Opinie o Natalii w Rokietnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Natalii. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Natalii o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Natalii w Rokietnica

Ja nowy Nowy wpis

Cześć mam pytanie o stanowisko Kierownik Produkcji, czy wiadomo jakie zarobki jakie warunki pracy?

Pol Nowy wpis

Agencja z Kaliningradu? To już śmierdzi na odległość. Jak najdalej od tej firmy. Niedługo prezesi będzie zasuwał sam:))))))

Jskwkkwnsbsnj

Proszę uważać. PRACA NA CZARNO. UMOWĄ BĘDZIE ZAWARTĄ Z RUSKĄ AGENCJA PRACY BEZ OPŁATY SKŁADEK NA UBEZPIECZENIE.

Jimmy
@Jskwkkwnsbsnj

Dzień dobry. Skąd takie informacje? Czyli jednak haczyk i to konkretny. Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem, na ile można liczyć od tego roku? Nie wiem czy warto w ogóle się pchać w takim razie.

Tuy Tuy
@Jimmy

Byłem u nich na rekrutacji. Możesz i ty spróbować )))

czarny ali
@Jskwkkwnsbsnj

Jest dobrze wreszcie można w tej drukarni zarobić ….więcej takich firm z kapitałem zagranicznym mam gdzieś świadczenia wpierw należy do nich do żyć . Pozdrawiam i polecam gorąco .

xxx
@Jskwkkwnsbsnj

Nie rozumiem piszesz ze na czarno a za chwile ze umowa z ruską agencją wiec jakaś umowa jednak jest !!!!!!!!!!!!!!!

Zonka224 Nowy wpis
@czarny ali

Masakra umowa przez ponad 10 lat na umowę zlecenie. Prosisz się żeby zołzy wydrukowały ci papiery bo to potrzebne do ZUS i prosisz o umowę o pracę mają w (usunięte przez administratora) nie polecam Hamstwo, Kłamstwo i (usunięte przez administratora)

Kamil Nowy wpis
@Zonka224

Nie ma realnej szansy na to, aby pracodawca ten zapewnił stabilną umowę o pracę? Strasznie mnie to zastanawia, że przez tyle lat w Twoim przypadku aktywna jest tylko i wyłącznie umowa zlecenie. Możesz coś więcej w tym zakresie napisać? Jestem zaskoczony.

Pracowałam i nie polecam szczególnie dla kobiet. Pomiatanie przez tzn brygadzistki które mają pomagać A tylko szkodzą napięta atmosfera, marne pieniądze... Bardzo nie polecam ..

Kamil

Nie można nadużywać swojego stanowiska do gorszego traktowania podwładnych. Czy nie ma możliwości poprawy atmosfery w firmie tak żeby relacje między współpracownikami były bardziej przyjazne?

Donia

Brygadzistki mają wymagać. Nieznośna jest jedna ale właśnie złożyła wypowiedzenie Przychodzą młode, do pracy dwie lewe, najlepiej nic od nich nie wymagać ale płacić Pracowałam tam chwilę a zdanie już sobie wyrobiłam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Natalii? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Jak wygląda podstawa w Natalii?

PRACOWNIK

Obecnie podstawa to najlepiej minimum. Jak sobie wywalczysz coś więcej to jako premia motywacyjno-frekwencyjna zabierana np za chorobowe. pozdrawiam nie polecam

Curuba
@PRACOWNIK

Witam. W ogłoszeniu obiecują 18 zł na rękę, co wychodzi ponad 3000tys.na miesiąc... Ciekawe czy tylko nie ściema. Jadę niebawem na spotkanie w sprawie pracy do tej firmy. Ciekawe co wyniknie, nie pojadę, nie dowiem się, ale po komentarzach już jestem delikatnie zniesmaczony. ????????

Sidi
@Curuba

I jak? Czego się dowiedziałeś?

ali Baba

W Natalii zaczeła działać fajna firma z kapitałeem zagranicznym i się zaczeło dobrze dziać można zarobić ponad 3000 zł ( 18 zł /h ) na miesiąc jest spoko . Swiadczenia mam w d---e , nim rodziny nie wykarmię , żyję teraz i liczy się teraz . POLECAM kontakt z CFF z Kaliningradu . Ojciec , mąż i zawiedziony POLAK .

Vknhhhj

Byłem u nich na rekrutacji. Możesz idź i spróbować))))

Joanna

@podsłuchiwaczpiszesz, że jednym z powodów zwolnienia się dużej grupy osób było złe traktowanie. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się też więcej o pracy w firmie. Jakie są jej plusy i minusy?

podsłuchiwacz

Przybądź i spróbuj .W tej chwili potrzebni są wszyscy , na każde stanowisko . Kasa marna , podstawa najlepiej 1800 netto + prowizja ( jak zawieje wiatr ) wypłacane w formie delegacji z wielkim żalem . Ostatnio zwolniło się około 15-18 osób z różnych działów ze względu na złe traktowanie przez prezesów i brak podwyższeń pensji od 8 lat ( podwyżka 250 brutto polega na tym iż zabiorą tobie prowizje z delegacji a dadzą w podstawie ) .Ogólnie rozmowa młodego prezesika z podwładnym to jak " głupi z głupszym ". Nie musisz się znać na swojej robocie , szukają aby była sztuka . Ale płacą tyle co biedronka . Nauczysz się roboty a potem można uciekać gdzie lepiej płacą ponieważ branża poligraficzna w ostatnim roku w okolicy zaczeła mocno inwestować w sprzęt i ludzi.Duże koncerny podkupują fachowców . Trend po 8 latach wyzysku się mocno odwraca . Zapraszam wszędzie ale nie tam.

edi
@podsłuchiwacz

Dzięki za info. Na pewno nie złożę tam CV.

Joanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

X

Pracownikom, którzy mają pecha i jeszcze tam pracują proponuje założenie związku zawodowego. Minimum 10 osób, które wchodzą do organów związku i są praktycznie niemożliwe do zwolnienia z zakładu pracy. Można wtedy walczyć o swoje prawa, prawa pracowników, a może i wyeliminować takie patologie jak Natalii. Są firmy prawnicze, które chętnie w tym pomogą.

drukarz
@X

Dobry pomysł.

Szkoda. Żałuję.....

obcy

A co tam u was się dzieje? Może potrzebują drukarza?

hejjjjjj

atmosfera bardzo zła podwyzki za donosicielstwo nie polecam odradzam

@hejjjjjj

Jak zła atmosfera to rezygnuję ze składania CV.

ktoś

Praca w tej firmie to prawdziwa masakra przede wszystkim dla ludzi co mają mocną psychikę. Atmosfera napięta !!!!!!!!!!

Apacz

Naprawde jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie to lepiej niech się zastanowi kilka razy zanim podejmie decyzje. Pieniądze kompletnie nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Pracownicy są traktowani gorzej niż murzyni albo beduini. Nadgodziny, premie są nagminnie obcinane w zależności od humorów kierowników i szefa. Naprawde odradzam no chyba, że ktoś jest kamikaze.

oszukana

praca w tej firmie to masakra, byłam pracownikiem w tej firmie i oszukują jak mogą, pracujesz po 12 godzin a zapłacone za 8. Jeśli ktoś się tam wybiera to niech zastanowi się dwa razy bo piękne słowa o podwyżce po okresie próbnym zostają tylko pięknymi marzeniami. Poza tym proszę wziąść pod uwagę atmosferę tam panującą-psychika siada już po miesiącu a słowa SZEFA \\\"że gdy małpe postawi się zamiast Ciebie zrobi więcej...\\\"świadczą jaki stosunek ma pracodawca do swoich pracowników....zero szacunku!!!! takie firmy powinni zamykać. Takie GBURY dorabiają się kosztem ludzi którzy muszą utrzymywać rodziny!!

natalia

do boru z taką firmą, kant na kazdym kroku, wypłaty pod stołem welde uznania szefunia (zależne od humoru) - pazernosć nie zna granic , Prostactwo - nie poleceam,

printer

.(usunięte przez moderatora)nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Natalii - Rokietnica

• Jak się pracuje w Natalii?

Zobacz opinie na temat firmy Natalii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Natalii