Natalii

Rokietnica

Opinie o Natalii

printer 2010-12-01 18:14:03
.(usunięte przez moderatora)nie polecam !
natalia 2012-02-08 14:42:08
do boru z taką firmą, kant na kazdym kroku, wypłaty pod stołem welde uznania szefunia (zależne od humoru) - pazernosć nie zna granic , Prostactwo - nie poleceam,
oszukana 2012-06-05 00:23:46
praca w tej firmie to masakra, byłam pracownikiem w tej firmie i oszukują jak mogą, pracujesz po 12 godzin a zapłacone za 8. Jeśli ktoś się tam wybiera to niech zastanowi się dwa razy bo piękne słowa o podwyżce po okresie próbnym zostają tylko pięknymi marzeniami. Poza tym proszę wziąść pod uwagę atmosferę tam panującą-psychika siada już po miesiącu a słowa SZEFA \\\"że gdy małpe postawi się zamiast Ciebie zrobi więcej...\\\"świadczą jaki stosunek ma pracodawca do swoich pracowników....zero szacunku!!!! takie firmy powinni zamykać. Takie GBURY dorabiają się kosztem ludzi którzy muszą utrzymywać rodziny!!
Apacz 2013-04-30 16:05:29
Naprawde jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie to lepiej niech się zastanowi kilka razy zanim podejmie decyzje. Pieniądze kompletnie nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Pracownicy są traktowani gorzej niż murzyni albo beduini. Nadgodziny, premie są nagminnie obcinane w zależności od humorów kierowników i szefa. Naprawde odradzam no chyba, że ktoś jest kamikaze.
ktoś 2015-01-25 18:24:25
Praca w tej firmie to prawdziwa masakra przede wszystkim dla ludzi co mają mocną psychikę. Atmosfera napięta !!!!!!!!!!
hejjjjjj 2016-04-25 13:33:21
atmosfera bardzo zła podwyzki za donosicielstwo nie polecam odradzam
obcy 2016-10-18 00:40:33
A co tam u was się dzieje? Może potrzebują drukarza?
obcy 2016-10-21 23:55:48
Szkoda. Żałuję.....
Zostaw swoją opinię o Natalii - Rokietnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalii