Opinie o PHU Gamatronic Zbigniew Dec w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PHU Gamatronic Zbigniew Dec. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHU Gamatronic Zbigniew Dec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Gamatronic Zbigniew Dec w Piła

Ania Nowy wpis

Macie stałe godziny pracy czy często się one zmieniają w zależności od zapotrzebowania ?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o PHU Gamatronic Zbigniew Dec? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Rysiek Nowy wpis

Ugruntowana pozycja to również powtarzające się błędy, od których ciężko się odciąć. Gamatronic to firma, która nie wybije się kiedy na rynku będzie dobra koniunktura, ale również przetrwa kiedy na rynku będzie gorszy czas. Wiele szans, które były w tej firmie na coś lepszego zostało zaprzepaszczonych, a główną tego przyczyną są prowizje za zlecenia. Wiadomo, są zlecenia lepsze i gorsze, bardziej opłacalne i mniej. Zamiast skupić się na dobru ogólnym w biurze są prowadzone gierki, które często są naprawdę żałosne. W związku z tym atmosfera w biurze jest momentami dość ciężka, a każdy dba o swój interes. Idzie wycenić pracę pracowników inaczej niż poprzez prowizję, inne firmy jakoś sobie z tym radzą. W takich warunkach może być ciężko realizować cele strategiczne, odciągać ludzi od zadań które są prowizyjne i budować jakieś podwaliny pod strategię zrównoważonego rozwoju. Nie da się. I tak to wygląda. Jak ktoś chce w miarę zarabiać i ciężko pracować, a jednocześnie nie ma jakiś wielkich ambicji, to firma dla niego. Ale musi się przygotować na duży próg wejścia tj. dopuszczenie go do opłacalnych zleceń, co nie jest do końca zależne od jego umiejętności i zaangażowania.

Jasiek Nowy wpis

Firma ma swoją ugruntowaną pozycję w branży i odnoszę wrażenie, że te negatywy to inspiracja konkurencji!!

Właściciele firmy oszukują nie płacąc pełnych pensji pracownikom .. nie polecam pracy dla oszustów

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHU Gamatronic Zbigniew Dec kandydat na stanowisko Specjalista kadr i płac - Konsultant wdrożeniowiec ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kolo

Firma krzak płacą pracownikom pod stołem umowę masz na jakieś 2 tys a resztę do ręki jak będzie z czego ... jak nie to kasy nie zobaczysz

vici

Czy możecie napisać jakieś nowe opinie odnośnie tej firmy? Jak się pracuje? Jak zespół? Atmosfera? Zarobki? Szkolenia?

romek

tu o oferty takie klasyczne w internecie może być ciężko. @sally. Firma należy do tych budowlanek z tradycją, a więc nie zdziwiłbym się, gdyby właściciel miał zgraną ekipę chłopaków, albo po prostu- zatrudniał po znajomości

Nowicujusz

Firma słaba, bez perspektyw raczej kulająca się na obecnym dorobku niż dynamicznie się rozwijająca.

jas

Ja chciałem pracować w Gamatronic, ale po tym jak usłyszałem od szefa, że oficjalnie będę zarabiać 2 tys, a reszta będzie poza ewidencją, to zrezygnowałem. Takie cwaniactwo i oszukiwanie na składkach pracownika oraz państwa od razu wzbudza u mnie podejrzenia co do rzetelności firmy.

Karollo

Pracowałem w gamatroniku. Atmosfera w pracy całkiem ok. Wielki minus to płacenie pracownikom pod stołem. Umowa na 1800 czy dwa tysiące a reszta wypłaty w kopercie - praca jedynie dla osób świeżo po studiach dla zdobycia doświadczenia i kawalerów którym nie zależy na kredycie mieszkaniowym, ubezp zdrowotnym czy chorobowym.

gasdf

może jak na Piłę to dużo, ale 2 z przodu to mają fizyczni, którzy murują mi taras.

ziomal

Firma płaci pod stołem tzn na umowie masz 1500 a resztę dostajesz (usunięte przez administratora) - ogólnie praca dla młodych po studiach ale nie na długo. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

Pilanka

Bardzo dobra firma i odpowiedzialni uczciwi pracownicy.Korzystałam z usług Gamatronica i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że ludzie znają się na rzeczy.

jest ok

MARTA

hej PIŁA śpicie? proszę napiszcie jak słyszeliście coś o tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Gamatronic Zbigniew Dec - Piła

PHU Gamatronic Zbigniew Dec
2.3/5 Na podstawie 18 ocen.

PHU Gamatronic Zbigniew Dec