyłam i wtedy mnie chwalił a jak miał mnie już wykopać (a wtedy miałam świetne rozmowy) to nagle się okazało ze rozmowy mam bardzo złe prowadzone... no cóź, na każdego można się przyczepić przecież..żadne płacze i prośby o dodatkowe odsłuchy nie pomogły, przełożony arogancki i bezczelny. Jeśli zaś chodzi o cała resztę w firmie mi się podobało pod względem konkursów i szkoleń, urządzaliśmy urodziny, wyjścia grupowe itp. Żałuje ze po prostu trafiłam na takiego koordynatora. Gdybym była w innej grupie to pewnie pracowałabym dalej. Teraz pracuje w innym cały center gdzie mnie doceniają za moja ciężka prace i starania. Podsumowując, próbujcie jeśli dobrze traficie na przełożonego to porobicie a jak nie to możecie spokojnie szukać innej pracy...

Black
@Pracownica.ctdp

A gdzie pracujesz teraz ?????

Pracownica.ctdp
@Black

Obecnie pracuje w innym call center już ponad rok i jestem bardzo zadowolona wiec mozna mieć super prace jak widać

@Pracownica.ctdp

Hej Pracownico CTDP? Kto był Twoim koordynatorem. Podaj chociaż inicjały. Ania

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ktoś

Nikogo nie zatrudniają prędzej zakończą działalność

Sirene
@Ktoś

No właśnie, co się dzieje z „kochanym” CTDP? Właśnie nigdzie na profilu na FB nie ma jakiś dziwnych akcji działu marketingu, nie ma rozmów kwalifikacyjnych na leżakach... Czyżby okazało się, że aby prowadzić taką działalności w dzisiejszych czasach, trzeba raczej zainwestować w dobre bazy i kulturę sprzedaży? Wprowadzić szkolenia dla pracowników, aby łatwiej było im sprostać coraz większym wymaganiom klienta? Dziś sprzedaż nie polega na bezmyślnym klepaniu formułek i nie dopuszczaniu kogoś do głosu i wciskaniu beznadziejnego sprzętu starszym ludziom. Czy ktoś wie, czy firma nadal działa?

@Sirene

Firma chyli się ku upadku.

@Ktoś

Hej Ktosiu:: Szukam informacji na temat CTDP. Pomożesz? Ania

@Marcin

Marcin, Czy problemy CTDP to sprawdzona informacja? Ania

Poszukuję pracy na stanowisku telemarketera w Toruniu, czy ktoś może udzielić mi informacji na temat warunków i atmosfery pracy w firmie CTDP z Torunia? Z góry dziękuję.

Kojot
@Anna

Pani Anno, radzę poszukać gdzie indziej.

@Anna

Szukaj gdzie indziej pracy dobrze Ci radzę Nie polecam firmy Z mego doświadczenia znajdzie dużo lepsza pracę w innych firmach call center I omijaj ten oddział szerokim łukiem jeśli zależy Ci na zdrowiu psychicznym

Natalia
@Anonim

Ale dlaczego nie polecasz tej firmy? I co takiego się tam dzieje, że upada psychiczne zdrowie?

@Kojot

Kojocie, możesz przybliżyć mi dlaczego tam nie warto próbować?

@Anonim

Hej, mógłbyś/mogłabyś napisać coś więcej...... To dla mnie poważna decyzja. Jeśli nie tu to na: 96anmark@gmail.com Z góry dziękuję

Kojot
@Anna

Pani Anno, Proszę przeczytać maila.

Wojtek
@Kojot

Witaj Kojot, Napisz proszę co z tym CTDP jest nie tak. Moja dobra znajoma chce się u nich zatrudnić.

Marsyl

Bardzo polecam, szkolenia, praca jak kazda inna, możliwosc pracy zdalnej,daja sprzet do domu

@Marsyl

A jak wygląda atmosfera pracy?

@Marsyl

Hej Marsyl, długo pracujesz w tej firmie? Pacujesz w CTDP czy CTDP & C.O.??? Nadal jesteś zadowolony z atmosfery pracy?

Polecam tę firmę. Przyjaźni pracownicy, fajna atmosfera, ciekawa praca.

Były pracownik HR

Hejo :) jak firma się trzyma? Kto z koordynatorów jeszcze pracuje ? Ile osób zostało?

Aanonim

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje ?

Sebastian
@Aanonim

W sieci brak informacji zamknięciu firmy. Chcesz aplikować na jakieś stanowisko do CTDP?

Xxx
@Aanonim

Podobno tak, z tego co sluszalem to z około 500 ludzi zostało około 50 i sprzedają teraz prąd

Mirek

Zostało max 30 osób ????

telemarketer

A co, jak wiesz ilu zostało to podziel się wiedza

Pati

Nie.

Jak wygląda podstawa w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Ola

Przeciez nie rekrutuja, nawet hr nie maja juz...

Lili

Czy ta firma nadal działa czy już zlikwidowali?

Joanna

Pracowałam w tej firmie przez 5 lat i było bardzo fajnie,mili i wyrozumiali ludzie i dobre warunki do pracy Polecam

MarTi
@Joanna

No właśnie , „pracowałam”... ale już Nie pracuje....

Arek

Witam nie polecam tej pracy nikomu!!! 3 lata zmarnowałem w Rej firmie, nie polecam!

Xxx

Nie ma się co dziwić, ze firma upada skoro dobrych pracowników zwalniali a zostawiali tylko tych „swoich” ludzi... nawet ogłoszeń w necie do pracy już nie ma, profil na fb milczy, żadnych nowych postów l... mają co chcieli, skoro nikt nie był dla nich zbyt dobry...

Hk

Co dzieje się teraz w CTDP? Normalnie pracujecie?

Czemu źle się dzieje? A w Internecie zamieszczają oferty pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Toruń

• Jak się pracuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Kandydaci do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska