Natalii

Rokietnica

Opinie o Natalii

printer 2010-12-01 18:14
.(usunięte przez moderatora)nie polecam !
natalia 2012-02-08 14:42
do boru z taką firmą, kant na kazdym kroku, wypłaty pod stołem welde uznania szefunia (zależne od humoru) - pazernosć nie zna granic , Prostactwo - nie poleceam,
oszukana 2012-06-05 00:23
praca w tej firmie to masakra, byłam pracownikiem w tej firmie i oszukują jak mogą, pracujesz po 12 godzin a zapłacone za 8. Jeśli ktoś się tam wybiera to niech zastanowi się dwa razy bo piękne słowa o podwyżce po okresie próbnym zostają tylko pięknymi marzeniami. Poza tym proszę wziąść pod uwagę atmosferę tam panującą-psychika siada już po miesiącu a słowa SZEFA \\\\\\\"że gdy małpe postawi się zamiast Ciebie zrobi więcej...\\\\\\\"świadczą jaki stosunek ma pracodawca do swoich pracowników....zero szacunku!!!! takie firmy powinni zamykać. Takie GBURY dorabiają się kosztem ludzi którzy muszą utrzymywać rodziny!!
Apacz 2013-04-30 16:05
Naprawde jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie to lepiej niech się zastanowi kilka razy zanim podejmie decyzje. Pieniądze kompletnie nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Pracownicy są traktowani gorzej niż murzyni albo beduini. Nadgodziny, premie są nagminnie obcinane w zależności od humorów kierowników i szefa. Naprawde odradzam no chyba, że ktoś jest kamikaze.
ktoś 2015-01-25 18:24
Praca w tej firmie to prawdziwa masakra przede wszystkim dla ludzi co mają mocną psychikę. Atmosfera napięta !!!!!!!!!!
hejjjjjj 2016-04-25 13:33
atmosfera bardzo zła podwyzki za donosicielstwo nie polecam odradzam
obcy 2016-10-18 00:40
A co tam u was się dzieje? Może potrzebują drukarza?
obcy 2016-10-21 23:55
Szkoda. Żałuję.....
obcy 2017-01-07 00:06
Jak zła atmosfera to rezygnuję ze składania CV.
X 2017-02-18 11:33
Pracownikom, którzy mają pecha i jeszcze tam pracują proponuje założenie związku zawodowego. Minimum 10 osób, które wchodzą do organów związku i są praktycznie niemożliwe do zwolnienia z zakładu pracy. Można wtedy walczyć o swoje prawa, prawa pracowników, a może i wyeliminować takie patologie jak Natalii. Są firmy prawnicze, które chętnie w tym pomogą.
drukarz 2017-03-05 14:50
Dobry pomysł.
Joanna 2017-04-03 15:20
Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
podsłuchiwacz 2017-04-24 20:36
Przybądź i spróbuj .W tej chwili potrzebni są wszyscy , na każde stanowisko . Kasa marna , podstawa najlepiej 1800 netto + prowizja ( jak zawieje wiatr ) wypłacane w formie delegacji z wielkim żalem . Ostatnio zwolniło się około 15-18 osób z różnych działów ze względu na złe traktowanie przez prezesów i brak podwyższeń pensji od 8 lat ( podwyżka 250 brutto polega na tym iż zabiorą tobie prowizje z delegacji a dadzą w podstawie ) .Ogólnie rozmowa młodego prezesika z podwładnym to jak " głupi z głupszym ". Nie musisz się znać na swojej robocie , szukają aby była sztuka . Ale płacą tyle co biedronka .
Nauczysz się roboty a potem można uciekać gdzie lepiej płacą ponieważ branża poligraficzna w ostatnim roku w okolicy zaczeła mocno inwestować w sprzęt i ludzi.Duże koncerny podkupują fachowców . Trend po 8 latach wyzysku się mocno odwraca . Zapraszam wszędzie ale nie tam.
Joanna 2017-05-22 11:47
@podsłuchiwacz piszesz, że jednym z powodów zwolnienia się dużej grupy osób było złe traktowanie. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?
Chętnie dowiemy się też więcej o pracy w firmie. Jakie są jej plusy i minusy?
Zostaw swoją opinię o Natalii - Rokietnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalii